Зміна клімату.

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем Георгiй, 15 дек 2015.

Метки:
 1. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  Температура повітря в Арктиці досягла найвищих показників з 1900 року

  Температура повітря в Арктиці стала найвищою за останні 115 років.

  Про це йдеться в щорічній доповіді Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США (NOAA).

  Згідно з дослідженнями, температура повітря в цьому регіоні в період з жовтня 2014 року по вересень 2015 року виявилася на 1,3 градуси за Цельсієм вище середніх показників.

  "Потепління відбувається більш ніж в два рази швидше в Арктиці, ніж будь-де ще в світі", - заявив учений Рік Спінред з NOAA.

  "Ми також знаємо, що те, що відбувається в Арктиці, не обмежується Арктикою", - зазначив він.

  Як випливає з доповіді, танення льодів призводить до знищення навколишнього середовища моржів і до того, що деякі види риб починають зміщуватися на північ.

  Інтерфакс-Україна


  ТЕМИ: ЕКОЛОГІЯ

  Джерело: http://www.pravda.com.ua/news/2015/12/15/7092646/
   
  vasya-serega нравится это.
 2. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  Прага: ноябрь стал самым теплым за последние 240 лет

  Чешский гидрометеорологический институт опубликовал на своем веб-сайте, что минувший ноябрь в Праге стал самым теплым ноябрем с 1775 года. Среднемесячная температура воздуха в ноябре составила +8,7 °С , что на 4,3 °С выше, чем в среднем за последние 241 лет.

  В настоящее время аномально теплая погода в столице Чехии продолжается и прогнозируется на ближайшие дни. Местные метеорологи предполагают, что декабрь 2015 года также побьет исторический рекорд тепла.

  Первые две недели этого месяца были самыми жаркими в истории метеонаблюдений с температурой воздуха на коло 4 °С выше, чем в среднем в этот период.

  Джерело: https://www.gismeteo.ua/news/klimat/15756-praga-noyabr-stal-samym-teplym-za-poslednie-240-let/
   
  Колесников нравится это.
 3. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Я радий, Георгiй, що Ви зацікавилися цією темою. Зміна клімату зачепила вже й нас. Посушлива зона пересувається на північ. В Херсоні вже 8 з 10 років можуть бути посушливими, а в Миколаїві - 5 із 10. Без зрошення отримати сталі врожаї вже не можливо. Потрібна якісна зрошувальна вода, а атомна станція відбирає з річки 100 млн.куб.м води, чисту воду випаровує, а скидає у Буг солі і радіонукліди. Зрошення такою водою дуже швидко перетворить на солончаки наші чорноземи. Підвищення до 20,7м ще на 26,5 млн.куб.м збільшить відбір води з Бугу та пропорційно збільшить скиди у річку з технічної водойми- охолоджувача.
  Нібулон риє канал, по якому солона вода Чорного моря піде по руслу Буга проти течії, тому,що після Олександрівського водосховища стоку річки майже нема. І ця солона вода також піде на зрошення разом з "продувочною" водою АЕС.
  У понеділок о 16 годині у кабінеті Торжинської Л.М. відбудеться засідання депутатської комісії з екології з цього питання тако ж. Якщо не перенесуть.
   
 4. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
 5. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Artur, мы уже достаточно долго говорили об изменении климата в следствии причин, от человека не зависящих и об изменении климата под воздействием человека.
  Тот дядя, который с умным видом вещал о мудрости ничегониделания, вероятно, гораздо ближе к продажным приматам, чем любой человек, который хоть что-нибудь сделал для того, чтобы уменьшить изменение климата Земли под воздействием человека.
   
  Георгiй нравится это.
 6. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  А якщо підсоння (клімат) змінюється під впливом більш вагомих чинників, ніж антропогенні? Хоча не бачу сенсу в подальшій дискусії - для одних людей "ґлобальне потепління" є бізнесом. а для інших - реліґією. А будь які реліґійні почуття тре поважати, навіть якщо людина вірить в Космічну Жабу, з ікринки якої виник Всесвіт. Чи в ґлобальне потепління.
  З.И. https://www.google.com.ua/webhp?sou...ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=хабибулло абдусаматов 480z480_front_26_0_0_0_3d0bdd0f95a906b958176291c1abc6a5.jpg
   
  Есенин Сергей нравится это.
 7. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Дивіться, в чому справа. Антропогенний вплив людини на глобальне потепління не має читко виражених показників. Хтось кажесь, що вн мізерний, хтось каже, что саме в ньому причина нинішньої різкої зміни клімату. Але факт у тому, что у цей вплив є, і це треба мати на увазі.
   
  Георгiй нравится это.
 8. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  Так. Ми усі відчували на собі аномальну спеку влітку цього року.
  Ось що про це пишуть науковці:

  Лето 2015 года – самое жаркое за всю историю
  В этом году аномальная жара была настолько сильна, что ни у кого не осталось сомнений, что лето-2015 - самое теплое за всю историю метеонаблюдений.

  Такой вывод сделало Национальное управление океанических и атмосферных исследований совместно с NASA и Японским метеорологическим агентством. В организации объявили, что по сравнению с аналогичным периодом прошлого года температура значительно поднялась. Так, в июле 2015 года средняя температура на Земле составила 16,5 градуса Цельсия, побив предыдущие рекорды за 1998 и 2010 годы на 1,7 градуса.

  Джерело: http://www.meteoprog.ua/ru/news/52290/
   
 9. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Глянул в википедии по вкладу парниковых газов в общий эффект
  Газ Вклад(%)
  Водяной пар 36 – 72 %
  Диоксид углерода 9 – 26 %

  Метан 4 – 9 %
  Озон 3 – 7 %
  С водяным паром мы почти ничего не можем сделать, а вот на выборосы CO2 человечестве влияет очень сильно. И такая явление будет и дальше иметь место. Один Китай с его сжигаением угля чего стоит.
   
 10. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  Почитайте матеріяли по лінку. Збільшення кількости СО2 - наслідок потепління, а не причина. Збільшилась температура оканів - більше моноксиду вуглецю виділилось в атмосферу. До речі, це добре, оскільки саме з цього газу та води рослини синтезують органічні речовини, отже, підвищується продуктивність. А причина потепління - в циклічному збільшенні активности Сонця, яке вже, до речі, проходе.
  А яка холодна була зима 2012/13 - ще жартували: "З цим ґлобальним потеплінням ми замерзнемо нафіг" ? А яка холодна була весна цього року - тепло прийшло аж в кінці травня? Це все місцеві флюктуації.
   
  Анна нравится это.