Врачи Вознесенска - настоящее и будущее...

Тема в разделе "Центральная Районная Больница (ЦРБ)", создана пользователем ивахненко, 20 мар 2015.

 1. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  Ті, хто думає, що колишній головлікар Гуоменюк пішов на пенсію, помиляються. Зараз він завідуючий приймальним відділенням.
   
 2. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  На МИколаївщині плянується створити 4 шпитальні округи, центром одного з них мє стати Вознесенськ https://news.pn/ru/politics/182180

  e0afcfa18ad9b49f6c6b2528e4e3a455.i900x584x577.jpeg
   
 3. sahka

  sahka Форумчанин

  Сообщения:
  163
  Симпатии:
  246
  Не коверкайте мову,Артуре,вже всі зрозуміли,що ви патріот//////////////////////////////////////////////////////////////
   
  ивахненко и Колесников нравится это.
 4. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  овва! з чого Ви це взяли?))
   
 5. sahka

  sahka Форумчанин

  Сообщения:
  163
  Симпатии:
  246
  Бо є мова і є діалекти. Скажімо галицькийв діалект,на якому сьокають і льокають
   
  ивахненко нравится это.
 6. Aleshka

  Aleshka Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  774
  Симпатии:
  955
  Пол:
  Мужской
  @Artur, скажи в манере кота из "Простоквашино":
  "Я щей свою писанину на латинецю перевести можу" )))
   
  ивахненко нравится это.
 7. Константин Коган

  Константин Коган Новичок

  Сообщения:
  2
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Мужской
  Как Вам новая "медицинская реформа" от Ульяны Супрун?
  Кто-то видит в ней хоть что-то положительное для народа?
   
 8. РЕКРУТ

  РЕКРУТ Форумчанин

  Сообщения:
  810
  Симпатии:
  1.029
  Пол:
  Женский
 9. РЕКРУТ

  РЕКРУТ Форумчанин

  Сообщения:
  810
  Симпатии:
  1.029
  Пол:
  Женский

  Здесь на этом ролике мы прекрасно видим как коллектив Вознесенской ЦРБ пришели на сессию Вознесенского райсовета требовать деньги на оплату коммунальных услуг ЦРБ, свои требования выдвигали, как депутаты горсовета, так и должностные лица горисполкома, оскорбляли угрожали как своим коллегам, так и головуючому на сессии, мне интересно придут ли на очередную сессию горсовета представители трудового коллектива ЦРБ, тов.Григорян который писал письма в адрес главы Вознесенской райрады с гневным требованием и заботой о людях, и так возмущался в средствах массовой информации, придут ли те граждане которые приходили на сессию райсовета с требованиями о выделении денег на больницу ( "Маю Право" это все освещало в своих репортажах )с просьбой к депутатам горсовета отменить заранее проголосованое преступное решение в отношении уменьшения ставки арендной платы за землю "Прометею", а то опять вдруг денег не хватит на отопление ЦРБ? и что скажут по результатам голосования Вознесенского горсовета их Еланецкие коллеги из райсовета,как Вы думаете?[​IMG] [​IMG]
  --- Добавлено, 22 фев 2018 ---
  Звернення Вознесенської міської ради

  до депутатів Вознесенської районної ради щодо

  внесення змін до рішення Вознесенської районної ради

  від 13.09.2017 р. №12 «Про внесення змін до

  районного бюджету Вознесенського району на 2017 рік»  Шановні колеги!

  Вознесенська міська рада, яка складається з депутатів, обраних громадянами міста Вознесенська, що наділена відповідно до закону, так як і Вознесенська районна рада, правом представляти інтереси відповідних територіальних громад і приймати від їх імені рішення, в тому числі щодо вирішення питань соціального захисту в різних сферах послуг, стурбована ситуацією, що складається в сфері охорони здоров’я з надання послуг вторинного рівня населенню міста, району, населенню утворених ОТГ на території Вознесенського району.

  Загальновідомою є інформація, що медичні послуги вторинного рівня можуть надаватися лише спеціалізованими медичними установами, які мають відповідну ліцензію Міністерства охорони здоров’я. Єдиною установою, яка відповідає вимогам законодавства і має відповідну ліцензію на території Вознесенського району є Комунальна установа «Вознесенська центральна районна лікарня».

  До 1 січня 2017 року дана установа утримувалася за рахунок коштів медичної субвенції з держаного бюджету, яка розраховувалась та доводилась місцевим бюджетам відповідно до формули, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України.

  З 1 січня 2017 року внесено зміни до Бюджетного кодексу України (Закон України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 20.12.2016р. №1789-VIII), а саме частина перша статті 103-4 «Медична субвенція» викладена в новій редакції: «Медична субвенція спрямовується на видатки місцевих бюджетів, передбачені у пункті 3 частини першої статті 89 та пункті 3 частини першої статті 90 цього Кодексу, для оплати поточних видатків, крім видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.» Тобто, комунальні послуги та енергоносії повинні оплачуватися з місцевих бюджетів. В даній нормі закону, як бачимо, відсутні слова: «за рахунок місцевого бюджету, на балансі якого знаходиться заклад», як пояснює в інтерв’ю голова Вознесенської районної ради, наданого газеті «Вісті Вознесенщини» від 21.092017р. № 38.

  Щодо сплати податку на доходи фізичних осіб КУ «Вознесенська ЦРЛ» до міського бюджету. За інформацією, наданою Фінансовим управлінням Вознесенської міської ради, до бюджету міста за 9 місяців 2017 року від КУ «Вознесенська ЦРЛ» надійшло податку з доходів фізичних осіб в сумі 2491,3тис. грн., а виділено асигнувань з міського бюджету, крім медичної субвенції, на утримання КУ «Вознесенська ЦРЛ» за 9 місяців 2017 року 12 229,5тис. грн., так як медичної субвенції, доведеної з державного бюджету не вистачає.

  Крім того, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв надійшли кошти у вигляді міжбюджетного трансферту - іншої субвенції для КУ «Вознесенська ЦРЛ» від новоутворених ОТГ: Прибужанівської в сумі 283,0тис. грн., Бузької в сумі 284,432 тис. грн., Олександрівської в сумі 100,0 тис. грн. Тобто від усіх без виключення територіальних громад району, крім бюджету Вознесенського району.

  Незважаючи на прийняті виважені, обґрунтовані рішення усіх громад, крім Вознесенського району, КУ «Вознесенська ЦРЛ» не забезпечена лімітними призначеннями на захищені статті видатків до кінця 2017 року в сумі 1802,8 тис. грн., в тому числі на оплату енергоносіїв в сумі 1102,8 тис. грн.

  Законні підстави виділення коштів у вигляді іншої субвенції на оплату комунальних послуг та енергоносіїв з бюджетів громад викладені в «Звіті про результати державного фінансового аудиту виконання бюджету міста Вознесенська за період з 01.01.2014 по 01.04.2017 року від 27.06.2017 р. №15-14-14/9» (витяг додається), в листі Миколаївської облдержадміністрації, отриманому на запит виконавчого комітету Вознесенської міської ради (копія додається).

  Враховуючи вищенаведене, з метою усунення соціальної напруги, та з метою забезпечення населення міста, населення Вознесенського району, населення Прибужанівської, Бузької, Олександрівської ОТГ медичними послугами вторинного рівня звертаємося з проханням внести зміни до рішення Вознесенської районної ради від 13.09.2017р.№12 «Про внесення змін до районного бюджету Вознесенського району на 2017 рік», а саме: кошти в сумі 377,0 тис. грн., виділені з районного бюджету на укріплення матеріально – технічного стану КУ «Вознесенська ЦРЛ» спрямувати на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

  Закликаємо вас не допустити зриву опалювального періоду в КУ «Вознесенська ЦРЛ» для блага і виключно в інтересах населення наших громад, які довірили нам свій захист та свою безпеку. Не час мірятися амбіціями, впевнені і дуже розраховуємо на порозуміння.

  Сподіваємось на підтримку у вирішенні цього вкрай важливого питання


  А слова какие красивые находят?, а что на деле?
   
  Последнее редактирование: 22 фев 2018
  Александр Соя нравится это.

Загрузка...