Спектакль Сметани пройшов як по маслу.

Тема в разделе "ГОРОДСКИЕ НОВОСТИ", создана пользователем Колесников, 14 дек 2015.

 1. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Прочитав на офсайті наступну інформацію:

  «ВШАНУЙМО ЛІКВІДАТОРІВ


  Щороку 14 грудня в Україні відзначається День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Цього дня о 10. 00 в парку Першого травня, біля пам’ятного знаку «Загиблим учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» відбудеться мітинг. Запрошуємо усіх мешканців міста й членів міської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» взяти у ньому участь й віддати належну шану мужності людей, котрі ціною власного життя вступили в бій з радіаційним лихом.»

  Вирішив вшанувати. А за одне й розповісти про нові експерименти на атомних станціях, які можуть привести до нових чорнобилів.

  Катастрофа на ЧАЕС почалася з експерименту. Експериментаторів цікавило, як поведе себе реактор на мінімальній потужності. Наслідки експерименту ми сьогодні вшановуємо.

  «Життя атому довге, а людська пам’ять – коротка»

  Не минуло ще й 30 років після чорнобильського експерименту, а ми забули цю страшну трагедію.

  Знову аесівці взялися за експерименти:

  -продовжують те, що продовжувати не можна. На тридцять років проектант розрахував безпечне життя для реактору. А на ЮУ АЕС вже працюють два реактори, яких приговорили працювати ще 10, потім ще 10... Доки вони вибухом не виведуть самі себе з-під експлуатації.

  - експерементують з регулюванням потужності ядерного реактору, хоча й школярі знають, що цього робити не можна. Енергоблок розрахований на безперервну роботу на номінальній потужності. Авось не бабахне?!

  - на ЮУ АЕС екпериментують з використанням замість проектного палива американське. Хоча вже були аварії при таких спробах. Авось не бабахне?!

  - експериментують з підвищенням потужності реактору понад проектну. Авось не бабахне?!

  - експериментують с заміною штатних вузлів на запчастини кустарного виробництва. І вже був випадок тяжкої аварії.

  - і т.д.


  Ну прямо бігом біжить українська ядерна енергетика до нової тяжкої аварії.


  У тому числі і за допомогою Сметани, який перетворив мітинг у театральну постановку, що пройшла як по маслу: діточки з букетиками, один виступ від мерії, один виступ від чорнобильців... і все.

  Я подав записку про виступ від імені екологічної асоціації – Сметана її вихватив у ведучої та сховав.

  На моє питання, чому мені не дали можливості виступити, прозвучала сакраментальна відповідь: « Программой не предусмотренно!»


  «Мітинг (від англ. meet – зустрічатися, знайомитися). Публічні збори для обговорення актуальних суспільно-політичних проблем. Суттєвою особливістю є його спрямованість на формування психологічної готовності індивідуумів до безпосередньої політичної дії. Мітинг проводиться не для ведення дискусії і з’ясування проблем. Це зібрання уже сформованих прихильників певної ідеї, яка на мітингу перетворюється на вимогу (заборонити або дозволити, підтримати або засудити певні дії, рішення, явище). Мітинг є важливим засобом пропаганди та агітації. Ст. 39 Конституції України гарантує її громадянам право на проведення мітингів, зборів, походів і демонстрацій.»
   
  Георгiй нравится это.
 2. Елена Ярошенко

  Елена Ярошенко Житель

  Сообщения:
  1.088
  Симпатии:
  718
  Пол:
  Женский
  Так выдрессировали! Чего обижаться? Платят за верную службу, никакой самодеятельности!
   
  Натали нравится это.
 3. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Весь мир-театр.В нём женщины,мужчины-все актёры.У них свои есть выходы,уходы,И каждый не одну играет роль.Семь действий в пьесе той.(B.Шекспир)
  Вы знаете, Сергей,чем больше познаю людей-тем чаще цитирую классиков и даже математика Пифагора: "Жизнь подобна игрищам. Иные приходят на них состязаться,иные-торговать,а самые счастливые-наблюдать." В особенности после исполнения двух первых ролей всё больше хочется играть последнюю.Слава богу,что в нашей жизни остались и Дон Кихоты,и Санчо Пансы,и Дульсинеи.
   
 4. Елена Ярошенко

  Елена Ярошенко Житель

  Сообщения:
  1.088
  Симпатии:
  718
  Пол:
  Женский
  ...тем больше мне нравятся собаки...Как-то так высказался Гитлер. Хорошо сказал,хоть и гадом был!
   
  Viktoriya и Людмила нравится это.
 5. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  Я десь бачив такий вираз:
  Коли людину кусає вампір, вона стає вампіром.
  Таке враження, що навколо є люди покусані баранами :)
   
  Viktoriya нравится это.
 6. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  На Востоке баранов обычно приносят в жертву.Полезная скотина,диетическая. Кем родилась-тем и умрёт.А за людей обидно.Все рождаются людьми,а живут и умирают по разному.