Рыбалка на спиннинг, отчеты

Тема в разделе "Охота и Рыбалка", создана пользователем artwoodkh, 17 янв 2018.

 1. artwoodkh

  artwoodkh Новичок

  Сообщения:
  7
  Симпатии:
  0
  Ловля окуня на живца обычной маховой удочкой. Живец горчак. В прилове щучка

   
 2. artwoodkh

  artwoodkh Новичок

  Сообщения:
  7
  Симпатии:
  0
 3. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Коли ловите рибу, то не забувайте і про рака.
  Не можна ігнорувати нашу ядерну злоякісну ЮУ АЕС.
  Розводили канадського сомика у садках у Ташл. в-щі - СЕС заборонила за перевищення ПДК по радіонуклідам.
  Зараз запустили толстолоба у Ташлик - там тепла вода і багато корму. Він вироста, як свиня, але ловити його і їсти забороняється - радіоактивний.
  Запустили у Ташлик якусь чужеземну рибу - вона вже є у Олекс. в-щу. Небезпечна тому, що ворогів природніх не має, а їсти її не можна.
  Зараз ЮУ АЕС веде роботи по підвищенню рівня Олександрівського водосховища до 20,7м, по відгородженню частини Ташлика вздовж мосту і разового скидання у Ол.в-ще 10 млн. кубів рідини з технічної водойми-охолоджувача. Не можна їсти рибу з Ташлика - буде теж саме і з нашим Бугом.
  Раніше южка скидала радіоактивну воду з проммайданчику АЕС до Бугу через Арбузинку та Мертвовод - вода і іли забруднені радіонуклідами.
  Люблю відпочити на рибалці. Корисно і необхідно їсти рибу. Але разом з рибою до наших організмів пролазе і аесівський рак.
  Аесівці пртягують за допомогою корумпованих чиновників свої бісовські проекти (продовження понад проектний термін експлуатації прострочених ядерних горщиків, підняття рівня Ол. в-ща, будівництво нових блоків, будівництво Ташл. ГАЕС, будівництво заводу ядерного палива на проммайданчику ЮУ АЕС та т.інше. Медична статистика підтверджує, що вознесенці вимирають від раку попереду всієї України. До влади в Україні приходять злодії тільки для того, щоб накрасти і втекти. Щоб їм ніхто не заважав, розігнали природоохоронну та санітарну служби, переплутали всю силову систему - вони тепер ловлять і відпускають злодіїв, як рибалки-аматори рибу.
  Не можна залишатися у своїй крайній хаті і ловити рибу у отруєній річці.
  Треба приймати участь у житті громади - щоденно боротися за своє конституційне право на здорове довкілля.
  17.12.19 о півдні у Южноукарїнську відбудуться слухання стосовно продовження експлуатації третього енергоблоку ЮУ АЕС понад проектний термін безпечної роботи. Інформація про ПТЕ є .на форуме "ПТЕ 3ЮУ". Треба вимагати від мера транспорту ( а той повинен замовити автобуса з ЮУ АЕС) і їхати на слухання. Правда, як завжди, злочинці зробили слухання у робочий день - вівторок і у робочий час -полудень. Вони переконані, що крім зігнаних до зали робітників АЕС на слуханнях нікого не буде. І в такий спосіб вони протягують цей проект, від реалізації якого ще не одна тисяча вознесенців протягнуть ноги.

  «В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв» (Платон).