Соц. сети ПИТАННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ГРОМАДЯН ВИРІШУЮТЬСЯ КОМПЛЕКСНО

Тема в разделе "Міська влада Вознесенська", создана пользователем Міська влада, 6 сен 2015.

 1. Міська влада

  Міська влада Группа ВКонтакте

  Сообщения:
  73
  Симпатии:
  39
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  ПИТАННЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ГРОМАДЯН ВИРІШУЮТЬСЯ КОМПЛЕКСНО
  Відбулося засідання робочої групи з питань внутрішньо переміщених громадян зі Сходу України. На нараді керівниками установ соціального напрямку озвучено останні відомості про стан роботи з переселенцями. За результатами реєстрації в Управлінні соціального захисту населення в місті Вознесенську зареєстровано 227 сімей , в них 329 осіб, переміщених зі Сходу, з яких –107 осіб працездатного віку, 115 чоловік пенсійного віку, 25 інвалідів та 82 дитини. Треба зазначити, що кількість жителів, які прибули до Вознесенська із Донецької та Луганської областей, останнім часом зменшилася. Зареєстровані особи відповідно до нормативних документів отримують гарантовану державою виплату соціальної допомоги щомісячно у розмірі: дорослі - 442 грн., діти - 884 грн. Виплата цих коштів здійснюється після реєстрації в Управлінні соціального захисту та поновлюється після проходження повторної реєстрації кожні 6 місяців.
  Робоча група розглянула питання про адресну допомогу окремим сім’ям та відзначила такі напрямки роботи: підтримка сімей з дітьми в питаннях підготовки до нового навчального року; вирішення житлових питань; забезпечення вугіллям та дровами; допомога продуктами харчування, зокрема овочами та фруктами.
  Користуючись нагодою, комісія просить небайдужих мешканців міста долучитися до підтримки громадян нашої країни, які змушені були залишити свої домівки, та надати по мірі можливості до Територіального центру (вул. Щорса, 3), Червоного Хреста (вул. Короленка, амбулаторія № 1) осінній та зимовий одяг, овочі та фрукти, інші продукти харчування.

  Читать в группе Міська влада Вознесенська.
   

Загрузка...