ООО"БОС" - Офшор территорильной общины Вознесенска

Тема в разделе "КОММУНАЛЬНЫЕ ПРЕДПРИЯТИЯ И УСЛУГИ", создана пользователем Миша Вознесенский, 18 сен 2016.

Метки:
 1. Депутат

  Депутат Форумчанин

  Сообщения:
  190
  Симпатии:
  227
  Але треба клеїти хоч на пику, мордой тикати, стукати по голові, трясти, смикати та що завгодно робити з цим хворим населенням поки до них не дійде, що вони "НІМІ НА ПАНЩИНУ ІДУТЬ І ДІТОЧОК З СОБОЙ ВЕДУТЬ"
   
 2. Олесь

  Олесь Форумчанин

  Сообщения:
  173
  Симпатии:
  147
  Пол:
  Мужской

  Чого це ви ж так на людей - хворим населенням обзиваєте?? Он уже пішли на майдан, діток повели !!..... і т.д. І що ? Сподобалось!!!! Чого ще хочете?
   
 3. Депутат

  Депутат Форумчанин

  Сообщения:
  190
  Симпатии:
  227
  Та ні! Я називаю хворими не всіх, а тільки хворих, які "НІМІ НА ПАНЩИНУ ІДУТЬ І ДІТОЧОК З СОБОЙ ВЕДУТЬ". На майдан йшли нормальні люди, але наївні та занад-то довірливі. До влади не можна допускати тих, які вже були при владі, та населенню краще жити не стало при їх царюванні. Тому вважаю хворим те населення , що йде на вибори і вибирає тих самих злодіїв або зовсім не йде на вибори, щоб злодії всеодно пройшли у владу. Я не обзиваю населення хворим, а співчуваю хворому населенню!
   
 4. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.461
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  УКРАЇНА
  ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
  МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  РІШЕННЯ
  Від _________________ 2016 р. № _____ __ сесіяVII скликання
  м. Вознесенськ
  Про вихід з засновників (учасників) юридичної особи ТОВ «Біологічні очисні споруди» (ТОВ «БОС» 35433702) Територіальної громади міста Вознесенська (26233279)
  Зважаючи на широкий громадській розголос на прохання мешканців міста та враховуючи економічну доцільність, відповідно статті 148 Цивільного кодексу України, статті 88 Господарського кодексу України, статті 54 Закону України «Про господарські товариства»
  ВИРІШИЛА:
  1. Добровільно вийти з числа засновників (учасників) юридичної особи ТОВ «Біологічні очисні споруди» (ТОВ «БОС»35433702), у повному обсягу своєї 50% частки в товаристві, а саме 111250,00 грн. внеску до статутного фонду.
  2. Повідомити ТОВ «БОС» не пізніше за три місяці з дати набуття чинності цього рішення, про вихід Територіальної громади міста Вознесенська з числа з засновників (учасників) юридичної особи ТОВ «Біологічні очисні споруди».
  3. Надати повноваження представнику Територіальної громади міста Вознесенська голосувати на загальних зборах засновників (учасників) ТОВ «БОС» за вихід Територіальної громади міста Вознесенська з числа засновників (учасників) вказаного товариства.
  4. Надати ТОВ «БОС» термін до 01.12.2017р. для розрахунку з Територіальною громадою міста Вознесенська по поверненню внеску до статутного фонду у сумі 111250,00 грн.
  5. У випадку прийняттям рішення іншим засновником (учасником) ТОВ «БОС», щодо не викупу частки у статутному фонді Територіальної громади міста Вознесенська та зменшення статутного фонду підприємства, опублікувати відповідні відомості на офіційному порталі Вознесенської міської ради.
  6. Передати все інше (окрім статутного фонду) майно належне Територіальній громаді міста Вознесенська, що перебувало в управлінні, оренді та балансі, тощо у ТОВ «БОС» до КП «Водопостачання м. Вознесенська» (33321803).
  7. Надати ТОВ «БОС» терміном до 01.12.2017р. переважне право, у випадку потреби для забезпечення безперебійної роботи підприємства, на комерційній основі, заключення договорів оренди на користування майном, що буде передано від нього за цим рішенням до КП «Водопостачання м. Вознесенська».
  8. КП «Водопостачання м. Вознесенська» підготувати звіт Вознесенській міській раді, щодо зміни структури розрахунків між підприємством та ТОВ «БОС» в результаті реалізації цього рішення та необхідності коригування тарифу на централізоване водовідведення в сторону зменшення.
  Міський голова В.Д. Луков

  Автор проекта решения: Миша Вознесенский
   
  Последнее редактирование модератором: 22 дек 2016
 5. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  "приват" банк вознесенского разлива.....банкуют...
   
 6. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  подняли вы, Сергей, волну на форуме...каатца, потихоньку начали прозревать касательно Миши Вознесенского....а выложенный вами проект( якобы проект) решения сессии---фейк! Идея там есть---но наооборот...снимите его с экрана--глаза режет))
   
  Aleshka нравится это.
 7. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.461
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  Как проект решения может быть фейком?
   
 8. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  проекты решений сессии вносятся в повестку дня сессии , по установленной законами и регламентом, процедуре.
  Вносить проекты решений могут уполномоченные особы и организации( депутаты, должностные лица органов местного самоуправления и т.д.)

  Оприлюднення проєктів рішень здійснюється, знову таки---по встановленій процедурі із дотримання термінів, на официальном сайте города.

  Наложите этот пост на т.н.---"проект" и получите---фэйк!))

  Ну, разве что автор "проекта"-- есть Миша Вознесеснкий....тады да...тыды....йой--не фейк!)))

  Впрочем, думаю что вы все это знаете...зачем тогда инициируется обсуждение заранее фейковой темы?
   
 9. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.461
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  @ивахненко, Виктор Николаевич, не манипулируйте.
  В столь серьезном перечне выдержек из законов Вы забыли написать - кто может быть автором проекта решения. :)
  Причем здесь куда они вносятся или откуда выносятся?

  Странно! В этой теме я писал наверное меньше всех - и вдруг я её инициатор :swoon2:
   
 10. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  Непонятно кто манипулирует.....или не желает читать внимательно посты форумчан))) в моем посте---все написано: Миша .....ий не имеет права вносить проекты решений сессии...если конечно--вы---и есть Миша)))

  То, что выложено в фейковом "проекте"---есть отдельная тема о БОСе... кратко, смысл "пожеланий" Миши : надо отдать ВСЮ систему канализации кожзаводу и, платить --- кожзаводу же---за пользование канализацией.
  Поэтому я и написал, что вы, выложив "проект", инициируете обсуждение фейковой темы..