НІ - торгівлі в невстановлених місцях

Тема в разделе "Центральный Рынок", создана пользователем Есенин Сергей, 13 окт 2016.

Метки:
 1. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.461
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  4 жовтня 2016 року відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв'язків з громадськістю, на якому було вироблено наступні рекомендації:

  1. Забезпечити умови функціонування КП "Вознесенський ринок" відповідно до вимог законодавства у сфері торгівлі та санітарно-ветеринарних норм, Вжити заходів щодо звільнення проходів ринку від виносної торгівлі та забезпечити наявність місць для бажаючих торгувати. Переглянути режим роботи ринку для функціонування ринку у вечірній час.

  Виконавець: Кострикіна Г.В.

  - директор КП "Вознесенський ринок"

  Термін виконання: до 10 листопада 2016 р.

  2. Забезпечити умови функціонування оптового ринку відповідно до вимог законодавства у сфері торгівлі та санітарно-ветеринарних норм, у тому числі надання можливості користування туалетом та водопроводом..

  Виконавець: Попенко В.І. -фізична особа - підприємець

  Термін виконання: до 10 листопада 2016 р.

  3. Переглянути умови договору від 15.04.2016р. з ФОП Сосновською Г.В. щодо відповідальності за використання парковки не за цільовим призначенням.

  Розробити заходи, щодо уне-можливлення стихійної торгівлі з тротуару вул. Чубчика, вул Центральна, (встановлення стаціонарних клумб, тощо).

  Виконавець: Ольхов О.В. -директору КП "СОМ":

  Термін виконання: - до 10 листопада 2016р.

  4. Забезпечити умови функціонування території, призначеної для паркування транспортних засобів, відповідно до вимог законодавства у сфері паркування. Вжити дієвих заходів щодо недопущення стихійної торгівлі на місцях паркування автотранспорту

  Виконавець: Сосновська Г.В.

  - фізична особа - підприємець

  Термін виконання: - ДО 10 листопада 2016р.

  5. Здійснити перевірку щодо можливості під'їзду спецавто-транспорту до пожежних гідрантів зі сторони вул. Чубчика та по території КП "Вознесенський ринок".

  Виконавець: Гуцалов В.В. -т.в.о. начальника відділу МРВ ГУ ДСНС України у Миколаївській області, капітан служби цивільного захисту

  Термін виконання: - до 10 листопада 2016р.

  6. Проводити щоденну роботу з попередження виникнем*)» джерел стихійної торгівлі. Здійснювати вилучення продукції, яка реалізується на території міста у невстановлених місцях для торгівлі та вживати заходи з притягнення правопорушників до адміністративної відповідальності згідно вимог чинного законодавства. Вживати заходи адміністративного впливу на водіїв, які розміщують транспортні засоби на тротуарах.

  Виконавець: Шаповалов Д.В. - начальник відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області

  Термін виконання: постійно.

  7. Проводити щоденну роботу з попередження виникнення джерел стихійної торгівлі. Забезпечити складання адміністративних протоколів відповідальними особами. Залучити до роботи Державну фіскальну службу щодо легалізації осіб, які здійснюють торгівлю у невстановлених місцях. Надавати публікації через засоби масової інформації про заборону торгівлі в невідведених для цього місцях..

  Виконавець: Сметана Ю.О., Котенко Л.П. - заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів

  Термін виконання: постійно.

  8. Фізичним особам, які здійснюють торгівлю у невстановлених місцях привести свою діяльність відповідно до вимог чинного законодавства та проводити реалізацію продукції на ринках міста.

  Термін виконання: невідкладно.

  Наступне засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв'язків з громадськістю відбудеться у листопаді 2016 року.

  Голова постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв'язків з громадськістю Ю.М.Кондратєнков
  ++++++++++++++++++++++++=

  --- Добавлено, 13 окт 2016 ---
  На рынке грядет революшн? Сегодня предпринимателей, чьи магазины находятся в центральном ряду, предупредили о том, что они немножко обнаглели и заняли 47,56 сантиметров рыночной рокады.
  Странные выводы из рекомендаций депутатской комиссии.
   
 2. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Все то "неподобство" навколо ринку, що не радує око ситого начальства, необхідно припинити! Постановляємо - весь торговий непотріб загорнути в фірмовий фантик "Рошен" і засунути куди подалі, щоб очі їх не бачили і серце їх бідне, і вразливе не боліло.

  Читаючи хороші книги знаходжу і погоджуюся:
  "Если депутаты народа принимают законы, явно противные его чаяниям, они нарушают полномочия народа и становятся в один ряд с его тиранами." Буаст

  [​IMG]
   
  Последнее редактирование: 13 окт 2016
  Колесников нравится это.
 3. Yukon 2

  Yukon 2 Форумчанин

  Сообщения:
  127
  Симпатии:
  154
  Пол:
  Мужской
  Может не в тему, но в новом номере "ДзД" на одной странице две статьи с похожими названиями: "Ні - торгівлі в невстановлених місцях" та "Ні - торгівлі людьми".
  У меня сразу сложился один общий заголовок: "Ні - торгівлі людьми у невстановлених місцях".
   
 4. citizen

  citizen Форумчанин

  Сообщения:
  152
  Симпатии:
  123
  Пол:
  Мужской
  Эти рекомендации, согласно положения о депутатских комиссиях, должны быть вынесены на рассмотрение всего депутатского корпуса. Причем вынесены в виде проекта решения, со всеми вытекающими процедурными моментами. А пока это ну как "Минздрав предупреждает - куренье это яд":)
  --- Добавлено, 14 окт 2016 ---
  Этот пункт уже неделю, как не выполняется.
  Кстати, так кто конкретно ответственный за выполнение рекомендаций и эффективность борьбы...? Кто возглавляет процесс?
  --- Добавлено, 14 окт 2016 ---
  В ДзД один из депутатов опубликовал звернення со 127 подписями за упразднение парковки по Чубчика и организации там торговых рядов:(
   
 5. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  [QUOTE="citizen, post: 13570, member: 264"
  ]Этот пункт уже неделю, как не выполняется.
  Кстати, так кто конкретно ответственный за выполнение рекомендаций и эффективность борьбы...? Кто возглавляет процесс?[/QUOTE]
  Есть ответственные работники исполкома во главе с заместителем городского головы Сметаной, с них и спрос??
   
  Александр Соя нравится это.
 6. citizen

  citizen Форумчанин

  Сообщения:
  152
  Симпатии:
  123
  Пол:
  Мужской
  Наверное, это самые важные и самые сложные пункты в плане исполнения, но если они будут выполнены - вопрос закроется.
  Но, для этого комиссии нужно взять на себя обязательство каждый день мониторить как выполняются именно эти пункты.
  --- Добавлено, 14 окт 2016 ---
  В перечне проектов решения на сессию 21.10 не значится что-то подобное
   
 7. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  "Рекомендации" депутатской комиссии Вознесенского горсовета-это ничто иное как--мероприятия!! Конкретно указано: ЧТО надо делать, СРОКИ исполнения, ИСПОЛНИТЕЛИ.
  Такой подход к разрешению проблемы---в корне неправильный, он противоречит самой сути управления:: есть представительная ветка власти ( депутаты), и есть исполнительная ( чиновничий аппарат горисполкома и пр. структур-- не только из числа аппарата исполкома).

  Приведу пример:

  - когда возникает проблема, депутаты должны ПОРУЧАТЬ ИСПОЛКОМУ и городскому голове---решить ее, А НЕ САМИМ СОСТАВЛЯТЬ РЕКОМЕНДАЦИИ.
  Потому как получился абсурд:
  -население города, должно САМО,:oops:( а депутаты это есть население города), разрешать проблему!! Чиновники , во главе с городским головой--обкакались по уши, создали проблему для горожан, а теперь , горожане должны " обмыть" их от дерьма своими руками?????
  Бред!!

  Спрашивается вопрос: а на х.....ена тогда чиновничья рать???? С 200% премиями??? С надбавками??? С автомобилями "Тойота_Кэмбри"??

  Устранить проблему : это есть дело исполнительной власти и городского головы!
  А дело депутатов--спрашивать с исполнительной власти: не справляются----на ....й с поля!:D:D

  Печально другое...в этих самых исполнительных органах не имеется людей, могущих разработать и осуществить что-то путнее....педагогический совет получается:D...с отдельными вкраплениями завклубов и музыкантов:p
   
  Последнее редактирование: 14 окт 2016
 8. citizen

  citizen Форумчанин

  Сообщения:
  152
  Симпатии:
  123
  Пол:
  Мужской
  Т.е., приблизительно, комиссия должна была вынести следующий вердикт:

  1. признать работу ответственных за недопущение торговли в неустановленных местах (идет перечень структурных подразделений, на которые возложены соответствующие полномочия, ФИО руководителей, должностных лиц и т.п.) неудовлетворительной (варианты – удовлетворительной, проведенной на высоком идейном и организационно-техническом уровне:D,недостаточной, требующей усовершенствования, другие варианты…)

  2. депремировать (варианты - добавить премии:p, установить дополнительную надбавку в связи со сложностью проблемы:D, другие варианты...) вышеперечисленных (ФИО и т.д.)

  3. вынести выговор (поощрить поездкой в санаторий:p, другие варианты …) вышеперечисленным (ФИО и т.д.)

  4. установить дату, после которой, в случае не решения проблемы по сути, вышеперечисленные (ФИО и т.д.) должны быть уволены (переведены на более высокооплачиваемую должность:D, другие варианты …)
   

Загрузка...