Михаил Саакашвили

Тема в разделе "СОБЫТИЯ В УКРАИНЕ", создана пользователем Александр Соя, 27 ноя 2016.

 1. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Не перекручуйте. Я критично ставлюсь до міського голови, просто не обливаю його брудом.
  Саакашвіли запросив саме президент. Як запрошували багато кого іншого із іноземців для обіймання конкретних посад. У декого вийшло, як у пані Яресько, у декого ні, як у Бальчуна чи Саакашвілі.
  Угу, дурень думкою багатіє (народна мудрість)
   
 2. РЕКРУТ

  РЕКРУТ Форумчанин

  Сообщения:
  810
  Симпатии:
  1.029
  Пол:
  Женский
  Статьи по каким задержан Саакашвили какие-то непонятные
  -пересечение границы является административным правонарушением (кстати а в связи с чем задействовали спец.подпазделение "Альфа" если ее предназначение совсем иное, могла бы полиция задержать?)
  Я Вам скажу мутноватенькая история.
  Если сравнивать Саакашвили и Януковича то это две большие разницы, первый имея все рычаги власти просто проиграл,а разве это не демократично?
  А Вашему "Красивому мужчине" извините простой народ дал пинка под зад.
  Сомали не Сомали, а то что сегодня творится, это не пиздец, по моему мнению это полнейший пиздец.
  Государственную машину просто кончают, если раньше главы,администраций, может хоть для формальности проходили какие-то конкурсы прежде чем попасть на должность, сейчас Петя решил на хуй надо, будем так назначать по каким критериям хуй его знает?
  И Вы говорите, что народ это все терпеть должен? Так извините в африканских странах диктаторам иногда народ тоже поебалу дает.
  [​IMG]
   
  Последнее редактирование: 9 дек 2017
 3. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.461
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  С 2004 года меня называли по всякому, но боевиком впервые. Расту!!!
  @Vasyl, в 2014 мы пытались изменить страну, а не фамилии управляющих.
  --- Добавлено, 9 дек 2017 ---
  О! Вижу первые попытки размышлять логически.
   
  Александр Соя и ивахненко нравится это.
 4. РЕКРУТ

  РЕКРУТ Форумчанин

  Сообщения:
  810
  Симпатии:
  1.029
  Пол:
  Женский
  Так тогда, зачем мы просим "Джавелины",можно по простому по народному, как Александр Матросов
  Это про деньги?
   
  Последнее редактирование: 9 дек 2017
 5. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.461
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
 6. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Тобто те, що коли Яресько не отримала цілком заслужено крісло прем'р-міністра, не влаштовувала істерик, а спокійно полетіла у штати працювати, нікого не дивує. А вона була справжнім профі. Тобто Бальчун, якого Омелян буквало поливав брудом по декілька разів на день на усіх телеканалах, таки написав заяву про відставку і повернувся спокійно у Польщу, теж сприймається спокійно. А, млядь, бездарний Саакашвілі, який завалив усе що можно на посту губернатора Одещини, маючи надзвичайно широкі повноваження і карманних очільників місцевих гілок влади, влаштовую істерики, що йому такому офігенному перцю не дають керувати чужою країною, то ви тут готові гору звергнути, аби йому допомогти! Ну флаг вам у руки.
  І все на підставі чого? Що у нього декілька років тому вдалися реформи у Грузії? Так Україна ж не Грузія, і Кахи Бендукідзе вже немає серед живих. І коли людина провалює свою роботу на посаді нижчого рівня, вірити що на чолі держави вона стана чарівникоим і все зробить, - це якийсь інфантилізм, чесне слова.
   
  Последнее редактирование: 10 дек 2017
 7. Людмила

  Людмила Форумчанин

  Сообщения:
  321
  Симпатии:
  377
  Пол:
  Женский
  Так справа і не в самому Саакашвілі а в тому, що в Україні , в країні настільки більшої ніж Грузія нема ні свого Кахи ні президента реформатора.Нам що, за чотири роки правління Порошенко стало краще жити,чи може менше стало корупції.Навіть ті інституції, що створили для боротьби з нею зараз починає влада підривати, боячись .що і до них доберуться. Я не буду говорити за економіку, говорять ,що зростає--дай бог, але основне, за що Небесна сотня загинула --де ? Скільки чиновників високого рангу, які розікрали країну сидять по тюрмах ? Чому в президента в офшорах гроші ?Чому обкрадають нашу армію високі чини, але влада на це закриває очі і по декілька років проводить розслідування, тоді як активістів сажають за декілька днів.В усіх виступах президента бачу лицемірство і самозакоханність.Тяжко бути на такій посаді--згодна,але ще тяжче людям розчаровуватись таким керманичем.
   
  Александр Соя и ивахненко нравится это.
 8. Vasyl

  Vasyl Форумчанин КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  274
  Симпатии:
  495
  Пол:
  Мужской
  Только что Юрій Чевордов в своем посте напомнил о давней военной осадной хитрости. И о том, что все СМИ, политики, силовики, сами не отдавая себе в этом отчет, включились в реализацию проекта "дикий кабан".

  [​IMG]
  Саакашвили заходил хорошо, правильно, интеллектуально- спичи на ТВ, привлечение молодежи, стратегические сессии о будущем Украины, единение новых демократические сил и тому подобное. И никто тогда подумал, что из него получится в обозримом будущем сделать "бешенную свинью", которая будет визжать, привлекать внимание, которую будут все ловить, а тем часом....

  Все - от блогера до СБУ, забудут о том, что Украина - страна воюющая, что есть куда важнее вопросы, чем прямая трансляция с крыши, что мир не нуждается в наших шоу. Ммм, если честно, он и в нас не нуждается - мы не интересны, мы не создаем новации, необходимых миру. Это нас, понятно, меньше занимает, чем смотрение тв-шоу о ловле Саакашвили(

  Давайте очнемся! Кто пришел поддержать Михо? А разве он не нарушил наши законы? То есть, если все равны перед Законом, то все же еще есть и более равные?

  [​IMG]
  Михо был настолько погружение в театр абсурдизма, настолько был невменяем и недоговороспособен, что в своей "свинячей" беготне и призывах сместить власть, провести выборы и забыл, что права участвовать у него в них, даже если бы он и добился этого, он, как апатрид, НЕ ИМЕЕТ!

  А рядом политики и нардепы, прекрасно понимающие всю суть происходящего, лишь собирали бонусы и наращивали за счет крушащего всё и вся Саакашвили, свой личный рейтинг. Им то на выборы еще идти, у них паспорт есть.

  Не было только у них совести и мужества честно сказать в глаза популисту Николозовичу, что "ничего у нас с тобою не получится!" Это же так удобно и выгодно в данный конкретный момент! Но это же и ПОДЛО! По отношению в первую очередь к человеку (ведь был же он президент Грузии, в историю вошел!) , а прежде, чем в первую - по отношению к СВОЕЙ СТРАНЕ И СВОЕМУ ГОСУДАРСТВУ.

  [​IMG]
  Пока игрались в "догони и поймай Мишу" сколько миллионов гривен на ветер выбросили: толпы силовиков под Радою, на границе, на Костельной, на каждом митинге в регионах - это время, деньги, ресурсы.

  Кто это спонсировал понимаете? Нет, я сейчас не про деньги Курченко. Понятно что, чем дольше акции протеста, тем толще у ближайшего окружения организаторов митингов становятся кошельки. Всю эту эпопею со стороны государства, как гаранта проведения в Украине мирных протестов, ОПЛАТИЛИ мы с вами, украинские граждане, со своих налогов.

  И я такая же( И я включилась в этот изначально проиграшный бег за "диким кабаном". И осознание этого -такое липкое, противное, гадкое...

  [​IMG]
  А в это время мы забыли, не думали, что внешнее давление на ослабленную Украину усиливается. И мы, и так поделенные по партийному, географическому и т. д. признаку - ЕЩЕ БОЛЬШЕ разъединяемся на тех, кто з грузина, и на тех, кто против.

  А теперь контрольный: и что оно нам, это Михосумасшествие в сухом остатке вообще дает: славу, деньги, силу?

  [​IMG]
  Cсылка на страницу автора статьи - Светлана Кушнир
  --- Добавлено, 10 дек 2017 ---
  Ми свідомі Українці.забороняємо Владі відпускати з-під арешту злочинців,які помішані на революціях,
  Вони,якщо їх не зупинити і в дирявому кориті будуть шукати золоту рибку.
  Серце розривається від повідомлень з фронту про загиблих чи поранених,а тут в центрі столиці ми дозволяємо творити шабаш на крові.ТО ХТО МИ Є???
  --- Добавлено, 10 дек 2017 ---
  Галина Кипнис. Наші сини, брати, батьки й чоловіки, воюють, захищають від ворога нашу Україну, віддаючи саме дороге - життя за свою країну!, а тут, у Києві, у серці країни, трапляється зрада, внутрішні вороги, на чолі з Саакашвілі, продажними депутатами і задурманенними красивими словами громадянами та українською ватою, гублять країну із середини!!! Спіймали вожака цієї банди, ні в койму разі не відпускати цього засранця під домашній арешт, ніякі браслети, тільки в'язниця, з подальшою передачею цього злочинця, до Грузії! Україні цей мотлох нам не потрібен!!! Тому підтримую петицію до Влади!!!!
   
 9. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  @Людмила, ви ж розумна жінка, ну коли щось пишете, невже так важко ознайомитися із інформацією?
  Ну можна було б ще згадати долар по 8. А взагалі так, корупції стало менше, принаймі на державному рівні.
  --- Добавлено, 11 дек 2017 ---
  Так ці інституції не можуть бойовий модуль від броньовика у зборі відрізнити. Не те що корупцію розрізнити. От квартира Сергія Лещенка чомусь питань у них не викликає.
  Засадили із тих, хто не втік і справді небагато. Але якби їх посадили, вам від цього легше стало би жити? Це ж і Ахметова, і Коломойського, і Таруту, і Пінчука і ще з десяток треба садити. Це справді із моральної точки зору неправильно, але коли б у нас упав, наприклад, приватбанк, наслідки були б жахливі.
  Ага, аж ціла 1 тисяча доларів!!!
  --- Добавлено, 11 дек 2017 ---
  Факти навести зможете? А то у нас НАБУ тут нещодавно видала сенсацію, а потім не змогло нічого по факту пред'явити. Навіть Полторак відмовився знімати генерала з посади, бо на нього у слідства взагалі нічого не виявилось. Теж президент винуватий???
  А ви виступи Саакашвілі хоч раз дивилися?. Якось дивно чути про самозакоханість у гілці про Саакашвілі
   
 10. Людмила

  Людмила Форумчанин

  Сообщения:
  321
  Симпатии:
  377
  Пол:
  Женский
  @vasya-serega, Якщо ви так вірите . що корупції стало менше -то мабуть це заслуга того ж НАБУ про яке ви так зневажливо говорите.От Сергій Лещенко мене менше всього хвилює--в державну казну він точно рук не запускав.І і Ахметов,Пінчук,Коломойський ніколи не були чиновниками --так що,і ви як розумна людина це повинні знати. Те що в президента в офшорах гроші ви признаєте ? - це не аморально з вашої точки зору ? А про рюкзаки сина Авакова ви теж нічого не чули ? НАБУ працює і працює продуктивно а от чому майже ніхто не засуджений --оь це і є свідченням корупції в системі правосуддя і в державі .Виступи Саакашвілі не дивлюсь і взагалі вважаю . що все що робиться за гроші (особисто впевнилась .що в нашому місті людей збирали на" Міхо майдан" за 600 грн. за день ) є ганебно і неприпустимо. А от щодо його управління в Одесі---то питання ? Хто йому там взагалі давав слово ? Це ж Одесса , там свої закони і чужаки там не приживуться .
   

Загрузка...