Мер-інноватор 2017. Народний вибір

Тема в разделе "ГОРОДСКИЕ НОВОСТИ", создана пользователем NewsMaker, 18 дек 2017.

 1. NewsMaker

  NewsMaker Moderator Команда форума

  Сообщения:
  169
  Симпатии:
  144
  "Українська правда" та Міжнародний саміт мерів розпочинають третій етап спеціального проекту "Рейтинг українських мерів-інноваторів", мета якого – продемонструвати міста з населенням до 500 тисяч осіб, де найуспішніше впроваджуються інновації.
  0f3451a-mery2018.jpg
  Голосування розпочинається 18 грудня та закінчиться 11 січня. Переможець буде оголошений 12 січня. За правилами проекту, одна людина може проголосувати лише 1 раз.

  Проголосувати за мера-інноватора можна здесь:

  cacdb41-lukov.jpg
   
 2. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  Мер-іноватор?!
  А по яких показниках його треба визначати?
  По створенню нових комунальних підприємств, по відкриттю нових робочих місць, по припиненню місць незаконної торгівлі, по заходах щодо боротьби з туберкульозом та дитячою смертністю, по яких місто Вознесенськ займає перше місце по Миколаївській області ?
  А може по процентам премій , які отримують окремі заступники міського голови - до 160% ?
  А може по закриттю дитячих закладів - Станція юних техніків, вечірня школа? Зараз пропонується закрити початкову школу та ліцей "Інсайт"?
  На черзі краєзнавчий музей...
  Цікаво , чи передбачено в цьому голосування питання "ПРОТИ" ?
   
 3. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Не хочу домалювати прогірклим маслом картину Ніка. Скажу одне, я б проголосував ЗА! Якби це допомогло нашому місту позбутися такого "мера-інноватора"!
   
 4. Людмила

  Людмила Форумчанин

  Сообщения:
  321
  Симпатии:
  377
  Пол:
  Женский
  Прочитала досягнення всіх обраних мері і скажу, що ми не на останньому місці . Все, за що ці мери ввійшли в пятірку, практично є і в нашому місті.Просто деякі так захопилися критиканством , що помічають тільки недоліки .
   
  Canada и Олесь нравится это.
 5. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  Шановна Людмило!
  Поділіться інформ-ресурсом, де написано про досягнення 5-ти мерів... Може, я чогось не добачила...
  Дякую наперед...
  А на рахунок критиканства хочу сказати, що я особисто знаю мерів Славутича, Борисполя, Бердянська - і у них заслуг набагато більше , чім у нас ... Але вони просто роблять свою роботу , а не продвигають свою особу далі...
   
 6. Олесь

  Олесь Форумчанин

  Сообщения:
  173
  Симпатии:
  147
  Пол:
  Мужской
  Позитивно, що спеціалістами міськвиконкому ведеться робота по вивченню порядку проведення об"єднання ряду установ та організацій, які дублюють один одного. Ну менше буде директорів , бухгалтерів і т.п. Це неправильно, тому що це проводить влада. От якби опозиція першою висловила це питання було б правильно. Що запізнились, "борці"? Це не в піску ритись.
   
 7. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  Прошу приклади... Об'єднання кого з ким? Вечірньої школи з ЗОШ № 2?. Краєзнавчого музею з музеєм Кібрика? Чи у Вас є інші приклади?
   
 8. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  Да, надо быть объективным в своих суждениях...Приведите примеры деятельности ВєДє Лукова, которые на ваш взгляд могут восприниматься положительно..обсудим

  Касательно песка и рытья в нем... потрудитесь прочитать Отчет Аудиторской ( независимой государственной проверки) "деятельности" мера-супинатора)))
  Кратко :
  нанесено пряміх убытков бюджету на сумму 9,0 млн.гривен
  -украдені почти полмиллионга бюджетніх средств на ремонте кровли школі 8, возбуждено уголовное дело, следствие продолжается;
  -недофинансировано ПИТАНИЕ детей в детсадах, при этом---мєр-супинатор РЕГУЛЯРНО, Дважды в год увеличивает себе и своим помошникам зарплату и премии
  -о туберкулезе, СПИДе, онкозаболеваниях и смертности у женщин,-----написано выше, город---вымирает из-за отсутствия перспктивы развития и бездеятельности мєра-супинатора))


  Это--малая часть "деятельности" ВєДє Лукова
  Обо всем этом депутаты Демблока и общественники, борцы, как вы их называете)) на протяжении 2105-2017 гг на сессиях докладывали громаде---Аудит ПОЛНОСТЬЮ подтвердил нашу правоту, Так что, песок он ведь и золотым может быть

  Касательно, мол, запизнылысь...

  ПЫЛЬ, ПОДНЯТАЯ ДО НЕБЕС--НЕ ПЕРЕСТАЕТ БЫТЬ ПЫЛЬЮ .вы, что, всерьез считаете что Вэ. Дэ Луков!)))лучший мэр--супинатор УКраины???? А кто ж тогда Ю..И.Гержов???Подмастерье у Лукова?????
  .
  Нам известны организаторы этого голосования, известны спонсоры, которые продвигают ВєДє Лукова в лучшие)) мєры Украины, придет время--эти фамилии будут озвучены

  Так что---мы выстаивили свои возражения( малую часть)---очередь за вами..! Если, конечьно вы не итальянских или китайских фамилий)))
   
  Последнее редактирование: 18 дек 2017
  Александр Соя и Ніка нравится это.
 9. Людмила

  Людмила Форумчанин

  Сообщения:
  321
  Симпатии:
  377
  Пол:
  Женский
  @NewsMaker, вказав де треба проголосувати---от там і прочитаєте про досягнення мерів. І вони не просто роблять свою роботу а" продвигають свою особу теж "--ви згодні? І я зовсім не проти критиканства-навпаки,я тільки за --якщо воно обєктивне і без особистих образ.
  --- Добавлено, 18 дек 2017 ---
  у мене є знайома, яка має машину, другого чоловіка а дитина вчиться в інтернаті "Обдарованність", де може з десяток сиріт а в інших є батьки. Може обєднати два наших інтерната в один ? --це як приклад.
   
 10. Олесь

  Олесь Форумчанин

  Сообщения:
  173
  Симпатии:
  147
  Пол:
  Мужской
  Та чи вам, Зелінська не знати.... Інсайт і школа 6, гімназія і початкова школа - скільки там директоршів і т. і. А екскурсовод музею Кібрика проведе випадкову екскурсію в краєзнавчому, а потім техпрацівник з Кібрика помиє підлогу.......
  --- Добавлено, 19 дек 2017 ---
  Ці заклади обласного підпорядкування.... Там ще довго будуть княжити....
   

Загрузка...