Кронирование деревьев

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем Есенин Сергей, 7 дек 2015.

 1. Yukon

  Yukon Новичок

  Сообщения:
  28
  Симпатии:
  69
  Пол:
  Мужской
  Что больше всего добивает - сухие ветки никогда не обрезают!
  Также могут оставить одну ветку, чаще всего боковую, которая торчит как непонятно что...
  В общем, уродуют, как хотят, не соблюдая никаких правил подрезки.
   
  supertrolik, Георгiй и Есенин Сергей нравится это.
 2. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  Окрім того що дерева зрізають, після себе залишають купи сміття, що також бісить.
  IMG_20160226_152102.jpg
  IMG_20160226_151850.jpg
   
  Есенин Сергей нравится это.
 3. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
 4. supertrolik

  supertrolik Новичок

  Сообщения:
  49
  Симпатии:
  60
  Ні, не відростуть. Наші північні сусіди вже мають чимало досліджень на цю тему: що станеться з деревом у найближчі 10 років після знищення крони. Сходяться в головному: повноцінним воно вже не буде.

  Дерева, які не переносять обрізки, гинуть відразу або в найближчі рік-два: це такі породи, як клен, береза, біла тополя, ясен, каштан, дуб. Більш живучі породи ─ тополя пірамідальна, липа, акація, в’яз, верба ─ покриваються хмарою пагонів-вовчків, які мають неестетичний вигляд і тягнуть усі соки зі стовбура. У найближчі 5-10 років вони теж загинуть, бо через зрізи від спиляних гілок у дерево проникають шкідливі бактерії та грибки, утворюються дупла, і стовбур починає гнити та трухлявіти.

  Це підтверджують дані білоруських учених. Обстежуючи тополі в Мінську, ботаніки виявили, що дерева, яких раніше не обрізали, не мають стовбурової гнилі, тоді як обрізані п'ять років тому тополі всі без винятку виявилися всередині гнилими. Источник:http://censor.net.ua/r419872
  --- Добавлено, 19 дек 2016 ---
  Отже, ви все це дізналися, у ваших жилах заклекотіло обурення, і ви хочете змінити ситуацію. Що робити? От, скажімо, йдете ви й бачите автокран і бригаду зеленгоспу, які обрізають дерева методом топінгу. Як дізнатися, законні їхні дії чи ні?

  Якщо надворі не весна, а інша пора року, то незаконні (хіба що це може бути обленерго: у них уся обрізка вважається аварійною).

  Отже, ви підходите до бригади й запитуєте документи на проведення такої обрізки. Так, у вас є таке право: роботи проводять на землях комунальної власності, ви сплачуєте податки за утримання цих територій. За законом "Про доступ до публічної інформації" (ст. 13, 14), вам зобов’язані надати інформацію та показати документи. За ненадання інформації передбачено відповідальність (ст. 24 того ж закону).

  Якщо документи надавати відмовилися, викликайте поліцію.

  Припустімо, документи вам показують. І тут увага! "Омолодження" (тобто знесення крони) може проводитися, тільки якщо є дефектний акт на це дерево, де вказано, що воно потребує омолодження, бо старе, його вершина почала всихати. Акт складають на основі обстеження дерев комісією, у ньому чітко вказують кількість дерев (п. 13.1.2 Правил догляду за зеленими насадженнями).

  Якщо такого акту немає, будь-які інші документи не дають права проводити обрізання.

  Заява від Васі Пупкіна з 62-ї квартири "Прошу обрізати всі дерева в моєму дворі" не дає права на обрізання. Дозвіл від будь-якої установи, де вказано лише адресу для проведення робіт, не дає права на обрізання. Навіть якщо є дозвіл міської ради, але немає самого дефектного акту, цього теж мало. Бо в тому дозволі найчастіше написано "провести обрізання аварійно небезпечних дерев", а це зовсім не означає знесення крони.

  Неправильні документи ─ викликайте поліцію. Напишіть заяву по злочин (не просто заяву, це важливо), де чітко вкажіть статтю Кримінального кодексу (270-1) та Кодексу про адміністративні правопорушення (153). Якщо ви бачите, що дерева вже обрізано, але не знаєте виконавців робіт, усе одно напишіть таку заяву з формулюванням "не відомі мені особи" та занесіть її в поліцію, екологічну та спеціалізовану інспекцію свого міста. Вимагайте притягнути виконавців до відповідальності за вищезгаданими статтями.
  Источник:http://censor.net.ua/r419872
   
 5. Yukon 2

  Yukon 2 Форумчанин

  Сообщения:
  127
  Симпатии:
  154
  Пол:
  Мужской
  Сегодня РЭСовцы отключили свет в районе клубЖД и опять взялись резать деревья...
  Причём, одни и те же деревья, которые были кронированы пару лет назад обрезают уже несколько лет подряд.
  Не, ну понятно, нужны дрова на отопление горисполкома, ну так не режьте тонкие веточки, они же проводам не мешают, а толку от них в отоплении мало.
  В газете писали про разные виды обрезки деревьев: омоложение, санитарная обрезка. Пройдитесь по улицам города, и вы увидите, что санитарной обрезки у нас в городе никогда не было, а так называемое омоложение сводится к тотальной обрезке дерева под столбик, причём если дерево омолодили, это не спасает его от повторной обрезки на следующий год (и последующий).
  Сегодня на углу Михайловской и Соборности опять обрезали одни и те же деревья; на вопрос "а не проще спилить под корень" рэсовец флегматично ответил: "может быть".
  На фото: несчастный тополь, который каждый подвергается обрезке, хотя его тонкие ветки никаким образом проводам не мешают, а тепла от них будет мало...
   

  Вложения:

  • P2140614.JPG
   P2140614.JPG
   Размер файла:
   231,8 КБ
   Просмотров:
   168
  Есенин Сергей нравится это.
 6. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  Приходите на сессию горсовета 17 февраля в 9-00...будем настаивать, чтобі первім вопросом обсудили варварское уничтожение каштановой аллеи по ул.Шевченко( напротив гимназии)
  ОО ГКВ, жители дома №3, депутаті Демблока требуют создать --решением сессии -- комиссию и разобраться во всех случаях убийства деревьев в нашем городе!

  Мадам Торжинская и г-н Сметана убеждают , что они все делают правильно...если не можете прийти--смотрите трансляцию сессии онлайн
   
 7. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Сегодня ехал в центр по Киевской, за сельхозтехникой по левую сторону (автопарк, автовокзал) свежеобрезанные деревья напоминают столбы. Жаль, не было возможность сфоткать, но могу сказать и так, это просто повторение кронирования при Гержове. Тут активисты возмущаются обрезанием каштанов по Шевченко. Так это не обрезание, это просто детский лепет по сравнению с другими местами. Причем деревья не под самыми проводами находятся. Вряд ли это РЭСовцы делали. Не пойму, это что бойокот такой в сторону общественности: вы себе возмущайтесь, мы будем делать что хотим?!!
   
 8. Aleshka

  Aleshka Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  774
  Симпатии:
  955
  Пол:
  Мужской
  @vasya-serega, ты наверное там не часто ездишь, эти деревья еще в ноябре МЧСники пилили до каштанов по Шевченко.
   
  ивахненко и vasya-serega нравится это.
 9. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Понятно, деревья у нас в обрубки превращают давно и все, кому не лень
   
 10. Yukon 2

  Yukon 2 Форумчанин

  Сообщения:
  127
  Симпатии:
  154
  Пол:
  Мужской
  Ответ банальный: дрова нынче в цене. В городе уже мало осталось нетронутых деревьев: и рэсовцы пиляют, и КП "СОМ".
  Кстати, на территории КП"СОМ" уже скопилось порядочное количество веток. Одна искра - и будет пожарище. Это уже вопрос к пожарникам...