Южный Буг

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем vasya-serega, 11 окт 2015.

 1. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  О котрій годині та де?
   
 2. Елена Ярошенко

  Елена Ярошенко Житель

  Сообщения:
  1.088
  Симпатии:
  718
  Пол:
  Женский
  В 15-00. Туда собирается прийти Москаленко М.Н.(или на сессию - может я не поняла...)
   
 3. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  02.02.2016 Кабмин утвердил откорректированный проект реконструкции системы технического водоснабжения ЮУАЭС
  Кабинет Министров Украины утвердил откорректированный проект реконструкции системы технического водоснабжения Южно-Украинской АЭС, реализация которого позволит снять ограничения мощности ЮУАЭС, вызванные недостаточной охлаждающей способностью Ташлыкского водоема-охладителя.


  Соответствующее распоряжение правительства № 49-р от 13 января 2016 года "Об утверждении проекта "Реконструкция системы технического водоснабжения. Работа блоков 1...3 на Ташлыкском водохранилище и брызгальных бассейнах Южно-Украинской АЭС" (Корректировка)" размещено на сайте Кабмина.

  Как прогнозируют эксперты КМУ, после реализации проекта дополнительный годовой отпуск электроэнергии АЭС составит от 547 млн кВт-ч (консервативные данные) до 2, 549 млрд кВт-ч (максимальная расчетная оценка).

  Откорректирована сметная стоимость строительных работ и оборудования, предусмотренных проектом, составляет 986 млн 383 тыс. гривен (в ценах по состоянию на 1 сентября 2015 года). В предыдущем варианте распоряжение Кабмина, утвержденном еще 7 декабря 2005 года, его сметная стоимость составила 205 млн гривен.

  https://www.rbc.ua/rus/news/kabmin-utverdil-otkorrektirovanyy-proekt-1454386606.html

  Наскільки я розумію, тут , вже вкотре, маємо низку непрємностей.

  Проект суттєво впливає на стан довкілля, а він не викладений для ознайомлення, не пройшов експертизи, не дотриманно процедури та т.і.

  Проект ЮУЕК 1976 року передбачав охолодження енегоблоків ЮУ АЕС (2,4,6,...) за допомогою ТГАЕС. Екологічна експертиза визнала це неприпустимим та рекомендувала відмовитися від ТГАЕС та перейти на охолодження за допомогою сухих градирен Геллера. Навіть у Союзі були розпочаті відповідні розробки.

  Але всі ці роки аесівці нахабно і тупо протягують проектний варіант. Ніякого руху у напрямку раціонального використання водних ресурсів за всі 30 років проектної роботи енергоблоків не було.

  Цього разу, по їх розповідям ( проект досі сховано від громадськості), передбачається відділити частину технічної водойми-охолоджувча ЮУ АЕС ( Ташлицьке в-ще) по трасі "Миколаїв-Київ", що суттєво зменшить об'єм водойми-охолоджувача. Відділену частину використовувати у якості верхньої водойми ТГАЕС ( а всі накопичені на дні солі та радіонукліди будуть скинуті у наші водогони та на наші поля). На тій частині охолоджувача, що залишиться, планують збудувати бризкальні басейни.

  Наразі ставка-охолоджувача влітку вистачало до1,6 блоків із трьох працюючих. Це - чергове українське диво. Стільки грошей витратити для того, щоб на половину використовувати наявну потужність! І так всі 30 років їх проектної роботи!?

  І цього разу технічну проблему знову намагаються вирішити за рахунок природи та народу.

  Зрозуміло, що бризкальні басейни ще більше будуть випаровувати води, ніж дзеркало ставка. А води у р.П.Буг(Бог) вже нема. Наразі можна сказати, що річка впадає не у Чорне море, а в ЮУ АЕС.

  Мабуть тому, й намагаються аесівці протягти проект-супутник - підвищення рівня Олександрівського в-ща до НПУ 20,7, щоб забрати із річки її останні краплини.

  Із опублікованної інформаціїї

  Газета «Энергетик» №37 від 23 вересня 2015 року, стор.2. http://www.sunpp.mk.ua/sites/default/files/information_products/energetik/energetik-1590.pdf

  видно, що при цьому із Олекс. в-ща будуть відбирати води на 26,5 млн. куб.м більше.

  А населення, що мешкає нижче ЮУ АЕС по течії р.П.Буг (Бог) використовує воду річки для питного та зрошувального водозабезпечення.

  При цьому порушується головний Закон річки - Водний кодекс та ціла низка іших Законів., затоплюється національна святиня українського народу - серце НПП "Бугський гард"

  Продовжили работу двох енергоблоків ЮУ АЕС, а ...

  1. Їх ел. енергію не знають куди дівати. Для того, щоб вивести 2ЮУ АЕС на проектну потужність після ПТЕ довелося на половину зменшити потужність двох інших.

  2. Пройшло близько місяця після пуску продовженного блоку, як на ньому відмовив головний циркуляційний насос . Блок стоїть з 26.01.16. Зате тепер з'явилася можливість запустили на проектну потужність два інших.

  Українська атомна енергетика - сама дурна атомна енергетика у світі:

  - блоки будують та продовжують, а чим їх охолоджувати, куди дівати ел.енергію, що робити з ядерними відходами, чим заміняти відпрацьованні блоки - не знають

  - Аварія на ЧАЕС привела до колосальних витрат. І зараз станція потребує контролю фахівців та коштів. Але до НАЕК "Енергоатом" включено тільки ті АЕС, які приносять прибуток. А ЧАЕС, з її проблемами та витратами, повісили на шию народу України

  - коштів на виведення із експлуатації відпрацьованних ядерних блоків не має

  - атомні станції продають свою продукцію не по реальній ціні, а по тій, що їй дає держава. Грошей не вистачає навіть на безпечну експлуатацію

  - тотальна корупція та зловживання на всіх рівнях роблять небезпечною атомну енергетику України

  - компенсація за ризик не відповідає реаліям і не виплачується населенню. Вона віддається місцевим чиновникам як хабаря за те, що вони підтримують наміри аесівців

  - ніякого вивчення впливу атомних станцій на довкілля та населення не проводиться

  - замість замкнутих систем охолодження застосовується відбір прісної води, якої в Україні не вистачає. Випаровуються сотні мільйонів кубометрів прісної води, а горяча засолена радіоактивна вода з технічної водойми-охолоджувача АЕС "продувається" на зрошувальні поля та в питні водогони

  - серед населення не проводиться йодова профілактика та населення не забезпечене засобами індівідуального захисту

  - нема надійної системи оповіщення про аварію, планів евакуації, резервних джерел водопостачання, не проводяться навчання на випадок аварії ...

  Необхідно зробити все, щоб припинити чергову атаку аесівців.

  Такі сумні думки навіяло повідомлення про реконструкцію системи тех. водозабезпечення ЮУ АЕС
   
  Последнее редактирование: 3 фев 2016
 4. Чебанов

  Чебанов Новичок

  Сообщения:
  14
  Симпатии:
  34
  Пол:
  Мужской
  Вчера вечером в новостях г.Николаева прозвучало,постараюсь дословно:"В связи с увеличением мощностей Юж АЕС для охлаждения реакторов станции Ташлыцкого водохранилища не хватает. Но уряд эту проблему уже решил и выделил деньги. Получается, что пока мы "заседаем",типа "принимаем" какие-то решения по Александровской дамбе,отправляем проэкты решений на целый месяц на доработку,за нас уже всё решили и даже выделили деньги в то время,когда содержать училища и перевозить пенсионеров средств нет.
  давно не писал. Извиняюсь перед вами,но ДОСТАЛО!!!!!!!!!!!

  Мой город Вознесенск,я за тебя
  За Мертвовод,за Буг и за поля,
  За то,что бы спустя десятки лет
  Спросила внучка"Что ты делал,дед?!"

  Ведь ты же был...Да разница ей кто.....
  Лишь бы подарок был на Рождество,
  Конфета,кукла,в свадик по-утру
  И мамочке сказать "Тебе ЛЮБУ!"

  Хочу оставить внучке город я,
  Чтоб были парки,скверы и Вода,
  Хочу,что бы в бездонный свой карман
  Не полделил наш город ДЕРЕБАН

  И чтобы внучка через много лет
  Сказала гордо "Депутатом был мой дед!"
  И чтоб ребёнок,выпивши с ручья
  Сказала "ВОЗНЕСЕНЩИНА МОЯ!"
   
  Ніка, supertrolik, ивахненко и 6 другим нравится это.
 5. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Что вы прелагаете делать?
   
 6. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  Був на земельнiй комicii. Вкотре розглядали питання пiдняття рiвня Олександрiвського водосховища. Коли спостерiгав за голосуванням деяких депутатiв ледь втримав смix. Без погляду на голову комiсii не знають як голосувати.
  Можна запропонувати регламентному комiтету ввести голосування з закритими очима?:)
   
 7. Чорноморець

  Чорноморець Новичок

  Сообщения:
  7
  Симпатии:
  14
  Пол:
  Мужской
  Кращим буде тоді коли Ви на найближчих виборах виграєто пройдете у депутати та запишетесь до складу земельної комісії та на власному прикладі покажете громаді та активістам як саме необхідно проводити голосування, а також засідання комісії
  --- Добавлено, 3 фев 2016 ---
  Євгеній Леонідович мабуть варто запропонувати депутатам та жителям міста в цілому хоча б на тиждень відмовитись від електричної енергії, тоді всі в реальності матимуть змогу висловити свій протест та активну громадську позицію проти ЮУАЕС, та покажуть реальні кроки нашої рішучості та неупередженності. Тільки річ у тім, а чи багато з нас "активістів" пожертвує власним комфортом заради збереження природи?
   
 8. Елена Ярошенко

  Елена Ярошенко Житель

  Сообщения:
  1.088
  Симпатии:
  718
  Пол:
  Женский
  В чем проблема? Смотрим на О.В.Вуев и голосуем!
   
 9. Чебанов

  Чебанов Новичок

  Сообщения:
  14
  Симпатии:
  34
  Пол:
  Мужской
  Мы то предлагаем, но находясь в меньшинстве в городском совете... мы можем только предлагать...УВЫ...
   
 10. Елена Ярошенко

  Елена Ярошенко Житель

  Сообщения:
  1.088
  Симпатии:
  718
  Пол:
  Женский
  Это полная ерунда от Москаленка - 1-го экс-секретаря горкома партии! Когда у нас в Александровке была маленькая ГЭС, и предприятий в городе работало в разы больше, сёла были живые - фермы, гарманы и пр....- всем хватало э/э по 1 коп/кВт! Сейчас 3 миллионника, ГЭС и мало нам, еще 2 собираются постороить (при том, что этим рады не можем дать!), цены за кВт заоблачные, заболеваемость зашкаливает непонятно от чего, иммунитет у народа низкий..И этого мало! Воду перекрывают, лишают реки - молчим!. Будем дальше молчать - москаленки придумают как воздух нам перекрыть!!! Лишь бы свои карманы побольше баблом наполнить! Только лампочки ильича и останутся в качестве комфорта полуживому народу...Главное, чтобы повелись! Пора стряхивать лапшу с ушей, глаза открывать и логику включать!
   
  supertrolik, Колесников и ивахненко нравится это.

Загрузка...