Южный Буг

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем vasya-serega, 11 окт 2015.

 1. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Ядерні крокодилячі сльози.

  https://www.sunpp.mk.ua/uk/article/...uyetsya-do-vodyanoyi-kryzy-na-pivdennomu-buzi «З причини нестачі води під загрозою не лише стабільність роботи Олександрівської ГЕС і Ташлицької ГАЕС. Проблема в тому, що за умови витрати води нижче Олександрівського водосховища менше 6 кубометрів на секунду оголяться всаси насосів системи водозабору Вознесенська. А це означає, що місто з майже 40-тисячним населенням може залишитися без питної води»

  Але ж аесівці. як завжди, лукавлять. Замість того, щоб згідно з висновками екологіної експертизи 1989 року переходити на градирні, не заповнювати Олександрівське в-ще вище 8 метрів та не будувати Ташл. ГАЕС вони зараз використовують дозвіл на 100 000 000 кубів води з Бугу. Випаровують чисту воду, а на наші поля і в наш водогін скидають весь бруд, що приплив по Бугу, додаючи до нього свої радіонукліди. (Як це позначається на населенні cвідчить відома медична статистика). А щоб запустити 6 агрегатів своєї печерної ГАЕС вони готуються підняти рівень Ол.в-ща до 20,7 м. При цьому ще на 25 000 000 кубів збільшити водозабір, а нам скинути зі своєї технічної водойми-охолоджувача разово 10 000 000 кубів ядерно-соленого коктейлю, а потім щоденно або кілька разів на добу вимивати радіоактивні засолені намули з частини відгороженного Ташл. в-ща. Щоб ми швидше вимирали.

  Цього року води у річці не вистачило навіть для того, щоб заповнити вже існуючі в-ща, а вони планують ще збільшити зарегульованність річки всупереч Водному Кодексу України. І роблять це лукаво: буцімто з турботою про населення.

  Південний Буг впадає вже не у Чорне море, а у ЮУ АЕС. Населення хворіє та вимирає попереду всієї України. Клімат дуже швидко змінюється – насувається страшна посуха. Навіть отруєної води у Бугу може не вистачити для «Водопостачання м.Вознесенська»,...

  Державні чиновники та олігархи лікуються за кордоном. Природоохоронні та санітарні служби держави зруйновано, щоб не заважали олігархам грабувати народ України та знищувати її природу. Реформи охорони здоров`я зведені до перекладання фінансового тягара на населення і доступу до медичної допомоги тільки тим, хто вже накрав багато грошей. Навіть більше, наказом МОЗ України від 01.10.18 №1802 відмінено ведення медичної статистики. Тепер ми вже позбавлені навіть можливості узнати, від чого хворіємо та вимираємо.
  «Ніяке» населення міста тихесенько і покірно хворіє і вимирає. А мер Вознесенська зі своєю покірною депутатською більшістю продовжують оббирати мешканців міста захмарними тарифами на воду та водовідведення та через водопровідно-каналізаційні труби дерибанити бюджети всіх рівнів. А задля можливості «освоювати» наші ядерні «гробові» підтримують маразматичні прожекти АЕС, і не ро блять жодного кроку у напрямку сталого забезпечення міста якісною питною водою.

  «В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв» (Платон).
   
 2. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Про які градирні мова? Якщо про відкритого типу, то хіба вони менше води випаровувати з річки будуть? А закритого типа атомщики навідріз відмовились будувати, мовляв, дорого.
  Ну, якщо точно, то в Олександрівське в-ще. Далі, від місця впадіння Мертвоводу, завдяки днопоглибленню, яке виконав Нібулон, річка знову стає річкою. А між Олександрівкою і терміналом Нібулона вона влітку просто нагадує стояче болото, яке корови пішки переходять.
  При минулому уряді було створено Міністерство енергетики та захисту довкілля україни. Звучить як спільна клітка для кота і мишей. Не знаю, кого там і як збагаючують урядовці, окрім себе, але це триндець.

  Давайте не мішати все в купу. Високу тарифи у нас тут аж ніяк не через рівень води у Бузі. Ну, принаймі, поки що.
   
 3. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Вінниця приємно радує
   
 4. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Нашому Бугу багатостраждальному знову дісталося
   
  Колесников нравится это.
 5. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Клімат змінюється. Води у річці стає все менше і менше. Якесь водосховище вище перекрило сток річки. Держава продала ГЕС. Приватний власник, щоб заробити побільше грошей, тупо скинув воду. Небайдужі люди помітили, розбудили владу, самі ж ліквідували екологічну катастрофу. А де ж державні служби, де Басейнове управління Південного Бугу? Безхозна вимираюча держава, безхозна висихаюча річка, ... «В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв» (Платон).
   
 6. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Цікаво, що це все наслідки програми, прийнятої Гройсмайном. Віддати ГЕС у приватні руки змогли, а встановити механізм контролю - ні
   
  Колесников нравится это.

Загрузка...