ядерные неандертальцы

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем Колесников, 10 июн 2016.

 1. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  2016-06-10 07:25:30 Первый, похоже, скоро остановят, а третий с ам.топливом просыпается. Молчат - а вдруг что-то не получится с российско-американским топливным пирогом.

  Энергоблок №1

  534

  МВт

  Энергоблок №2

  999

  МВт

  Энергоблок №3

  359

  МВт
   
 2. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Всё будет нормально с американским топливом, не волнуйтесь ;)
   
 3. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Не может, или не пускают?  Процесс выведения блока атомной станции на проектную мощность после столь длительного ремонта (98 суток) с заменой штатного российского на экспериментальное американское - далеко не тривиальное и безопасное явление.

  Единственный источник информация – это сайт ЮУ АЭС http://www.sunpp.mk.ua , на котором автомат рисует показания мощности блоков АЭС.

  Сравниваю последние показания с предыдущими:

  --- 2016-06-11 13:13:04

  Энергоблок №1

  535

  МВт

  Энергоблок №2

  1001

  МВт

  Энергоблок №3

  796

  МВт  --- 2016-06-11 05:02:51

  Энергоблок №1

  532

  МВт

  Энергоблок №2

  995

  МВт

  Энергоблок №3

  808

  МВт  Из трёх блоков только второй держится на проектной мощности. На такую круглосуточную мощность и рассчитан блок. Только при таком показателе можно говорить об экономике, экологии и безопасности.

  Первый блок стабильно застыл на половинной мощности, а третий топчется на 0,8 проектной.

  Первый – или диспетчерское ограничение, или нужно менять топливо. На аварию не похоже.

  Третий - или не могут вывести на проектную мощность, или диспетчер не пускает – некуда девать электроэнергию.

  И то и другое – плохо. Вложенные миллиарды должны окупаться, а безопасная работа гарантируется проектантом только на проектной мощности. Всякие эксперименты очень даже могут привести, мягко скажем, к аварии.

  Да и топливо, которое загружено в третий реактор, вполне может чем-то неприятно удивить.

  Трудно понять логику тех, кто дразнит ядерного джина (продлевает работу ветхих ядерных реакторов, экспериментирует с топливом, строит новые блоки, нагромождает горы радиоактивных отходов, уничтожает реки ... ), рискуя стереть Украину с карты мира, для того, чтобы получить электроэнергию, которая никому не нужна.

  Почитаешь за коррупцию в высших эшелонах власти, почитаешь за злоупотребления в энергетике, проанализируешь неадекватную политику правительства ... - и ясно становится, почему Украину называют страною не пуганных идиотов.

  «У атома длинная жизнь, у людей короткая память» (Ален де Алле).
   
  Последнее редактирование: 11 июн 2016
  Георгiй и supertrolik нравится это.
 4. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  На сайті http://voznesensk.org/material/4377#start_comm аесівці розмістили інформацію

  6 липня на ЮУАЕС відбудуться консультації з громадськістю щодо уточнення масштабів чергової екологічної оцінки Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки (КЗПБ.


  Що це було?


  Дуже багато часу я витратив на пошуки відповіді на таке просте питання.
  Ось вона:

  1. "Програма заходу відповідатиме формату публічних обговорень і передбачає:


  - презентацію матеріалів щодо масштабів наступної екологічної оцінки Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КЗПБ) на 2016 рік;"


  Для того, щоб уточнювати масштаби, як мінімум, треба їх знати.

  Хто з нас знає «Комплексну (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КЗПБ) на 2016 рік" та «Масштаби наступної екологічної оцінки Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КЗПБ) на 2016 рік"? Ті посилання, що наведені, ведуть у нікуди.

  Необхідно розмістити на сайті ті матеріали. що будуть демонструвати у ЮУ 6 липня, щоб можна було їх корегувати.

  Так би аесівці і зробили б, якби їх цікавила наша думка.

  А так, виглядає на те, що їм потрібна галочка про проведений захід, для того, щоб отримати можливість розпилювати черговий кредит.

  Тому й проводять те, ніхто не знає що. Та ще й у ЮУ, о 10 годині робочого дня.


  Хоча, якщо б нас це хвилювало, то згідно http://www.energoatom.kiev.ua/files/file/sou_naek_004_2011.pdf - «Екологічна оцінка енергоблоків атомних електричних станцій» можна прийняти рішення про проведення громадської екологічної експертизи або громадських слухань (стор.18)


  Якщо у рідному Вознесенську на Слухання по продовженню добровільно прийшли лише декілька активних мешканців міста, то чого можна очікувати 6 липня у ЮУ?
   
  supertrolik и Георгiй нравится это.
 5. Ukrop

  Ukrop Форумчанин

  Сообщения:
  208
  Симпатии:
  337
  Пол:
  Мужской
 6. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Аесівці стверджують, що весь світ будує ядерні реактори і АЕС нема альтернатив.

  Насправді ж, економіка та безпека впевнено відсувають АЕС на задній план.  Темпи будівництва нових ядерних реакторів в першому півріччі 2016 року стрімко падають

  Posted: 22 Jul 2016 06:11 AM PDT

  Розпочате будівництво нових ядерних реакторів впало у глобальному масштабі, діставшись нульової відмітки у першій половині 2016 року, на тлі того, що ядерна промисловість бореться проти падіння цін на поновлювані джерела енергії та уповільнення темпів китайського будівництва, — як показав звіт про ядерну промисловість за цю середу.
  Востаннє, коли протягом всього року не було розпочато ніякого нового будівництва реакторів, – за даними Звіту про стан світової атомної галузі 2016, – був рік 1995. Число споруджуваних реакторів іде на спад вже протягом третього року, враховуючи ті 58 реакторів, що було зведено до кінця червня, якщо порівняти їх число з 67, побудованими в кінці 2013 року, говориться у звіті.

  [​IMG]

  Робочі (на фото — внизу) стоять перед ядерним реактором — частиною Тайшаньської АЕС, що знаходиться у стадії будівництва у Тайшані, в провінції Гуандун, 17 жовтня 2013 року.
  Агенція: REUTERS
  Фото: BOBBY YIP (Китай)

  Останні цифри говорять про проблему ядерного сектору, з якою він зіткнувся п’ять років тому після атомної катастрофи Фукусіма в Японії, оскільки більш високі витрати і затримки будівництва вимагають витрат, у той час як інші джерела енергії стають дешевшими.

  Ядерна промисловість стикається з проблемами і їй «не легко буде захиститися від: економічних та фінансових ризиків, пов’язаних з ядерною енергетикою, яка буде невідворотно несумісною з енергією відновлюваних джерел» — пише прямо у доповіді Томас Kабергер, професор енергетики і навколишнього середовища Технологічного Університету Чалмерса у Швеції.

  Професор Кабергер також є членом ради державної шведської компанії комунального господарства Vattenfall, яка, відповідно до інформації на її веб-сайті, володіє 10 ядерними реакторами.

  Будівництво шести реакторів розпочалося у Китаї в 2015 році і виявилось у три рази більшим, ніж в усіх інших частинах світу, тим часом вісім реакторів з загальних 10 — запрацювало в минулому році, що лише підкреслює те, якою яскравою плямою є найбільший в світі споживач енергії у атомній промисловості.

  У цьому році в Китаї почали працювати три реактора, разом з одним у Південній Кореї, та ще одним у США, «Watts Bar 2», на який, щоб побудувати його згідно зі звітом, пішло 43 роки.

  Але навіть у Китаї, інвестиції у поновлювані джерела енергії і підвищення виробничих потужностей випереджають ядерну промисловість, йдеться у доповіді.

  Інвестиції у відновлювальну енергетику у Китаї склали минулого року 100 млрд доларів США , що у п’ять разів більше за суму 18 млрд доларів США, яку було виділено на нові реактори.

  У минулому році в Китаї було вироблено 185 терават-годин (ТВт-г) енергії вітру, в порівнянні з 161 ТВт-г, що було вироблено ядерною промисловістю. Сонячна потужність склала 39 млрд ТВт-г у 2015 році, в порівнянні з 23 ТВт-г, що було вироблено за рік до цього.

  Провідними авторами цієї доповіді є галузеві аналітики Майкл Шнайдер, що базується в Парижі, та Ентоні Фроггатт — з Лондона. Обидва є радниками Європейських державних органів з питань енергетики та ядерної політики.

  (Звіт надав Аарон Шелдрік; редактор — Крістіан Шчмолінгер)

  Джерело: reuters.com
   
 7. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Епоха ядерних горіл та неандертальців у галстуках.


  Цього ранку мій візит до сайту нашої ядерної сусідки приніс чергову неприємність.

  На табло Ю АЕС я побачив :

  2017-09-26 09:05:09

  Енергоблок №1

  988

  МВт

  Енергоблок №2

  614

  МВт

  Енергоблок №3

  971

  МВт


  В Україні встановлених потужностей електричної енергії більше, ніж потребують споживачі.

  Як раз є можливість спокійно навести лад у енергетичній системі. Відійти від АЕС, які вже у цивілізованому світі вимирають, як вид, та поповнити систему дружніми до природи джерелами. Але не бажають наші казнокради розлучатися з атомними станціями - там так легко красти державні та запозичені гроші під риторику «забезпечення безпеки».

  Ось і цього ранку табло ЮУ АЕС розповіло таку сумну історію.

  Для того, щоб надати можливість першому енергоблоку ЮУ АЕС вийти після ремонту на проектну потужність ( 4-й рік роботи після закінчення проектного терміну його безпечної експлуатації -Експеримент №1) довелося перевести у нештатний, тобто небезпечний, режим роботи 2-й енергоблок (Експеримент №2), який також працює вже 2-й рік після закінчення проектного терміну його безпечної експлуатації (Експеримент №3). Тому що електричну енергію цього продовженого «ветхого» та відремонтованого блоку просто нема куди зливати - енергосистема переповнена. Також довелося перевести у небезпечний режим роботи (понизити потужність) і третього енергоблоку (Експеримент №4), який готують до роботи після закінчення проектного терміну його безпечної експлуатації у 2019 році (Експеримент №5).

  А для чого робити стільки небезпечних експериментів, кожний із яких може стерти Україну з карти світу, коли електричну енергію в Україні нема куди дівати?! І ядерні реактори вганяють у небезпечний режим, і зливають надлишки енергії на експорт, знищуючи людей та природу України.

  Якщо до цих експериментів додати наміри Енергоатому добудувати 2 енергоблоки на ХАЕС та реанімувати злочинні проекти ЮУ ЕК та ГАЕС на Дніпрі і Дністрі , а також системне та безкарне розкрадання коштів, які повинні працювати на безпеку АЕС, тоді фраза «Україна буде або без’ядерною, або безлюдною» стає страшною реальністю.

  Свого часу у України забрали ядерну зброю, щоб не надумали наші казнокради її «розпилювати». Зараз треба заборонити Україні експлуатувати атомні електростанції, тому що ця страшно корумпована держава не здатна гарантувати їх безпечну роботу.

  А нового Чорнобиля Україна просто не витримає

  Сергій Колєсніков 26.09.17

  P.S. Наче в підтвердження наведеної інформації, якою повинна перейматися СБУ, а не екологічна громадськість, з’явилася стаття УНІАН

  https://economics.unian.ua/energetics/2152789-energoatom-i-westinghouse-pochali-realizatsiyu-pilotnogo-proektu-z-pidvischennya-potujnosti-tretogo-bloku-yujno-ukrajinskoji-aes.html "Енергоатом" і Westinghouse почали реалізацію пілотного проекту з підвищення потужності третього блоку Южно-Української АЕС

  «Цей проект ми реалізовуємо вже зараз», - сказав він, додавши, що реалізація цього проекту дасть змогу збільшити встановлену потужність енергоблока на 10% (з 1000 МВт до 1100 МВт), ...»

  «цей проект є пілотним для набагато більшого наступного заходу - підвищення потужності й ефективності для шести блоків різних станцій ( мм А для чого так ризикувати?!) з метою компенсувати виведення на роботу в експортному режимі другого енергоблока Хмельницької АЕС в рамках реалізації проекту «Енергоміст «Україна - ЄС».

  «проект «Енергоміст «Україна - ЄС». В рамках проекту передбачається переключити енергоблок №2 Хмельницької АЕС на ENTSO-E (європейська енергосистема) і здійснювати експорт електроенергії.»
   
 8. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  http://www.energoatom.kiev.ua/ua/actvts/stroitelstvo/buildon/53019-stvorennya_ukranskogo_energetichnogo_habu_na_kordon_z_s_obgovorili_na_kruglomu_stol_u_verhovnyi_rad Створення українського енергетичного хабу на кордоні з ЄС обговорили на круглому столі у Верховній Раді.

  Міжнародні банки та міжнародні кампанії продовжують перетворювати окуповану Україну у колоніальну країну, яка знищує свою природу і населення заради збагачення кількох казнокрадів та експорту за кордон сировини та чистої ел.енергії.
  Планується і реалізується проект, згідно якого буде відключений від енергосистеми України другий енергоблок ХАЕС, а підключений на експорт. Для компенсації втрат від відключення ХАЕС2 планують міжнародні кампанії (банкрут Вестенхаус» та К) підвищити потужність на 10% ЮУ2,3 та ЗАЕС 4блоки..
  Воду, якої в Україні майже нема, аесівці перетворюють на ел.енергію другого енергоблоку ХАЕС. Яку продають для того, щоб отримані гроші вкласти у будівництво нових енергоблоків атомних станцій. Які будуть випаровувати та забруднювати ту воду, яка життєво необхідна населенню України. При цьому шість ядерних енергоблоків АЕС вганяють у небезпечний режим , примушуючи їх видавати на 10% більше, ніж вони можуть це зробити згідно проекту - гешефт Недашковського, президента Енергоатома, який приведе до збагачення кількох казнокрадів, відсутності питної та зрошувальної води, дуже ймовірної ядерної катастрофи, яке зітре Україну з карти світу.
  Оце так гешефт!
  Бізнес казнокрадів та олігархів разом з владою поводять себе на Україні, як окупанти. Вивозять з країни сировину та чисту електроенергію, знищуючи природу та населення своєї Батьківщини.
  ( Википедия - В энергетике хаб — специализированный распределительный центр, разделяющий один маршрут на два и более).

  «Часом мені здається, що існує якийсь мозковий центр, що працює на самоліквідацію цієї держави, навіть не так руками її ворогів, як зусиллями власних тут ідіотів...» Ліна Костенко

  А мені не здається. Я впевнений у цьому. Тому що ліквідація держави відбувається по класичному сценарію.https://news.pn/ru/public/99657 І зброя на цій війні - кредити, а боєприпаси - проценти. Україна вже не здатна обслуговувати свої забов’язання по кредитам. І покірно виконує вимоги банкірів. Втрати населення за роки "незалежості", мабуть, більше, ніж за другу світову та всі голодомори.


  Сергій Колєсніков 28.09.17
   
  Последнее редактирование: 28 сен 2017
 9. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Нефінансовий звіт Енергоатому


  http://nfr.energoatom.kiev.ua

  http://www.energoatom.kiev.ua/ua/ac...av_nefnansoviyi_zvt_kompan_za_standartami_gri

  Така ж брехня, як і вся атомна енергетика. Чого вартий тільки головний тезіс - «Чиста енергія майбутнього» .

  Фактично, атомна енергетика - печерно-неандертальська брудна енергія минулого.

  Прочитав тільки один з 6 брехливих розділів Екологічна відповідальність. і почуваю себе так, як після того, як випадково вступив у лайно
  Сергій Колєсніков 28.09.17
   
 10. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Нема пророків у своїй Вітчизні.

  Аж бігом біжить Україна до нової ядерної катастрофи, яка зітре її з карти світу

  Цього ранку мій візит до сайту нашої ядерної сусідки приніс чергову неприємність.

  На табло ЮУ АЕС я побачив, що другий енергоблок «потух» :

  2017-09-28 04:23:10

  Енергоблок №1

  991

  МВт

  Енергоблок №2

  0

  МВт

  Енергоблок №3

  979

  МВт

  Сайти южки та ДІЯРУ зберігають спокій - ніякої інформації про

  аварію.  Довелося зайнятися приватним розслідуванням.

  «24 вересня 2017 року о 12 год 53 хв по закінченню капітального планово-попереджувального ремонту перший енергоблок Южно-Української АЕС підключено до енергосистеми України.» https://www.sunpp.mk.ua/uk/article/5617-po-zakinchennyu-planovo-poperedzhuvalnogo-remontu-pershiy-energoblok-yuzhno

  «Для того, щоб надати можливість першому енергоблоку ЮУ АЕС вийти після ремонту на проектну потужність ( 4-й рік роботи після закінчення проектного терміну його безпечної експлуатації -Експеримент №1) довелося перевести у нештатний, тобто небезпечний, режим роботи 2-й енергоблок (Експеримент №2), який також працює вже 2-й рік після закінчення проектного терміну його безпечної експлуатації (Експеримент №3)»... https://news.pn/ru/blogs/188645


  Режим таки,да - небезпечний. І цього разу аварія не примусила себе довго чекати.


  «28 вересня 2017 року о 04 год 22 хв другий енергоблок Южно-Української АЕС відімкнено від енергомережі дією електричних захистів» https://www.sunpp.mk.ua/uk/article/5636-drugiy-energoblok-yuzhno-ukrayinskoyi-aes-vidimkneno-vid-energomerezhi


  Про можливість запланованої ядерної катастрофи на атомних станціях України я вже багато писав на ПН ( https://news.pn/ru/blogs/188645 https://news.pn/ru/blogs/188121 https://news.pn/ru/blogs/187863 https://news.pn/ru/blogs/181132 https://news.pn/ru/blogs/177586 ... ).

  Цього разу, мабуть, пронесло. Наша «відкрита та гласна» ЮУ АЕС мовчить про причини та наслідки аварійного відключення 2ЮУ АЕС. Але на сайті ДІЯРУ вдалося знайти таку інформацію:

  «28.09.2017 р. енергоблок №2 ВП ЮУАЕС працював на потужності NЕЛ=600 МВт.

  О 04:20 дією захисту "втрата збудження" турбогенератора №2 енергоблок відключився від електромережі та був розвантажений та переведений у стан "мінімально контрольований рівень". http://www.snrc.gov.ua/nuclear/uk/p...ssionid=58295BBFCD7DA454E6DF4AB1E48CB0E0.app2

  З турбогенератором все ясно - якщо він розрахований на постійну роботу на потужності 1000 МВТ, а його примушувати працювати на 600 і менше, то збудження можна й «загубити». А ось з реактором ситуація дуже небезпечна.

  Реактор - це серце ядерного енергоблоку. Він розрахований на 30 років безпечної експлуатації у номінальному режимі 1000 МВт. І замінити його не можна при ремонтах та продовженнях, і відремонтувати. Проектом передбачено 30 років роботи. І то, при умові, що його не будуть примушувати працювати у нештатних режимах. Тим більше - не будуть постійно його запускати та зупиняти внаслідок безлічі «незначних порушень». Пуски-останови реактора однозначно лімітовані. Їх кількість відповідає терміну проектної експлуатації. Минуло 30 років роботи другого енергоблоку. Як кажуть, перехрестись, та виведи його з експлуатації. Але його примусили працювати ще 10, потім - ще 10, потім - ще 10 ... Любої хвилини «ветхий» реактор може перетворитися у ядерну бомбу. І, начебто, з метою прискорити цей момент, аесівці почали експериментувати, примушуючи енергоблок видавати то більше , то менше проектної потужності.

  Цього разу «енергоблок відключився від електромережі та був розвантажений та переведений у стан "мінімально контрольований рівень". Але цілком можливий і другий варіант - зношене обладнання не змогло забезпечити такий перехід і ланцюгова реакція вийщла з-під контролю. Так було й під час експерименту на Чорнобильській АЕС.

  Це означає перетворення «мирного атому» у «ядерного джина». За лічені хвилини ядерний реактор перетворюється у ядерну бомбу, начинка якої - близько 100Т ядерного палива. А поряд, у блочному басейні витримки - відпрацьоване ядерне паливо. А поряд - ще два енергоблоки з такими ж боєприпасами. І не треба ядерної війни.

  З Фукусімської АЕС забруднена вода скидалася у море. А куди вона потече з ЮУ АЕС?

  Дорога одна - по Бугу до Чорного моря, роблячи чорною нашу землю та мертвими населені пункти.

  Чи зможемо ми примусити аесівців припинити гешефт- гру у ядерну рулетку?

  Це залежить від кожного з нас. Будемо боротися за своє конституційне право на здорове довкілля - воно в нас буде. Залишимося ідіотами - лишимося своєї Батьківщини.

  «Часом мені здається, що існує якийсь мозковий центр, що працює на самоліквідацію цієї держави, навіть не так руками її ворогів, як зусиллями власних тут ідіотів...» Ліна Костенко
  А мені не здається. Я впевнений у цьому. Тому що ліквідація держави відбувається по класичному сценарію.https://news.pn/ru/public/99657 І зброя на цій війні - кредити, а боєприпаси - проценти. Україна вже не здатна обслуговувати свої забов’язання по кредитам. І покірно виконує вимоги банкірів. З окупованої держави, де бізнес і влада поводяться як окупанти ,вивозяться сировина, чиста електроенергія та раби. Довкілля руйнується. Населення, яке не задіяне у цьому процесі, знищується. Втрати населення України за роки "незалежості", мабуть, більше, ніж за другу світову та всі голодомори.

  Сергій Колєсніков 28.09.17