Соц. сети Інтерв’ю з міським головою. "ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОРЯДКУ В МІСТІ – НАША СПІЛЬНА СПРАВА"

Тема в разделе "Міська влада Вознесенська", создана пользователем Міська влада, 2 сен 2015.

 1. Міська влада

  Міська влада Группа ВКонтакте

  Сообщения:
  73
  Симпатии:
  39
  "ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОРЯДКУ В МІСТІ – НАША СПІЛЬНА СПРАВА"

  Інтерв’ю з міським головою Віталієм Луковим в місцевій газеті «Новини Вознесенська: день за днем»

  - ВІТАЛІЮ ДМИТРОВИЧУ, МИНУЛОГО ТИЖНЯ МІСТО ВІДЗНАЧАЛО ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ. ЯКОЮ Є ВАША ОЦІНКА ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ?
  - Святкування Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України пройшло, як ніколи, багатогранно, з великою кількістю заходів – для всіх представників нашої громади і в різних куточках міста. Перш за все, дякую вознесенцям за гідне відзначення свята, особлива подяка тим, хто ці заходи готував та проводив. Особливістю святкування в цьому році стало те, що заходи були організовані не тільки владою, а й активними громадянами міста. Окрема подяка члену виконавчого комітету Кирилу Борисовичу Нехимчуку, який, продовжуючи традицію проведення заходів на Північному мікрорайоні, започатковану два роки тому міською владою та депутатом Тетяною Миколаївною Балабушко, організував проведення свята на високому рівні. Такі акції дають можливість без залучення бюджетних коштів прикрашати дозвілля вознесенців. Сподіваюсь, подібні заходи й надалі будуть проводитись в різних куточках нашого міста. Влада готова до співпраці в цьому напрямку, тим більше, що такі ініціативи не мають політичного та передвиборчого характеру, а є проявом безкорисного бажання зробити свято для людей.

  - ПИТАННЯ СТАБІЛЬНОСТІ ТА БЕЗПЕКИ НА СЬОГОДНІ Є АКТУАЛЬНИМИ, ЯК НІКОЛИ. ЯКІ КРОКИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОРЯДКУ В НАШОМУ МІСТІ ЗДІЙСНЮЄ МІСЬКА ВЛАДА?
  - Одним із напрямків забезпечення порядку є встановлення камер відеоспостереження. Сьогодні, завдяки допомозі небайдужих вознесенців, в громадських місцях нашого міста вже працюють 12 веб-камер з трансляцією онлайн. Звичайно, ще є певні технічні труднощі, але вже зараз, наприклад, батьки можуть, знаходячись вдома, спостерігати за своїми дітьми, які граються в парку Островського або в містечку «Казка» на Північному мікрорайоні. Посилання на трансляцію з веб-камер можна знайти на головній сторонці офіційного сайту міста. Крім того, відеоматеріали архівуються і вже неодноразово використовувались правоохоронними органами при проведенні слідчих дій. Приємно, що, завдяки встановленню цих камер, наше місто стало лідером у регіоні за показниками програми «Безпечне місто». Але ми не зупиняємось на досягнутому. В планах на наступний рік – встановити ще дванадцять веб-камер, для чого вже необхідно перебачити кошти в місцевому бюджеті на 2016 рік.

  - ЯКИМ ЧИНОМ МІСЬКА ВЛАДА СПІВПРАЦЮЄ З МІЛІЦІЄЮ?
  - Є певні успіхи і в цьому. Буквально на минулому тижні я отримав повідомлення про те, що міліція ліквідувала пункт розповсюдження наркотичних засобів по вулиці Кірова, в якому протягом останнього місяця здійснювалась незаконна діяльність. Це маленька перемога, але вона є результатом колективних зусиль громадськості та правоохоронних органів. Ще один резонансний приклад – виявлення та спільна боротьба з порушеннями в магазині «Міні-Час», що по вулиці Сухомлинського на Північному мікрорайоні. Працівниками виконкому та міліції за останні місяці було складено декілька протоколів про адміністративне правопорушення – продаж неповнолітнім алкоголю та тютюнових виробів у магазині «Міні-Час». Ці протоколи були розглянуті адміністративною комісією при Виконавчому комітеті Вознесенської міської ради і сума всіх штрафів, які накладені на фізичну особу-підприємця, сягає понад 20 тисяч гривень. Наш лист з проханням позбавити дану фізичну особу-підприємця права на продаж алкоголю та тютюнових виробів був направлений до обласної фіскальної служби, адже тільки ця структура має право позбавляти ліцензії. Фіскальна служба позбавила підприємця права на продаж алкоголю та тютюну, але, нажаль, не надовго: 26 серпня ліцензію було поновлено. В зв’язку з цим мною було дане доручення підготувати лист до Генеральної прокуратури України про відсутність належного реагування обласної фіскальної служби на наші звернення. І, повірте, я не зупинюсь, поки наша спільна робота не дасть потрібного результату.

  - ЯК ВЕДЕТЬСЯ БОРОТЬБА ЗІ СПАЛЮВАННЯМ СМІТТЯ БІЛЯ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ?
  - Спалювання листя, сухостою та сміття завдає непоправної шкоди довкіллю та людям. Крім того, в таку спеку це дуже небезпечно – вогонь швидко поширюється, можуть спалахнути будівлі, постраждати люди. Закликаю всіх відповідально ставитись до збору сміття, пакувати опале листя в мішки або пакети, а гілки – зв’язувати. В свою чергу, завдання КП «СОМ» – своєчасно їх вивозити відповідно до графіка. Разом з тим, попереджаю всіх порушників: штрафи для населення за спалювання листя та іншого сміття на сьогодні значні – від 340 до 1360 гривень. До того ж, коли машина МНС приїжджає гасити підпалене сміття – мокрий попіл та продукти гасіння розлітаються на певну відстань і при цьому може пошкодитися, наприклад, паркан або фасад будинку.
  Стійка висока температура повітря та відсутність опадів призводять до чисельних загорянь на території міста та району. Кілька днів тому таке загоряння сталося на сміттєзвалищі, що знаходиться на Єланецькій трасі. Причина – необережне поводження з вогнем невідомих осіб. Не дивлячись на те, що звалище, яке горіло, належить шкірзаводу, боролися з цим лихом всі разом: була задіяна техніка МНС, шкірзаводу, комунальних служб міста. Спільними зусиллями вогонь вдалося локалізувати, але все ж таки хочу нагадати відому істину: пожежу легше попередити, ніж гасити.

  - НАСТУПНЕ ПИТАННЯ СТОСУЄТЬСЯ ПЕРЕДВИБОРЧОЇ БОРОТЬБИ, ЯКА НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ ПОЧНЕ НАБИРАТИ ОБЕРТІВ. ЧИ Є У ВАС ЯКІСТЬ ПОРАДИ ВОЗНЕСЕНЦЯМ?
  - Я не маю жодного права втручатись у виборчий процес і розумію, що кожен громадянин має право на вибір, на висловлення своїх симпатій або антипатій. Але всі ми повинні, в першу чергу, поважати вознесенців, не опускатися до принижень, безпідставних звинувачень, наклепів. Я – за чесну і відкриту боротьбу. 25 жовтня мине, а нам всім далі жити в нашому місті і працювати на його благо – і тим, хто виграє, і тим, хто не виграє.
  Вознесенцям раджу звертати увагу не на політичні партії, а на особистостей, які будуть балотуватись в міську раду. Насправді, членів різних партій у Вознесенську не так і багато, але є люди, яким не байдуже рідне місто, які своєю працею, своїм життям постійно доводять це.
  І в передвиборчий період, і завжди, найголовніше завдання для усіх нас – зберегти спокій та порядок в нашому місті. Ми не дозволили розхитати ситуацію півтора року тому, не дозволимо це зробити і тепер.

  - ДЯКУЮ ЗА РОЗМОВУ.

  Читать в группе Міська влада Вознесенська.
   
  Последнее редактирование модератором: 2 сен 2015

Загрузка...