День рождения диктатора - Порошенко!

Тема в разделе "СОБЫТИЯ В УКРАИНЕ", создана пользователем Есенин Сергей, 5 дек 2017.

 1. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  В том и заключается отличие первопроходцев от первопроходимцев.
   
 2. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской

  Порошенко--по определению--и не мог біть другим....Но он вошел и в конфронтацию со своим племенем, с которім связан корнями... С Ханукой Вас, Петр Алексеевич!!))
   
  Александр Соя нравится это.
 3. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
 4. Vasyl

  Vasyl Форумчанин КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  274
  Симпатии:
  495
  Пол:
  Мужской
  Ось так "збагатився" за період каденціі Президент.

  [​IMG]
  --- Добавлено, 13 дек 2017 ---
  Роман Донік
  1 год ·
  Прошенко два дня в Харькове. Живет в гостинице в центре города. Где эти мамкины протестовальщики? Где эти десятки тысяч юзернеймов из харьковских групп? Где эти тысячи исполненных гнева борцов за импичмент с лозунгами "Харьков вставай"? Фейсбук, вставай! Порох в Харькове! Покажи себя!
   
 5. Vasyl

  Vasyl Форумчанин КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  274
  Симпатии:
  495
  Пол:
  Мужской
  Шановні ! Давайте згадаємо хто був проти Майдану у 2013 році?. Вірно, ти хто був членам ПР та ЗАригами ( ти хто відав свій голос за партію регіонів і був її дійсним членом). Питання ? Де поділися ці ЗАриги та ті що стояли за плату на антимайдану ? Де поділися бувши члени ПР які були при владі майже у всіх органів місцевого самоврядування ? Питання ? Так !. Хто зараз мутить проти влади в Україні і намагається створити путинський майдан ? Хто хоче зруйнувати чинну владу і зробити хаос в країні ? Вірно , саак, недобиті Зариги, жопоблок, баба люля,савченкі, семенчінкі та їнші.... Я вважаю що під час війни з лилипутиним нам потрібно об'єднатися всім, разом з владою, нашими захисниками кордонів України і єдиним фронтом захищати ДЕРЖАВНІСТЬ нашої країни і посилати всіх на .... х"й хто проти !
   
 6. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Недавні висловлювання письменника Василя Шкляра, поета Мирослава Веросюка, колишніх радянських дисидентів і політв'язнів співзвучні з думками і переживаннями сотень тисяч українських патріотів.

  "...Прийшов час покласти край цьому мазохізму, коли ми самі фінансуємо створення анклавів та сепаратизм.
  Що змінилося в державі за чотири роки після Майдану? Чим вінницькі кращі донецьких? Це змарнований час. І війна не може бути виправданням відсутності та затягуванню реформ. Навпаки, вона повинна була бути їх каталізатором. Назвіть хоч одну вдало проведену чи завершену реформу. Та навіть розпіарена реформа патрульної поліції зведена нанівець, адже на керівних посадах в поліції залишилися старі корумповані кадри. У своїх кріслах залишилися судді і прокурори, паркетні злодії-генерали, керівники державних та місцевих органів влади. Та мало того, навіть ті, хто організовував референдуми на Донбасі, підтримував сепаратизм, далі залишаються мерами міст та містечок. І це в умовах війни з Московією! В якій державі таке можливо? У владі люди з подвійним, потрійним громадянством, процвітає рейдерство та корупція, росте інфляція, знецінюється національна валюта, мільйони українців їдуть на заробітки за кордон і вже ніколи не повернуться в Україну, а так звана державна еліта думає лише про своє збагачення та збереження злочинної влади.

  В Україні немає проукраїнської еліти, еліти за українським духом і патріотизмом. Звідси всі наші негаразди і біди. А все через нашу терплячість, наївність, доброту, байдужість і дурість. Якими вона може бути, коли ми обираємо за гречку, віримо популістам і брехливим обіцянкам та голосуємо ногами, а потім посипаємо голови попелом, що не тих обрали і виходимо на Майдани щоб змінити владу. Ми маємо діячів, які десятиліттями перебувають в політиці і лише змінюють партії та посади. А ми все сподіваємося, що після чергового перетасування цієї шулерської колоди , на цей раз вже не випаде шістка. Але випадає! Там інших просто немає!
  Цю ситуацію може переламати лише наша активна громадянська позиція, нетерпимість і небайдужість та патріотизм. Адже наділені саме такими рисами прості українці, яких на передовій назвали добровольцями, а в тилу волонтерами, зуміли зупинити і зірвати плани Московії по розчленуванню України. І це зробила не влада, а звичайні не байдужі українці, патріоти.

  На превеликий жаль ті хто насправді любить Україну, її патріоти, в політику не йдуть! Вони йдуть на барикади і на фронт! Тож нам треба змінити цей вектор руху і саме такі люди повинні прийти в політику та зробити Україну українською. Влада повинна постійно перебувати під пильним поглядом і тиском суспільства та розуміти, що прийдеться відповідати не тільки за свої дії, але і за бездіяльність. У цьому ми повинні бути наполегливими і жорсткими, а по відношенню до ворогів навіть жорстокими і немилосердними. По іншому цю війну та боротьбу за Україну не виграти..."

  Мирослав Вересюк 2017р.

  "ГЕРЦЬ" ЗБІРКА ВИДАНА В ГРУДНІ 2017 Р.

  [​IMG]
   
  Людмила нравится это.
 7. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.461
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  Вниманию, всех любителей сладостей: 24 декабря в Киеве собирают РошеноМайдан.
   
 8. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  [​IMG]

  "Лучше впасть в нищету, голодать или красть,
  Чем в число блюдолизов презренных попасть,
  Лучше кости глодать, чем прельститься страстям,
  За столом у мерзавцев, имеющих власть."
   
  ивахненко нравится это.
 9. Vasyl

  Vasyl Форумчанин КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  274
  Симпатии:
  495
  Пол:
  Мужской
  За 4 роки зроблено більше реформ, ніж за попередні 22. Список #перемог від Chatham Hou

  • 18/12/2017ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ
  Публікуємо підсумок багатосторінкового звіту одного з провідних аналітичних центрів Британії Chatham House про реформи української економіки. Текст наданий агенцією republic.in.ua. Банківський сектор балансував на межі колапсу. Щоб врятувати ситуацію, було закрито близько 90 банків, частина з яких відмивала гроші або надавала кредити «пов’язаним особам». Уряд знизив податки і зробив їх простішими. Нафтогаз перестав бути хронічним боржником і тягарем для Бюджету. Та подальший успіх залежить від покращення бізнес-середовища та приборкання корупції.

  Повний текст звіту Chatham House “The Struggle for Ukraine”, який включає й інші аспекти, крім економіки, читайте тут http://texty.org.ua/pg/article/editorial/read/81571/Za_4_roky_zrobleno_bilshe_reform_nizh
   
 10. Ukrop

  Ukrop Форумчанин

  Сообщения:
  208
  Симпатии:
  337
  Пол:
  Мужской
  Александр Соя нравится это.

Загрузка...