Чергова позачергова.

Тема в разделе "Міська рада", создана пользователем Колесников, 13 сен 2016.

 1. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Чергова позачергова сесія.

  На офсайті міста побачив оголошення : «15 вересня 2016 року скликається позачергова 15 сесія

  Сесія відбудеться о 15.00 у сесійній залі Виконавчого комітету Вознесенської міської ради за адресою: площа Центральна, 1 (3 поверх).На порядку денному питання «Про внесення змін до бюджету міста Вознесенська на 2016 рік».Попередній розгляд відбудеться на засіданні постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємництва, бюджету та залучення інвестицій – 15 вересня 2016 року о 14.00 у сесійній залі Виконавчого комітету Вознесенської міської ради.» http://voznesensk.org/material/4678

  Це вже далеко не перша позачергова. Спробував їх перерахувати за допомогою офсайта - не вийшло. Стало шкода часу. Але вважаю, що позачергових було не менше чергових. Тобто, виключення стало правилом. Чи є у цьому потреба? Чи це - корупційні маніпуляції з бюджетними коштами ? Чи це - наслідок недолугого керівництва радою?

  Цікава хронологія останньої позачергової. 13.09.16 з’явилося оголошення на офсайті

  Матеріалів та Проекту рішення на сайті нема. 20 днів не висіли. Висновку юридичного відділу нема... Війна війною, але Регламенту треба дотримуватись. 15.09.16. о 14.00 відбудеться засідання всього однієї деп.комісії ( іншим знати не потрібно?), а вже через дві години почнеться сесія. Знову «на слух» будуть голосуватися бюджетні кошти. А якщо для цього потрібна сесія, то, вочевидь, грошовий потік спрямують не туди, куди він призначався. Кому це потрібно?

  Ось таке у нас САМО врядування. Голова виконавчої влади ( розпорядник коштів міського бюджету) через законодавчу владу міста ( депутатів міськради), якою він же й керує як Голова міськради, куди хоче, туди й скеровує бюджетні кошти. Система робить із мера міста двуГолового грошового монстра.

  Нажаль, ні члени виконкому, ні депутати міськради (за рідким виключенням) не наважуються заперечувати меру. А така спокуса , як правило, робить людину крадієм бюджетних коштів.

  На сайті жодного коментара. Мій коментар офсайт проковтнув, як завжди. Можливо, якщо мер дозволить, то він з’явиться разом з відповіддю. Ніяк не вдається прибрати комп’ютерну завісу між владою та громадою. Чому не зберігається коментар та відповідь на нього у автоматичному режимі? Якщо дії влади чисті і прозорі, то чого ховатися?

  На мій погляд, якщо у проведені позачергової сесії виникла нагальна потреба, то на офсайті повина з’явитися повна інформація з цього питання, Для того, щоб депутати та громада могли належним чином прийняти участь у вирішенні важливого для громади питання.

  А поки що, як завжди, використання грошей громади проводиться одноосібно та таємно від громади. А це, в свою чергу, дає підстави звинувачувати владу у корупції.
   
  Депутат нравится это.
 2. Миша Вознесенский

  Миша Вознесенский Форумчанин

  Сообщения:
  280
  Симпатии:
  284
  Пол:
  Мужской
  Классика, жанра.
  Внеочередная сессия- не надо вывешивать решения за 20 дней. Можно швидесенько, "порешать вопросы".
  Внеочередная созывается по решению мера или одной трети депутатов. Эта внеочередная, я понимаю по решению мера.
  Бо депутаты уже шось, бы слили.
  Плюс за день, до Великой рада на которой будет, жарко. Хотят спокойно, ЛАВЕ ПОРЕШАТЬ.
   
 3. Депутат

  Депутат Форумчанин

  Сообщения:
  190
  Симпатии:
  227
  Це головна проблема! Має бути гаряче.
   
 4. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  На позачерговій сесії будуть вирішуватися питання завершеня об'эктів 2016 року, та затвердження проектів на 2017 рік.

  Увага депутатів!

  Кожен з Вас отримав перелік проектів на 2017 рік, на які вже є експертиза.
  Прохання - уважно їх вивчити, визначитися з тим, які необхідно в першу чергу.
  Але,,, Є проекти, є їх вартість, а є потреба громадян...
  Давайте спробуємо зробити "соломонове ріщення" - щоб і вовки і вівці були ситі...
   
 5. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской

  Дуже цікаве повідомлення!
  Що, 2017 рік, чомусь, раптом, прийшов позачергово?
  Що, «є потреба громади», але сама громада не повинна про це знати?! Тому й так таємниче поспішає влада, що й одного дня до Великої ради дочекатися не може, щоб спитати у самої громади.
  Соломонове рішення у цьому контексті - це суто корупційне рішення. Не випадково ж відоме прислів’я перероблено : «і вовки і вівці були ситі...». Вовки - це влада, вівці - це депутати. А де ж громада? Вона, виглядає, як і завжди, залишеться голодною.
  «Демократія — це коли два вовка і ягня вирішують, що буде на обід».
  «Худо вівцям, де вовк воєвода».
   
  Людмила, Ніка и Елена Ярошенко нравится это.

Загрузка...