ЗУСТРІЧ СПЕЦІАЛІСТІВ З УЧАСНИКАМИ АТО

Тема в разделе "ГО "ВОЗНЕСЕНСЬКА СПІЛКА УЧАСНИКІВ АТО"", создана пользователем NewsMaker, 6 окт 2015.

Метки:
  1. NewsMaker

NewsMaker Moderator Команда форума

Симпатии:
    144
    4.10. 2015 У приміщенні міськвиконкому відбулась виїзна зустріч робочої групи мобільного консультаційного пункту соціальної роботи з військовослужбовцями – учасниками АТО та членами їх сімей.
    Робочу групу мобільного консультаційного пункту представляли: головний спеціаліст відділу соціальної роботи Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Гайдай Н.А, спеціаліст управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації – Бєлякова В.Г., психологи громадської організації «Миколаївська психологічна кризова служба» – Склярова О.М., Курченко Є.А., начальник Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради – Шишляннікова І.А.
    В зустрічі взяли участь міський голова Луков В.Д., заступник міського голови Сербенюк Н.М., директор Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Петрушкова Т.А.
    Під час зустрічі членами робочої групи було надано роз’яснення з приводу отримання соціальних пільг та субсидій, надання психологічної допомоги військовослужбовцям - учасникам АТО та членам їх сімей; можливості проходження медичного обстеження, санаторно-курортного лікування та реабілітації; надання соціальних послуг Центрами СССДМ Миколаївської області.
    Присутні воїни АТО активно брали участь у розмові та обмінялися контактами зі спеціалістами для подальшого спілкування.

[​IMG][​IMG][​IMG]

Источник:Міська влада Вознесенська

Последнее редактирование: 6 окт 2015
  2. Ніка

Ніка Форумчанин

Симпатии:
    1.019
    @NewsMaker,
    Згідно фото на нараді були присутні близько 20 осіб із числа воїнів АТО можливо їх дружин або батьків. А скільки всього воїнів з Вознесенська, які перебували в АТО мають право на ці пільги, і хто має їх всіх про це повідомити ?? Тим паче, що повинні були бути воїни АТО як з міста так і з району??

Георгiй и Есенин Сергей нравится это.
  3. Георгiй

Георгiй Moderator Команда форума

Симпатии:
    999
    Дуже цікава новина!
    А яким чином оповістили учасників АТО про цей захід?
    Чому учасникі АТО, у яких сьогодні проходили збори о 17.00 у великому залі міськвиконкому дізнаються про це з новин, постфактум?

Есенин Сергей нравится это.
  4. NewsMaker

Симпатии:
    144
    @Георгiй, тут моя вина. Мероприятие проходило четвертого числа. Я скопировал, а не посмотрел, что в сообщении нет даты.
    Извините за оплошность, в следующий раз буду внимательнее.

Георгiй нравится это.
  5. Георгiй

Георгiй Moderator Команда форума

Симпатии:
    999
    Зрозумів.
    А де був анонс цієї події?

6. NewsMaker

Симпатии:
    144

Загрузка...