Зонирование территории города (зонинг)

Тема в разделе "ГРОМАДА и ВЛАДА", создана пользователем Есенин Сергей, 21 окт 2015.

 1. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  Выкладываю запрос публичной информации по договору о выполнении плана зонинга


  Вознесенскому городскому голове
  Лукову В.Д.


  Ивахненко В.Н. ул. Сухомлинского 7/32, тел.066 449-66-62


  Запрос публичной информации


  В соответствии с Законом Украины «О доступе к публичной информации» прошу предоставить копии документов, которые должны прилагаться к договору с малым частным предприятием « Майстерня С» на изготовления плана зонинга для г.Вознесенска :

  -копия квалификационного сертификата;
  -выписка из ЕДРПОУ о регистрации МЧП «Майстерня С»;
  -справка статистики о включении МЧП «Майстерня С» в единый государственный реестр предприятий и организаций Украины;
  -справка о регистрации плательщика налогов МЧП «Майстерня С»;
  -документальное подтверждение полномочий директора МЧП «Майстерня С» на заключение договора (копия Устава или выписка и него);
  -документальное подтверждение полномочий представителя Заказчика -- начальника отдела градостроения и архитектуры Вознесенского горсовета на заключение договора (копия Положения или выписка из него);
  -согласование договора на изготовление плана зонинга юридической службой горисполкома, отделом архитектуры.

  Все копии прошу представить на бумажных носителях.


  С уважением В.Н.Ивахненко

  14 февраля 2016 г
   
 2. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.461
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  Интересно, Труханов не в Вознесенске зонированию учился?

  Заява Одеської організації політичної партії ДемАльянс щодо спроби «протягнути» міською владою план зонування території (зонінг) м. Одеси


  План зонування - це документ, що повинен визначати, для яких цілей та яким чином будуть використовуватися землі міста. Зонінг дуже необхідний для сталого розвитку Одеси: планування цивілізованого бізнесу, упорядкування ринку аренди землі, захисту від незаконної забудови.

  Але ж у міської ради свої бачення та плани. 18 травня 2016 р. містобудівна рада при Одеській міській раді, а 30 травня 2016 р. - постійна комісія Одеської міської ради, попри тиск з боку громадськості та деяких депутатів, які вважають проект таким, що містить багато недоліків, порушень законодавства, та направлений на догоду окремим бізнес-структурам - визнали проект зонінгу готовим до розгляду та затвердженню на сесії міської ради.

  ЩО значить для міста зонування від команди Труханова:

  - забудова узбережжя Чорного моря, в тому числі ділянок пляжів, ресторанами і готелями. Для цього 100-метрову захисну зону моря відрахували від неіснуючого урізу води. У плані зонування відзначено намір намити пісок, проте «намити» можна у невизначеному майбутньому, зате будувати - вже зараз;

  - висотна забудова центру Одеси – по запропонованому зонінгу заборона на висотне будівництво в історичних ареалах поширюється лише на невелику територію в самому центрі міста, так що численні багатоповерхівки, подібні до тих, що будуються зараз на вул. В. Арнаутській та площі Л.Толстого, призведуть до остаточного транспортного колапсу в центрі міста, перевантажень міської інфраструктури та руйнування об'єктів історичної спадщини Одеси;

  - «одіозні» будівництва, які не передбачені в Генплані, і викликали протести місцевих жителів, в Плані зонування знаходять своє підтвердження і закріплення. 32-поверховий будинок на прибережному схилі, 25-поверхівки в приватному секторі, висотка в серці скверу Шклярука - все це стане законним після голосування депутатами на сесії міської ради;

  - необмежена забудова Французького бульвару висотними будівлями, яка призведе до його розширення і перетворення однієї з візитних карток міста в звичайну міську магістраль.

  Депутати міськради, апарат мерії, управління архітектури, віце-мер з питань будівництва В'ячеслав Шандрік - ці люди не можуть не знати, що діють проти закону і натраплять на протест широких верств населення. Але вони ризикнули.
  Політичну ж відповідальність за їхні дії несе чинний міський голова Геннадій Труханов. Він має вплив на управління архітектури, на комісію з питань планування забудови територій, де 3 з 6 депутатів належать до партії міського голови "Доверяй делам", і на міську раду, де його фракція є найбільшою. ВІДСУТНІСТЬ реакції та мовчазна згода з процесом швидкого ухвалення рішення, свідчить про підтримку міським головою руйнування майбутнього міста як туристичного центру, знищення пляжів, зелених зон і про відсутність стратегічного бачення розвитку Одеси. У той час, поки Львів дедалі агресивніше перехоплює туристичні потоки у Одеси (про що говорить статистика), зберігаючи історію і розвиваючи цивілізований бізнес, наше міське управління використовує Одесу виключно як дійну корову, розпродаючи залишки приморської землі і руйнуючи історичний центр.

  Партія ДемАльянс ВИМАГАЄ:

  1. Не допустити розгляд питання зонування на сесії міської ради без дотримання законних процедур. Оскільки вказане питання не проходило громадських слухань, як того вимагає закон і Статут міста Одеси, включення цього питання до порядку денного сесії в нинішньому вигляді є протиправним.

  2. Провести відкриті громадські слухання з обговоренням плану зонування, у відповідності з нормами Статуту міста. Після проведення таких слухань і збору пропозицій та зауважень мешканців Одеси, має бути створена погоджувальна комісія з розгляду спірних моментів. Лише після дотримання цих процедур документ із планом зонування Одеси можна виносити на розгляд профільної комісії і сесії міської ради. Такі ключові для розвитку міста питання не можуть швидко ухвалюватися в кабінетах.

  3. Зняти з посади осіб, які намагаються протягнути ухвалення Плану зонування без дотримання законних процедур: керівника Управління архітектури та містобудування та головного архітектора Олександра Голованова та заступника міського голови В'ячеслава Шандрика, який безпосередньо координує цю сферу.

  http://dem-alliance.org/districts/o..._news/zayava-odeskogo-demalyansu-schodo-planu
   
 3. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  Ситуация в Одессе---один к одному соответствует вознесенской...одесские нарушения ( точнее--преступления)---полностью совпадают с аналогичными действиями вознесенских чиновников, во главе с Луковым В.Д.. Гражданский контроль Вознесенщины и известные активисты общественники вносили точно такие замечания и предложения---- чем закончилось ? :Ireful3::laughL
  отож!
   
  Александр Соя нравится это.
 4. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Не закончилось,всё ещё впереди!
  Зачем придумывать "велосипед" одесситам? По схемам можно "катать" и на вознесенском ноу-хау.
   
  Последнее редактирование: 1 июн 2016
  Депутат нравится это.
 5. Елена Ярошенко

  Елена Ярошенко Житель

  Сообщения:
  1.088
  Симпатии:
  718
  Пол:
  Женский
 6. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.461
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  Зонинг особого внимания: Одессе навязывают «уточнение» Генплана, дающее добро на застройку центра и побережья

  Ситуация вокруг плана зонирования территории города, который собираются принять на предстоящей сессии горсовета, все больше и больше накаляется.

  Проект зонинга был разработан ООО «Институт Харьковпроект» по заказу одесской мэрии. В нем устанавливаются границы различных зон города, перечень разрешенных и допустимых видов застройки, условий и ограничений для застройщиков.


  [​IMG]

  Красная линия - граница Центрального ареала по Генплану. Синяя линия - охраняемая территория согласно проекту зонинга

  Теоретически это документ должен уточнять и детализировать положения действующего генерального плана Одессы. «Думская» рассказывала о проблемах зонинга: как выяснилось, предложенный вариант противоречит Генплану, нарушает законодательство и строительные нормы.

  Читать далее ....
   
  ивахненко и supertrolik нравится это.