Зміна клімату.

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем Георгiй, 15 дек 2015.

Метки:
 1. vasya-serega

  vasya-serega Moderator Команда форума

  Сообщения:
  858
  Симпатии:
  614
  Пол:
  Мужской
  Ну до америки еще далеко. Но вообще да, климат меняется, тут не поспоришь.
   
 2. Олег Платоненко

  Олег Платоненко Новичок

  Сообщения:
  2
  Симпатии:
  1
  Пол:
  Мужской
  Жаль что у нас уже нет ни весны ни осени. Только зима и лето
   
  Колесников нравится это.
 3. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  708
  Симпатии:
  738
  Пол:
  Мужской
 4. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  708
  Симпатии:
  738
  Пол:
  Мужской
  Наука з’ясувала, чому глобальне потепління робить зими холоднішими
  Міжнародна команда дослідників проаналізувала, чому, незважаючи на парниковий ефект, зими у північній півкулі останнім часом стають все холодніше. Виявилось, що це через руйнування системи циклонів.  [​IMG]  Періодичні сильні холоди не тільки не спростовують глобальне потепління, а й можуть бути з ним пов’язані. Принаймні, про це говорить робота кліматологів з Німеччини на США, які працювали на чолі з Марлен Кречмер.  Справа в тому, що Арктика залишається одним із регіонів, який розігрівається найбільш швидко. Стрімке скорочення крижаного покриву, який відбивав суттєву частину сонячних променів, лише додає потеплінню прискорення. Нагріваючись, вода нагріває і повітря, через що потоки тепла досягають стратосфери.  З іншого боку, стратосфера залишається вельми холодною, особливо в приполярних областях. Раніше це крижане повітря було замкнене потужними і стабільними вітрами, які утворювали масштабні циклони полярних вихорів. Вони піднімались в стратосферу на висоту в десятки кілометрів, накопичуючи холод.  Однак Марлен Кречмер і її колеги показали, що через глобальне потепління океани розігріваються, що змінює потоки повітря і викликає ослаблення цих вихорів. Це дозволяє морозному повітрю взимку накривати Євразію. Саме з цими факторами вчені і пов'язують сильні холоди, які в останні роки траплялися на континенті взимку.
   
  Есенин Сергей нравится это.
 5. Vasyl

  Vasyl Форумчанин КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  274
  Симпатии:
  495
  Пол:
  Мужской
  Експерт: В Україні зникають малі річки
  #Соціалка23.11.2017 11:30 | Соцпортал

  За останні двадцять п'ять років з карти України зникло понад десяти тисяч малих річок. Ставлення до водних ресурсів країни вкрай незадовільне. Останні двадцять років фактично не проводяться меліоративні роботи по розчищенню замулених витоків річок, в результаті річки міліє, пересихають, проблему посилює те, що останні роки спостерігається сильне маловоддя - річки наповнюються тільки на 70% від норми......

  https://socportal.info/2017/11/23/ekspert_v_ukrajini_znikajut_mali_richki.html
   
  Колесников нравится это.
 6. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  708
  Симпатии:
  738
  Пол:
  Мужской
  Мертвовод зупинили у Таборовському в-щі. Чертолу зупинили у Лі. Буг - у Ол.в-щі. Влада-бариги, торгують усім. А народ-ніякий - йому все одно. Зникають річки - Зникне питна вода - Зникнуть і примати.
   
 7. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  708
  Симпатии:
  738
  Пол:
  Мужской
 8. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  708
  Симпатии:
  738
  Пол:
  Мужской
  Американский учёный Стивен Хокинг заявил, что глобальное потепление разогреет Землю до уничтожения жизни на планете
  Коментариев: 0
  11-01-2018, 15:44
  Известный ученый Стивен Хокинг предсказал, что вскоре из-за глобального потепления жара на Земле станет невыносимой для жизни.

  [​IMG]


  Об это он рассказал во втором эпизоде своего видеопроекта «Любимые места» (Stephen Hawking's Favourite Places), пишет Daily Mail.

  Он предполагает, что Земля может повторить судьбу Венеры, если проблема парникового эффекта не будет решена.

  Согласно исследованиям NASA, четыре миллиарда лет назад Венера напоминала Землю - предположительно, на ней была вода, растительность, а температуры на планете соответствовали нынешним земным. Однако скопление парниковых газов в атмосфере нагрело Венеру до 460 градусов по Цельсию.

  [​IMG][​IMG]

  Учитывая, что возраст Земли составляет 4,5 миллиарда лет, уже через 200-500 лет человечеству придется искать новый «дом», прогнозирует Хокинг.

  - «Когда вы в следующий раз встретитесь с человеком, отрицающим изменение климата, отправьте его на Венеру. Я оплачу проезд», - заявил физик.