Соц. сети З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Тема в разделе "Міська влада Вознесенська", создана пользователем Міська влада, 26 авг 2015.

 1. Міська влада

  Міська влада Группа ВКонтакте

  Сообщения:
  73
  Симпатии:
  39
  [​IMG]
  ПРОГРАМА ВІДЗНАЧЕННЯ Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці Незалежності України

  З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
  Незалежність - досить складне поняття і розуміє його кожен по-своєму, хтось пов’язує нашу незалежність з економічним занепадом та бідністю, забувши про порожні полиці ще при радянському союзі, хтось говорить про втрачений потенціал Радянської України, забувши за кого ми тоді голосували, боячись людей з європейськими поглядами і підкуповуючись обіцянками перефарбованих комуністичних партій.
  Я впевнений у тому, що абсолютна більшість з нас сприймає незалежність нашої держави, як можливість самовизначитись і зайняти гідне місце серед країн світу, які поважають свого громадянина, цінують його права, честь і гідність. Тільки цю країну ми повинні творити самі, берегти її незалежність, як наші герої на Сході. Адже від того, як кожен з нас робить свою справу, шанує закон і відчуває свою відповідальність перед майбутніми поколіннями залежить те, в якій країні нам жити. І не Захід і не Схід мають вказувати нам, як будувати Україну.
  Ми - самодостатній багатонаціональний народ, який живе на благодатній землі.
  Зараз як ніколи ми маємо підтримку і визнання світом. Незалежностей дарованих не буває. Незалежність - це капітал, який потрібно заробити, зберегти і передати нащадкам!
  Дорогі земляки! Сердечно вітаю вас зі святом! Бажаю вам благополуччя і достатку, кращого життя у вільній та демократичній країні, якою обов'язково стане Україна! Слава Україні!
  Міський голова Віталій Луков
  ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ: http://www.voznesensk.org/material/2921

  Читать в группе Міська влада Вознесенська.
   
  Последнее редактирование модератором: 26 авг 2015

Загрузка...