Хто є владою в місті?

Тема в разделе "ГРОМАДА и ВЛАДА", создана пользователем Ніка, 15 июн 2017.

 1. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Мидас, я с пустым местом не разговариваю. Иначе это диагноз. Неужели вам так страшно? Какой смысл тратить на таких время? Общайтесь с себе подобными депутатами от ВОНи. (Видр.,Опобл.,Н.кр.)
   
  ивахненко нравится это.
 2. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Дуже хотілося б, щоб у Києві врегулювали законодавство, а би потім не було судової тяганини. Бо ЦВК це такий орган непевний... Звичайно, там нині не Ківалов заправляє, але все ж
   
 3. Мидас

  Мидас Новичок

  Сообщения:
  33
  Симпатии:
  20
  @Александр Соя, Де Ви побачили пусте місце ?
  То Ви навіть не можете відповісти навіть на дуже прості запитання !
  Вивчіть нарешті Українську бо може Ви щось не так зрозуміли ?
   
  Олесь нравится это.
 4. Олесь

  Олесь Форумчанин

  Сообщения:
  173
  Симпатии:
  147
  Пол:
  Мужской
  [QUOTE="Мидас, post: ]@Александр Соя[
  То Ви навіть не можете відповісти навіть на дуже прості запитання !
  Вивчіть нарешті Українську бо може Ви щось не так зрозуміли ?[/QUOTE]

  А на зустрічі Надія Савченко- молодець, не звернула увагу, як Соя туди вискочив і став щось лепетать ( звісно , на своєму рівні), в мікрофон, Надя навіть відвернулась. Вона відчуває таких "патріотів".
   
 5. Мидас

  Мидас Новичок

  Сообщения:
  33
  Симпатии:
  20
  Пусте місце до рук статута не брало !

  А за діагноз не турбуйтесь,прийде час - все розставить на місце
  Може Вам допомогти? Надати вам "Малу Конституцію Вознесенська" та допомогти з перекладом на русську (більш для Вас зрозумілу) ?
   
 6. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Виклав свої коментарі із світлинами до посту із інтерв'ю із Луковим. Серед іншого мова йшла про ремонт доріг і про Сою, який зубилом якось перевіряв якість ремонту. Так от у цьому році нікому ніякого зубила вже не знадобиться. Середина літа, а асфальт вже сходить після весняних робіт :mad:
   
 7. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Прошла зима, настало лето - "спасибо" Лукову за это!

  IMG_0371.JPG IMG_0372.JPG IMG_0147.JPG IMG_0152.JPG IMG_0024.JPG IMG_0037.JPG
  ВІТАЛІЙ ЛУКОВ: ГРОМАДА МАЄ КОНТРОЛЮВАТИ ЯКІСТЬ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ, А НЕ ПСУВАТИ ОБ’ЄКТИ БУДІВНИЦТВА

  Олена Ігошина - Чому не розповiдаэте громадi як погрiли руки на блискавкозахисту та освiтленню даху 8-i школи Вознесенська? Ганьба!

  Замилювання очей або наочний ример?


  Шановний В.Д. Луків, перед тим як Вам в ЗМІ, в який раз гучно і голослівно звинувачувати представників громади в псуванні об'єктів міського будівництва, навчитеся витрачати гроші громади в якісні ремонти, якісне будівництво, бачити і визнавати критику про непривабливих фактів Вашого керівництва виконавчою владою міста і тоді громада вам повірить. А поки факти свідчать про протилежне.
  Фото№1: За таке "хазяйське" ставлення до грошей платників податків треба питати строго, що і повинен робити представник народу - депутат.
  Фото№2: Шкода, що зубилом не можна перевірити марку асфальту.
  Фото№3; №6: Не минуло й року ...
  Фото№4: За проектом товщина асфальту повинна бути 50 мм., а насправді це далеко не так!
  Фото№5: Ми не хочемо жити по старому, а за новим жити ця влада не може ...

   

  Вложения:

  • IMG_0371.JPG
   IMG_0371.JPG
   Размер файла:
   76,4 КБ
   Просмотров:
   96
  • IMG_0372.JPG
   IMG_0372.JPG
   Размер файла:
   63,1 КБ
   Просмотров:
   91
  • IMG_0147.JPG
   IMG_0147.JPG
   Размер файла:
   93,6 КБ
   Просмотров:
   104
  • IMG_0152.JPG
   IMG_0152.JPG
   Размер файла:
   95,8 КБ
   Просмотров:
   104
  Последнее редактирование: 6 июл 2017
 8. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Що я зрозумів із відповіді Сметани:
  1) ями, які видно на моїх та Соїних світлинах після ямкового ремонту, перероблятися не будуть;
  2) до кінця серпня мають проводитися роботи по бетонуванню у Парку Незалежності, тоді буде залатана давня тріщина у бетонній дорозі під гаражами;
  3) під питанням ремонт 600 м2 дороги при в'їзді у місто зі сторони Братського. Якщо на сесії узгодять виділення коштів, то невеличкий шматочок зроблять.
  Від себе додам: 600 м2 при ширині проїзджої части у 7 м - це аж 85 метрів дороги. Тобто від перехрестя із вул. Героїв України до перехрестя із вул. Кутвицького капітального ремонту не буде! Максимум, покладуть декілька полос асфальту
   

  Вложения:

  • road.png
   road.png
   Размер файла:
   1,9 МБ
   Просмотров:
   127
 9. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.048
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Был сегодня на совещании у Лукова, где решались вопросы распределения дополнительных средств, имеющихся в средствии перевыполнения бюджета.
  Меня интересовал в первую очередь вопрос о ремонте дорог, о состоянии которых красноречиво рассказывают фотки в постах выше. При доступной сумме для распределения около 2 млн. грн., заявок на проведение ремонтов\закупок\оплату услуг\выполение проектов и т.д. от бюджетников поступило на >7 млн. грн. То есть, денег на внеплановый ремонт просто нет, хотя неотложного вмешательства требуют 2 частка:
  1) въезд в город со стороны Трикрат
  2) дорога в Натягаловке в районе 4-й школы
  Ну и другие участки, которые попадали из разряда: нужно шо капец, в разряд: тоже надо сделать в первую очередь. Что решили в итоге не знаю, пришлось уйти раньше завершения совещания, но общий итог примерно такой:
  ремонтироваться будет только самое неотложное и за минимальную стоимость. У города уходит много денег на текущие расходы. То есть вот такое вялотекущее провинциальное состояние наблюдаться будет еще долго. И если на отдельные объекты вроде Парка Независимости средства еще находятся, то на дороги местного значения - нет.

  Будучи на совещании, удалось прояснить для себя судьбу вопроса, который затрагивает практически каждого жителя города: тарифов на воду\водоотведение, и какие перспективы наших новых рекордов. Тариф будет расти в дальнейшем, но для его снижения\замедления роста будет за счет города меняться оборудование, скажем насосы и автоматика, которая позволит сократить обслуживающий персонал. По слухам, но это уже не официальная информация, будущая солнечная электростанция будет использоваться для генерации э\э, необходимую для перекачки стоков.
  Существенно стоимость услуг по водотведению снизить могло бы строительство новых отчистных сооружения в низине на уровне р.Мертвовод, стоки в которые поступали бы практически самотеком. Но здесь городская власть столкнулась с нерешаемой проблемой. Участок в районе бойне возле р.Метововод на выезде в сторону Одессу не подходит по экологическим соображениям. Предварительная стоимость строительства около 40 млн.грн. Другой участок находится на территории Таборовской громады.

  Еще хочу отметить выделение денег на карты вознесенсцев, что позволит сократить количество пенсионеров-льготчиков, пользующихся услугами городского транспорта. Карта будет доступна только для жителей города, в перспективе также для жителей объед. терр. громады. то есть Раково и Новогоригорьевки. Пенсионеры Бугских\Таборовки естественно льгот иметь не будут. Но это уже проблемы тех, кто рассказывал, как это круто послать город подальше и жить в отдельной терр. громаде.
   
 10. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  [​IMG]

  1). Хотіти не шкідливо!
  2). Перед тим як виносити на обговорення, визначитеся з точною назвою вулиці, а то як то несолідно з боку влади вводити народ в оману.
  3). В даному місці, яке показано на фото, вже стоять сучасні кіоски і ніхто з підприємців на капризи влади не піде, і не буде перебудовувати їх!
  4). Влада, своїми діями, постійно показує, що вірити їй не можна. Так, майже десять років тому, з ініціативи Гержова Ю.І., міським архітектором був представлений комплексний проект реконструкції таких приміщень як бар Акваріум, маг. Меблі, Мобільний доктор, і т.д. включаючи маг Чистюля по вул. Синякова (Центральна). Люди повірили, витратили час і кошти на передпроектну документацію і що? Ниняшняя влада в особі Лукова В.Д. відкинула його, як "забаганки старої злочинної влади" ! Untitled2-4.jpg Untitled2-5.jpg
   
  Последнее редактирование: 13 июл 2017

Загрузка...