Хто є владою в місті?

Тема в разделе "ГРОМАДА и ВЛАДА", создана пользователем Ніка, 15 июн 2017.

1. Ніка

Ніка Форумчанин

Симпатии:
    1.003
    Це не риторичне питання!
    Бо всі скажуть , що владою в місті є міський голова...
    Якщо я вам скажу, що це не так,ви - мені не повірите.
    Бо вже давно - главою є "барин, який приїде і нас розсуде".... історія України...

Сьогодні владою є ми, працюючі..., непрацюючі,... в декреті... на пенсії...
    Але ми все одно є владою!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - НАРОД

Я дуже хочу, щоб Ви це зрозуміли!
    У міського голови немає коштів навіть на утримання свого автомобіля...

Всі кошти він отримує від ВАС, як податки.

Якщо ВИ не будете сплачувати податки - міський голова і міський бюджет загине !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Не знаю, скільки потрібно поставити знаків оклику, щоб ВИ зрозумілим, що міський голова без ВАС - ніхто

Я не закликаю ВАС не сплачувати податки,я просто хочу ВАМ сказати - що саме ВИ повинні вирішувати - куди ці гроші підуть...

І ні в якому разі міський голова... Нас - 35 тисяч, якому ми довірили управляти нашою громадою, АЛЕ ............................за погодженням з НАМИ????????????????????????????
    Якщо НАС не приймають до уваги, то МИ не зважаємо на ВАС..............

ВСЕ ЛОГІЧНО і СПРАВЕДЛИВО! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. Есенин Сергей

Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    1.845
    Ника, такое обилие восклицательных знаков, Вы что об этом только узнали? :)
    Это как глас вопиющего в пустыне. Мы очень бедная страна и это одна из основных причин по которой у нас нет ГРАЖДАНСКОГО ОБЩЕСТВА (это то общество, которому не всё равно, куда тратят средства взятые из его ЛИЧНОГО кармана). Сегодня все в поисках где и что пожрать :) да ещё и подешевле.

Согласно "Теории иерархии потребностей":
    1. Физиологические: голод, жажда, половое влечение и т. д.
    2. Потребности в безопасности: комфорт, постоянство условий жизни.
    3. Социальные: социальные связи, общение, привязанность, забота о другом и внимание к себе, совместная деятельность.
    4. Престижные: самоуважение, уважение со стороны других, признание, достижение успеха и высокой оценки, служебный рост.
    5. Духовные: познание, самоактуализация, самовыражение, самоидентификация.
    Интересно, на каком мы месте?

А вот из соседней реальности:
    DCTDf5aXYAMqFpP.jpg

Сейчас вся гражданская активность держится в основном на евро-американских грандах и при отсутствии финансирования будет близка к нулю.
    Вы предлагаете распустить городской Совет и ввести "прямую демократию" в отдельно взятом украинском городке?

3. Ніка

Ніка Форумчанин

Симпатии:
    1.003
    Я не предлагаю распустить городской совет. Я просто хочу, чтобы ВСЕ четко знали свое место и свои полномочия. И чтобы власть "имущая" четко понимала, что это народ ВЗЯЛ их на работу, и тот же народ может их уволить.
    И что ОНИ не пришли к власти навсегда, и могут делать ВСЕ, что им захочется - начиная от велосипедных дорожек за 3 млн.грн. до премии в 200 % "себе любимым"
    И придет время, когда за все это придется отвечать.
    И не перед "бюджетниками", которые будут соглашаться со всеми предложениями...
    Думаю, что народ спросит с них и спросит в соответствии с Законом

4. Artur

Artur Форумчанин Команда форума

Симпатии:
    891
    "Міський голова загине!"? Ой, не треба нас обнадіювати даремно))

ивахненко нравится это.
  5. Александр Соя

Александр Соя Житель

Симпатии:
    1.129
    Кого вас? Ваши позиции на галёрке театра? Те, которые не в борьбе за свои права, а ждут и надеются на "манну небесную"- так и умрут пленниками своих иллюзий.

Ніка нравится это.
  6. Artur

Artur Форумчанин Команда форума

Симпатии:
    891
    Мені байдуже, чи змінить тухес одного біііі-п в кріслі мі’ського голови тухес иньшого, чи змінить одна зграя иньшу на ситних пасовиськах влади. Я доста віддав свого ентузіазму людям, яке дивились на мене. як на лайно. Відтепер я відстоюватиму інтересу не добрих дядечок та їхніх красивих дівчаток, а свої та своїх близьких. Звісно, ходитиму на вибори; але отримати мою підтримку чи хоча б схвальне слово на свою адресу - для цього добрим дядечкам доедеться запропонувати щось взамін.

Александр Соя нравится это.
  7. Мидас

Мидас Новичок

Симпатии:
    20
    Нарешті до когось та й дошло !
    Може Ви ще й статут ТГ нарешті до рук візьмете ? Там теж багато цікавого !
    @Александр Соя, До Вас питання ! Чи є Ви прдставником влади ?
    Чи вивчали Ви статут Тер.гром. міста Вознесенськ ?

8. Александр Соя

Александр Соя Житель

Симпатии:
    1.129
    Мидасу, я есть представителем своих избирателей в политическом меньшинстве Вознесенского горсовета, т.е. оппозицией власти.
    На сегодняшний день мои избиратели против объединения громад.
    Относительно статута:
    2) після проведення перших місцевих виборів депутатів міської ради Вознесенської об'єднаної територіальної громади та міського голови, новообраній раді та голові рекомендувати у двомісячний термін розробити Статут Вознесенської об'єднаної територіальної громади з урахуванням пропозицій, наданих під час обговорення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад» з подальшим затвердженням Статуту на сесії ради Вознесенської об'єднаної територіальної громади.

Спасибі за запитання.

9. Ніка

Ніка Форумчанин

Симпатии:
    1.003
    Об'єднання Вознесенська з Новогригорівкою не буде. Так само, як і виборів у жовтні 2017 року. ЦВК не дасть дозволу Вознесенську, так само , як і 31 місту України, які провели процедуру об'єднаня з ближніми селами ( поки Верховна Рада не затвердить зміни до Конституції по зміні меж адміністративних одиниць)
    Тому ми і далі будемо керуватися Статутом Вознесенської Територіальної громади 2001 року випуску, незважаючи на його невідповідність багатьом вимогам сьогодення http://voz.gov.ua/material/222

ивахненко нравится это.
  10. Мидас

Мидас Новичок

Симпатии:
    20
    @Александр Соя, Знову заводите рака за камінь !
    Я вас не про об'єднання громад запитував !
    Я у Вас запитався чи є ВИ представником влади ?

Я запитався не про той статут який буде розроблятися !
    А про той статут який вже є!
    Чи брали ВИ його до рук,чи вивчали ВИ "малу конституцію нашого міста"?

Будь ласка,дайте прямі відповіді

Олесь нравится это.

Загрузка...