Выборы депутатов гор- и обл-Советов и мэра (2015)

Тема в разделе "Выборы 2015", создана пользователем ивахненко, 25 мар 2015.

1. Aleshka

Aleshka Форумчанин Команда форума

Симпатии:
    955
    интересно, а кто эти "счасливчики"?

2. Есенин Сергей

Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    1.862
    Первые восемь уже публиковали. Это так называемый "первый номер" в списках партии. Остальные, как я понял - это победители на своих участках.

Последнее редактирование: 26 окт 2015
    Vyrdalak и Artur нравится это.
  3. ивахненко

ивахненко Житель

Симпатии:
    1.431
    почти достоверно--от БПП : Соя А.Н. и Бутенко Л.Д.( бывшая учительница укр.мовы школа №8

от "Видродження"--Бальцер В.В. и Сенчина Г.М.( или она от НК?)

к сожалению не прошел Миша Ройтштейн--он "собрал" на своем участке ( округе) 28 голосов

Антонио Бандерас нравится это.
  4. Prosto

Prosto Активист

Симпатии:
    65
    Бальцер? Там вроде Матиев прошел...

5. ивахненко

ивахненко Житель

Симпатии:
    1.431
    возможно...завтра буду знать все--кроме облсовета

6. Олесь

Олесь Форумчанин

Симпатии:
    147
    А НК - это Наш край??? В українській мові слово "край", як і багато інших має декілька значень. При підборі назви партії політичні знавці мабуть не врахували значеня "край", як край чогось, або кінець. Такий собі получився КРАЙ. Але бачите, люди підтримали. Нехай далі краять в виконкомі.( Вони ж лівікові!!!)

7. Artur

Artur Форумчанин Команда форума

Симпатии:
    891
    Плямує не влада, а ганебні діла, це по перше. А по друге: під людиною, яку обрадували результати виборів, я мав на увазі @Larisa А щодо поборотися за місто... Бог в поміч! Головне, що розуміти під "боротьбою за місто", адже і Путлєр бореться за Україну.
    --- Добавлено, 26 окт 2015 ---
    Схоже, в НДПУ не вважають, що вони дуже сильно програли http://ndemocratic.org.ua/2015/10/5287/

ивахненко нравится это.
  8. ивахненко

ивахненко Житель

Симпатии:
    1.431
    Не будем мадмуазель портить праздничное настроение в день рождения)) Я тоже понял---йес--это касалось радостной Ларисы Дворецкой))

Но когда прозвучала цифра---партии, поддерживающие ея патрона Лукова-- 15 депутатов, партии ( пусть не поддерживающие Нехимчука, но и не поддерживающие и Лукова)--18 депутатов!
    И тут у именинницы "встал" вопрос...." нынче лука-цокотука-- не менинница..приходите ж "гержовяны" нашу луку утешать, как же луке-цокотуке власть в Совете удержать..)))"

Антонио Бандерас и Artur нравится это.
  9. Есенин Сергей

Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    1.862
    от Відродження.

Кирилл занял второе место и получил около 20% голосов избирателей. Я тоже считаю, что это хороший результат.

НДПУ - партия, которая существует не на деньги олигархов, а за счёт членских взносов. Партия прошла в городской совет и будет представлена тремя депутатами - неужели это плохой результат?

Последнее редактирование: 26 окт 2015
  10. Artur

Artur Форумчанин Команда форума

Симпатии:
    891
    Таке відчуття, що деякі люди кидали жереб: йти від Відродження чи НК.
    --- Добавлено, 26 окт 2015 ---
    Взагалі, видно, що партійний чинник таки існує. Оппобльок, РПЛ, Укроп і Батьківщина майже не вели аґітаційної роботи в місті, але результат отримали. А от ціна одного місця для НДПУ виявилася дуже високою. Річ втім, що перші 4 партії - розкручені і впізнавані, а НДПУ майже ніде, за вийнятком кілької міст, взагалі невідома, навіть політольог Є. Магда про неї не знав. А належність кандидата до партії грає для багатьох людей велику ролю, і це абсолютно нормально.
    Чому я сам звернувся до НДПУ? Ще півтора року тому я міг би проголосувати за Батьківщину чи РПЛ. Ще рік тому я міг проголосувати за Укроп. Проголосував би за БПП, якби вони не поставили в список кількох вкрай одіозних осіб. Отже, діватись з острова мені було нікуди - довелося голосувати за НДПУ, і, після стрімкого процесу регержовізації Лукова - за Нехимчука. Сподіваюсь, з НДПУ ще вийде нормальна ідеольогічна партія, тільки, будьласочки, перевіряйте кандидатів - неприємно бачити в списку адептів "руцкава міра".

Загрузка...