Выборы депутатов гор- и обл-Советов и мэра (2015)

Тема в разделе "Выборы 2015", создана пользователем ивахненко, 25 мар 2015.

1. Антонио Бандерас

Антонио Бандерас Новичок

Симпатии:
    40
    Як же ці пропагандістки горісполкомовскіє задовбали. Йдіть краще працюйте, або чоловіку борщ варіть, а не зависайте на форумах

2. Ніка

Ніка Форумчанин

Симпатии:
    1.019
    @Антонио Бандерас,
    Определитесь , пожалуйста, это Вы кому?

3. Larisa

Larisa Форумчанин

Симпатии:
    289
    А вот господин Ивахненко другого мнения:
    :smile3:

Viktoriya нравится это.
  4. Vyrdalak

Vyrdalak Форумчанин

Симпатии:
    130
    @Larisa, да не кормите троля ! Ище чуток осталось и после 25 его здесь будет не видать ))

Ribachka нравится это.
  5. Artur

Artur Форумчанин Команда форума

Симпатии:
    891
    Чим ближче до виборів, тим більше видно, що чинний закон має купу недоліків. По суті, його скальковано з закону про місцеві вибори в Пітері в 2011 році http://www.pravda.com.ua/news/2015/10/2/7083425/.
    От я збирався голосувати за НДПУ, оскільки вважаю, що, наприклад, Федорович обов’язково має бути в міськраді, але після казусу Ліґай боюся, чи не поможе мій голос потрапити до міськради україноненависниці. Тому питання про голосування. Тому, мабуть, вирішу це питання науково - підкиданням монетки)
    Був би не проти присутности в міськраді Балабушки, якби не її належність до Відродження і не те, що вона тягне з собою В. Бальцер.
    Я прихильник чинного Президента, але список БПП в міськраду - кошмарний жах. Але при тім там є достойна людина - Соя.
    Я противник популістської політики ЮВТ, а про список скажу так: кілька одіозний постатей, кілька гідних людей, иньші - темні конячки.
    Спочатку я мав намір голосувати за Лукова і за НДПУ, пізніше, коли зв’язок ВДЛ з Гержовим вимальовувався все більш та більш рельєфно, вирішив голосувати за КБН, тепер же я розглядаю конфіґурацію Нехимчук+зіпсувати партійний бюлетень.
    Ситуація далека від однозначности президентських виборів, коли було ясно (а зараз ще ясніше), що альтернативи Пороху нема. Ситуація навіть ще більш неоднозначна. ніж на парляментських виборах, коли я проголосував за НФ. і в зв’язку зі зняттям В. Іванченка з виборів і почасти в зв’язку з провальною, практично відсутньою роботою штабу НФ - за Стуліна. І я був дуже радий, що не пройшов Гержов.
    Єдина можливість, яку я виключаю - це не прийти на вибори.

ивахненко нравится это.
  6. golos

golos Новичок

Симпатии:
    14
    Как то Вы противоречите сами себе. Луков для вас связан с Гержовым,а вот то ,что Нехимчук будет петь под дудочку Ливика( тоже кстати бывшего "регионала") Вас не смущает.. Я считаю, что прошедшие два года были очень сложными для всех.И Виталий Дмитриевич думаю знал, что будет непросто после стольких лет " правления" Юрия Ивановича" и его это не остановило. Я верю Лукову, верю в его порядочность и чистоту намерений. Как бы это пафосно не звучало)))

Елена Ярошенко нравится это.
  7. Елена Ярошенко

Елена Ярошенко Житель

Симпатии:
    718
    Спасибо выборам! А вот после выборов ни Крета, ни Балабушки, ни вас с соседом больше никто не увидит благодетелями, все проблемы опять лягут на плечи тех людей, которые не вышли вместе с вами садить подарочные 40 деревьев от Крета, потому как вы будете в горсовете лоббировать собственные бизнесовые интересы...:(
    --- Добавлено, 24 окт 2015 ---
    Какой вы нервный и при этом заботливый...:oops:

Ribachka и Есенин Сергей нравится это.
  8. Larisa

Larisa Форумчанин

Симпатии:
    289
    Ніка, ну конечно же Луков. :smile3:
    Artur, я слежу за Вашими рассуждениями, они интересны, хотя порой и противоречивы. Если можно, у меня к Вам вопрос.
    30 сентября Вы говорили о том, что вариант финансирования кампании КБН «сыном Гамлета» с последующей победой КБН – это жах.
    Несколько дней назад Вы выразили уверенность в том, что КБН сотрудничает с Ливиком:
    При этом Ваша позиция на сегодня такова:
    Хотелось бы уточнить следующее: для Вас принципиально важным является не сам факт сотрудничества КБН+Ливик, а именно финансовые взаимосвязи в этом союзе?
    Я не иронизирую, и в моём вопросе нет никакого подвоха. Мне действительно интересен Ваш ответ.

Анна и golos нравится это.
  9. Artur

Artur Форумчанин Команда форума

Симпатии:
    891
    Зв’язок КБН з Лівіком мені теж не подобається. Навіть дуже не подобається. Але: 1) Нехимчук починав як незалежний політик - згадайте, що на виборах 2014 року до ВР він йшов окремо від Лівіка; 2) все таки за ним стоїть хоч і сумнівна за походженням, але така, що себе не скомпрометувала, партія. Тому не думаю, що він "плясатиме під дудку" Лівіка, чи, тим більше, "співатиме" під неї, як написали Ви. З нього слабенький оратор, і напевне не найкращий співак;)
    А Віталій Дмитрович може зайняти, у випадку свого програшу, місце очільника сильної опозиції. яка не дозволить Нехимчуку на пару з Луковим дерибанити мійське майно, їсти малюків та незаконно добувати пісок.
    По пунктам: 1) на жаль, КБН таки співпрацює з Лівіком - це факт; 2) ця співпраця втілюється в тому числі в підтримці Лівіком Нехимчука, з одного боку, а з иньшого - в наданні місць у виборчому списку НДПУ людям Лівіка. Точно однієї такою людиною є п-і Корограй; 3) можливо також, що Лівік є одним з фінасувальників виборчої кампанії КБН - але виходячи з усього, не єдиним і навіть не основним. Думаю, можна вірити словам КБН, які перелічив такі основін джерела свого фінансування: а) гроші партії; б) власні заощадження; в) поміч від партійців. Наскільки я знаю, ОПЛ не є членом НДПУ. Чому я вірю словам Нехимчука? Тому ще це сказано прямим текстом. В політиці або мовчать, або кажуть напівправду, і дуже рідко - відверту брехню - так роблять тільки дуже дурні політики, як от колишній партійний бос чинного мійського голови; 4) виходячи з усього сказаного, ОПЛ не матиме, у випадку обрання КБН мером, вирішального чи навіть значного впливу на нього. В будь якому разі КБН може спертися на підтримку своєї партії (хоч до сих пір у мене насторожене відношення до неї); 5) підсумовую: ми жиємо в реальному світі, і в цьому світі ведеться realpolitik. А це справа, як виявляється, досить далека від білосніжної моральної чистоти. Наведу розлогу цитату: "Питання, чи існує насправді те, що зветься божественним правом королів, у цій книжці не розв’язане. Воно виявилося надто складним. Очевидно й незаперечно, що головою виконавчої влади в державі має бути людина, наділена високими моральними якостями й надзвичайними здібностями; звідси очевидним і незаперечним є й те, що тільки Господь Бог може непомильно обрати таку людину і що обрання Ті слід доручати господу богові; а з цього міркування вже само собою випливає, що голову виконавчої влади завжди обирає бог. Так здавалося й авторові цієї книжки, поки він не наштовхнувся на таких представників виконавчої влади, як мадам Помпадур, леді Кастлмен та інших, до них подібних; їх так важко було залічити до сонму обранців божих, що автор вирішив присвятити цю книжку (яка має вийти восени) іншим питанням, а вищезгадане вивчити додатково й з’ясувати в наступній книжці. Ясна річ, питання це треба будь-що розв’язати, а мені майбутньої зими так чи інакше нічого буде робити." http://royallib.com/read/tven_mark/yank_z_konnektkutu_pri_dvor_korolya_artura.html#0. Втім, це було відомо давно, як і те, що дівчатка теж какають (це може підтвердити й одна з партійних лідерок міста). І коли виникає вибір: обирати між продовженням гержовської влади, хай і в особі людини в усіх відношеннях порядної; і можливістю змін, зламу старої, наскрізь прогнилої системи, яка точно сама себе не реформує, та й не збирається це робити - я ризикну і оберу друге.
    А можливість мінімізувати вплив Лівіка на Нехимчука є: просто не голосувати за тих кандидатів, як і людьми Лівіка.

10. Larisa

Larisa Форумчанин

Симпатии:
    289
    Вы в этом уверены? Я уже нет... Хотя в 2014 не только поддерживала КБН, но и убедила проголосовать за него своих родственников и друзей.
    Давайте вспомним те выборы. До появления Кирилла Борисовича, по предварительным опросам, Гержов и Ливик лидировали, шли "нос к носу" и никакой альтернативы на горизонте... И такие как я, например, и мои друзья вообще не хотели идти на выборы, т.к. после того, как эти два лидера проявили себя в период Майдана, у меня не поднялась бы рука голосовать... И тут появляется "свет в окне" - Нехимчук... Были люди, которые ещё тогда рисовали мне картинку "Нехимчук активно работает по Вознесенску, Ливик - по району, в итоге Нехимчук по городу оттягивает у Гержова голоса и побеждает Ливик". Если действительно политтехнологи Ливика придумали в последний момент выставить Нехимчука (вспомните, КБН появился быстро и ниоткуда), то это было гениально! Тогда я категорически говорила "этого не может быть" и крутила пальцем у виска в адрес тех, кто это говорил. Тогда мне хоть какой-то сговор КБН с Ливиком казался нереальным! Я вообще не могла представить их вместе. Ливик "фашизм не пройдёт" и Кирилл Борисович - новый, современный, патриотичный?... У него же была свечка на аве в День памяти Небесной сотни... А Ливик устраивал пляски на крови... Бред...
    Сейчас я всё больше склоняюсь к тому, что те люди были правы... Хотя досадно признавать, что мы так попались... Но позиция "этого не может быть, потому что не может быть никогда" - тупиковая.

golos и Анна нравится это.

Загрузка...