Выборы депутатов гор- и обл-Советов и мэра (2015)

Тема в разделе "Выборы 2015", создана пользователем ивахненко, 25 мар 2015.

 1. Антонио Бандерас

  Антонио Бандерас Новичок

  Сообщения:
  42
  Симпатии:
  40
  Пол:
  Мужской
  Як же ці пропагандістки горісполкомовскіє задовбали. Йдіть краще працюйте, або чоловіку борщ варіть, а не зависайте на форумах
   
 2. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  @Антонио Бандерас,
  Определитесь , пожалуйста, это Вы кому?
   
 3. Larisa

  Larisa Форумчанин

  Сообщения:
  313
  Симпатии:
  289
  Пол:
  Женский
  А вот господин Ивахненко другого мнения:
  :smile3:
   
  Viktoriya нравится это.
 4. Vyrdalak

  Vyrdalak Форумчанин

  Сообщения:
  158
  Симпатии:
  130
  Пол:
  Мужской
  @Larisa, да не кормите троля ! Ище чуток осталось и после 25 его здесь будет не видать ))
   
  Ribachka нравится это.
 5. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  Чим ближче до виборів, тим більше видно, що чинний закон має купу недоліків. По суті, його скальковано з закону про місцеві вибори в Пітері в 2011 році http://www.pravda.com.ua/news/2015/10/2/7083425/.
  От я збирався голосувати за НДПУ, оскільки вважаю, що, наприклад, Федорович обов’язково має бути в міськраді, але після казусу Ліґай боюся, чи не поможе мій голос потрапити до міськради україноненависниці. Тому питання про голосування. Тому, мабуть, вирішу це питання науково - підкиданням монетки)
  Був би не проти присутности в міськраді Балабушки, якби не її належність до Відродження і не те, що вона тягне з собою В. Бальцер.
  Я прихильник чинного Президента, але список БПП в міськраду - кошмарний жах. Але при тім там є достойна людина - Соя.
  Я противник популістської політики ЮВТ, а про список скажу так: кілька одіозний постатей, кілька гідних людей, иньші - темні конячки.
  Спочатку я мав намір голосувати за Лукова і за НДПУ, пізніше, коли зв’язок ВДЛ з Гержовим вимальовувався все більш та більш рельєфно, вирішив голосувати за КБН, тепер же я розглядаю конфіґурацію Нехимчук+зіпсувати партійний бюлетень.
  Ситуація далека від однозначности президентських виборів, коли було ясно (а зараз ще ясніше), що альтернативи Пороху нема. Ситуація навіть ще більш неоднозначна. ніж на парляментських виборах, коли я проголосував за НФ. і в зв’язку зі зняттям В. Іванченка з виборів і почасти в зв’язку з провальною, практично відсутньою роботою штабу НФ - за Стуліна. І я був дуже радий, що не пройшов Гержов.
  Єдина можливість, яку я виключаю - це не прийти на вибори.
   
  ивахненко нравится это.
 6. golos

  golos Новичок

  Сообщения:
  8
  Симпатии:
  14
  Пол:
  Женский
  Как то Вы противоречите сами себе. Луков для вас связан с Гержовым,а вот то ,что Нехимчук будет петь под дудочку Ливика( тоже кстати бывшего "регионала") Вас не смущает.. Я считаю, что прошедшие два года были очень сложными для всех.И Виталий Дмитриевич думаю знал, что будет непросто после стольких лет " правления" Юрия Ивановича" и его это не остановило. Я верю Лукову, верю в его порядочность и чистоту намерений. Как бы это пафосно не звучало)))
   
  Елена Ярошенко нравится это.
 7. Елена Ярошенко

  Елена Ярошенко Житель

  Сообщения:
  1.088
  Симпатии:
  718
  Пол:
  Женский
  Спасибо выборам! А вот после выборов ни Крета, ни Балабушки, ни вас с соседом больше никто не увидит благодетелями, все проблемы опять лягут на плечи тех людей, которые не вышли вместе с вами садить подарочные 40 деревьев от Крета, потому как вы будете в горсовете лоббировать собственные бизнесовые интересы...:(
  --- Добавлено, 24 окт 2015 ---
  Какой вы нервный и при этом заботливый...:oops:
   
  Ribachka и Есенин Сергей нравится это.
 8. Larisa

  Larisa Форумчанин

  Сообщения:
  313
  Симпатии:
  289
  Пол:
  Женский
  Ніка, ну конечно же Луков. :smile3:
  --- Добавлено, 24 окт 2015 ---
  Artur, я слежу за Вашими рассуждениями, они интересны, хотя порой и противоречивы. Если можно, у меня к Вам вопрос.
  30 сентября Вы говорили о том, что вариант финансирования кампании КБН «сыном Гамлета» с последующей победой КБН – это жах.
  Несколько дней назад Вы выразили уверенность в том, что КБН сотрудничает с Ливиком:
  При этом Ваша позиция на сегодня такова:
  Хотелось бы уточнить следующее: для Вас принципиально важным является не сам факт сотрудничества КБН+Ливик, а именно финансовые взаимосвязи в этом союзе?
  Я не иронизирую, и в моём вопросе нет никакого подвоха. Мне действительно интересен Ваш ответ.
   
  Анна и golos нравится это.
 9. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  Зв’язок КБН з Лівіком мені теж не подобається. Навіть дуже не подобається. Але: 1) Нехимчук починав як незалежний політик - згадайте, що на виборах 2014 року до ВР він йшов окремо від Лівіка; 2) все таки за ним стоїть хоч і сумнівна за походженням, але така, що себе не скомпрометувала, партія. Тому не думаю, що він "плясатиме під дудку" Лівіка, чи, тим більше, "співатиме" під неї, як написали Ви. З нього слабенький оратор, і напевне не найкращий співак;)
  А Віталій Дмитрович може зайняти, у випадку свого програшу, місце очільника сильної опозиції. яка не дозволить Нехимчуку на пару з Луковим дерибанити мійське майно, їсти малюків та незаконно добувати пісок.
  --- Добавлено, 24 окт 2015 ---
  По пунктам: 1) на жаль, КБН таки співпрацює з Лівіком - це факт; 2) ця співпраця втілюється в тому числі в підтримці Лівіком Нехимчука, з одного боку, а з иньшого - в наданні місць у виборчому списку НДПУ людям Лівіка. Точно однієї такою людиною є п-і Корограй; 3) можливо також, що Лівік є одним з фінасувальників виборчої кампанії КБН - але виходячи з усього, не єдиним і навіть не основним. Думаю, можна вірити словам КБН, які перелічив такі основін джерела свого фінансування: а) гроші партії; б) власні заощадження; в) поміч від партійців. Наскільки я знаю, ОПЛ не є членом НДПУ. Чому я вірю словам Нехимчука? Тому ще це сказано прямим текстом. В політиці або мовчать, або кажуть напівправду, і дуже рідко - відверту брехню - так роблять тільки дуже дурні політики, як от колишній партійний бос чинного мійського голови; 4) виходячи з усього сказаного, ОПЛ не матиме, у випадку обрання КБН мером, вирішального чи навіть значного впливу на нього. В будь якому разі КБН може спертися на підтримку своєї партії (хоч до сих пір у мене насторожене відношення до неї); 5) підсумовую: ми жиємо в реальному світі, і в цьому світі ведеться realpolitik. А це справа, як виявляється, досить далека від білосніжної моральної чистоти. Наведу розлогу цитату: "Питання, чи існує насправді те, що зветься божественним правом королів, у цій книжці не розв’язане. Воно виявилося надто складним. Очевидно й незаперечно, що головою виконавчої влади в державі має бути людина, наділена високими моральними якостями й надзвичайними здібностями; звідси очевидним і незаперечним є й те, що тільки Господь Бог може непомильно обрати таку людину і що обрання Ті слід доручати господу богові; а з цього міркування вже само собою випливає, що голову виконавчої влади завжди обирає бог. Так здавалося й авторові цієї книжки, поки він не наштовхнувся на таких представників виконавчої влади, як мадам Помпадур, леді Кастлмен та інших, до них подібних; їх так важко було залічити до сонму обранців божих, що автор вирішив присвятити цю книжку (яка має вийти восени) іншим питанням, а вищезгадане вивчити додатково й з’ясувати в наступній книжці. Ясна річ, питання це треба будь-що розв’язати, а мені майбутньої зими так чи інакше нічого буде робити." http://royallib.com/read/tven_mark/yank_z_konnektkutu_pri_dvor_korolya_artura.html#0. Втім, це було відомо давно, як і те, що дівчатка теж какають (це може підтвердити й одна з партійних лідерок міста). І коли виникає вибір: обирати між продовженням гержовської влади, хай і в особі людини в усіх відношеннях порядної; і можливістю змін, зламу старої, наскрізь прогнилої системи, яка точно сама себе не реформує, та й не збирається це робити - я ризикну і оберу друге.
  А можливість мінімізувати вплив Лівіка на Нехимчука є: просто не голосувати за тих кандидатів, як і людьми Лівіка.
   
 10. Larisa

  Larisa Форумчанин

  Сообщения:
  313
  Симпатии:
  289
  Пол:
  Женский
  Вы в этом уверены? Я уже нет... Хотя в 2014 не только поддерживала КБН, но и убедила проголосовать за него своих родственников и друзей.
  Давайте вспомним те выборы. До появления Кирилла Борисовича, по предварительным опросам, Гержов и Ливик лидировали, шли "нос к носу" и никакой альтернативы на горизонте... И такие как я, например, и мои друзья вообще не хотели идти на выборы, т.к. после того, как эти два лидера проявили себя в период Майдана, у меня не поднялась бы рука голосовать... И тут появляется "свет в окне" - Нехимчук... Были люди, которые ещё тогда рисовали мне картинку "Нехимчук активно работает по Вознесенску, Ливик - по району, в итоге Нехимчук по городу оттягивает у Гержова голоса и побеждает Ливик". Если действительно политтехнологи Ливика придумали в последний момент выставить Нехимчука (вспомните, КБН появился быстро и ниоткуда), то это было гениально! Тогда я категорически говорила "этого не может быть" и крутила пальцем у виска в адрес тех, кто это говорил. Тогда мне хоть какой-то сговор КБН с Ливиком казался нереальным! Я вообще не могла представить их вместе. Ливик "фашизм не пройдёт" и Кирилл Борисович - новый, современный, патриотичный?... У него же была свечка на аве в День памяти Небесной сотни... А Ливик устраивал пляски на крови... Бред...
  Сейчас я всё больше склоняюсь к тому, что те люди были правы... Хотя досадно признавать, что мы так попались... Но позиция "этого не может быть, потому что не может быть никогда" - тупиковая.
   
  golos и Анна нравится это.

Загрузка...