Выборы депутатов гор- и обл-Советов и мэра (2015)

Тема в разделе "Выборы 2015", создана пользователем ивахненко, 25 мар 2015.

1. Анастасія

Анастасія Форумчанин

Симпатии:
    135
    Да мы в курсе, что возможно Дигусар не часто сидит на форуме, поэтому для большей вероятности, сегодня будет обзвон всех лидеров партий и обсуждение с ними вопроса участия в дебатах, а также данная информация будет размещена в газете «ДзД» Мы предлагаем следующий формат дебатов:

1. Презентация команд и программ партий участников дебатов - до 3 минут. На каждого участника
    2. Возможность задать не болеем 3 вопросов оппонентам на выбор, можно все три одному или по одному 3 представителям. Регламент до 1 мин. на вопрос и до 3 минут на ответ.
    3. Вопросы из зала Регламент до 1 мин. На вопрос и до 3 минут на ответ.
    Кандидатура модератора не утверждена, принимаются любые предложения, мы согласны на любое.

Принимаем также пожелания и предложения относительно самого формата, единственное что не можем изменить дату и время проведения.

2. Антонио Бандерас

Антонио Бандерас Новичок

Симпатии:
    40
    Видалено шляхом переміщення у відповідний "ментальний" розділ

3. Artur

Artur Форумчанин Команда форума

Симпатии:
    891
    В тім числі і про мене написано...

--- Добавлено, 20 окт 2015 ---

Галина и Анна нравится это.
  4. Анна

Анна Форумчанин

Симпатии:
    149
    Панове, а не здається вам, що й тут стало смердіти. Сергій, відчиняючи двері перед людьми, треба бути готовим, що прийдуть з брудними ногами - по аналогії відкривши душу будь готовим, що в неї наплюють. Ось і людина, ховаючиь за ніком назвала тебе антимайданівцем, а чи була вона з тобою поряд там. Артур, мені подобаються Ваші думки, я багато в чому з Вами згодна. Але навіщо Вам було перекладати прізвища з української на румунську, з російської на українську? Для сміху, для образи, щоб виказати зневагу, бо Ви ж знаєте, що прізвища не перекладаються? В останні дні спілкування тут зводиться до відвертої травлі, образ опонентів. Але ж не всі зібрались тут саме для цього. Багатьом, я впевнена, наприклад, цікава думка адекватної, розсудливої людини, її аргументи; можливо, не загально поширені, але важливі факти; розкриття тем, в яких не всі, звісно, достатньо обізнані, навіть якщо людина зробила для себе вибір, відмінний від твого вибору. Але це не заважає кожному з нас аналізувати почуте та робити свої висновки. Насправді, команда одного з кандидатів, замість того, щоб презентувати свого обранця, висвітлюючи його програму, його плани, заходилась поливати брудом опонента та його команду, ще й сердешному Сердезі дісталось. Чим , доречі, зробили неабияку послугу, свому опоненту, тому, що у нормальних людей реакція на агресію, злобу, пліткарство різко негативна, із скандальними людьми не хочеться бути поряд. Небандерос, ви порівняли тут жінок з шавками, моськами, а самі що ж? Один гризне, тут і інші накинуться гризти. Сами знайдете аналогію? Маємо "на носі" вибори. Я не запекла прихильниця ЛВД. Проте, з чотирьох зареєстрованих, насправді кандидатів, по суті, двоє. Вибір без вибора. Хотілось би вибирати КРАЩЕ, ніж маємо. Однак, зважаючи, як пройшли передвиборчі перегони, гадаю, треба обирати, щоб не було ГІРШЕ.

Есенин Сергей, Larisa и Viktoriya нравится это.
  5. Анастасія

Анастасія Форумчанин

Симпатии:
    135
    По состоянию на сегодня, за результатами телефонных переговоров подтвердили свое согласие на участие в публичных дебатах политических партий 22 октября в 18 00 в ДК :
    Наш Край в лице Торжинской Л.
    Радикальная партия Олега Ляшка в лице Черноморца І.
    Укроп в лице Ігошиной О.
    Солидарность в лице Вуив О.
    Відродження в лице Балабушко Т.
    Остальные были проинформированы, решение пока не приняли, думают.
    Напоминаем что мы принимаем предложения по формату дебатов и по модератору.

Aleshka, Есенин Сергей, Larisa и ещё 1-му нравится это.
  6. Prosto

Prosto Активист

Симпатии:
    65
    Анна, якщо смердить, то відійдіть і не нюхайте:) жінки вже не ті - вони не вишивають хрестиком та не чекають лицарів сидячи за роялем вдома... Жінки іноді поводяться гірше ніж чоловіки досягаючи своєі мети особливо у карьєроному рості! (Як приклад наш виконком) Ієшуа не образився на те що його порівняли з собакою, він навпаки дуже зрадів цьому!
    Форум це не офіційна сторінка - це автобусна зупинка біля базару де спілкуються різні люди і виховані і не дуже:) а щодо Івахненко - то був колись такий журнал Перець з сатирою та карикатурами, то це такий місцевий автор таких памфлетів на протязі тривалого часу! А активність його проявляється під час кожного виборчого процесу при чому він завжди в опозиціі:)

Анна нравится это.
  7. Анна

Анна Форумчанин

Симпатии:
    149
    Ба, ні! Був і Івахненко В.М.ПЕРШИМ ЗАМОМ:)

8. Artur

Artur Форумчанин Команда форума

Симпатии:
    891
    Я нічого не перекладаю. а наводжу первісну форму. І я не вважаю, що є народи, належність до яких може викликати зневагу.

9. Larisa

Larisa Форумчанин

Симпатии:
    289
    Уважаемый Prosto, прошу прощения за нескромность, но хотелось бы уточнить - в обобщении "поводяться гірше ніж чоловіки" Вы имели в виду кого-то конкретно или всех женщин исполкома?

10. Анна

Анна Форумчанин

Симпатии:
    149
    Я не про народи, і хто з нас знає первісні форми своїх власних прізвищ:eek:, мені здавалось для цього треба архіви вивчати:(. А Цибулькін це теж первісна форма? :)

Larisa нравится это.

Загрузка...