Выборы депутатов гор- и обл-Советов и мэра (2015)

Тема в разделе "Выборы 2015", создана пользователем ивахненко, 25 мар 2015.

1. Ніка

Ніка Форумчанин

Симпатии:
    1.019
    "За тремя зайцами погонешься - ни одного не поймаешь"!!!

Artur и Антонио Бандерас нравится это.
  2. Ribachka

Ribachka Новичок

Симпатии:
    11
    спасибо,интересно было ознакомиться

3. Георгiй

Георгiй Moderator Команда форума

Симпатии:
    999
    На ІІІ-му районі з'явились агітаційні намети кандидата в мери К. Нехимчука.
    Для ознайомлення є програма, біографія, агітаційна листівка НДПУ та календарик на 2016 рік.
    Програма Нехимчука.jpg

Последнее редактирование: 10 окт 2015
    vasya-serega нравится это.
  4. Есенин Сергей

Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    1.862
    "календарик" - це гречка чи ні?

5. Георгiй

Георгiй Moderator Команда форума

Симпатии:
    999
    каледарик - це традиційний атрибут виборів, що згодом, як і багато іншої агітаційної літератури стає макулатурою.

Есенин Сергей нравится это.
  6. Artur

Artur Форумчанин Команда форума

Симпатии:
    891
    Читаючи списки кандидатів, волосся піднімається дибки. Справжня кунсткамера, причому далеко не в одній партії. Пройдемось по списку.
    Як і слід було очікувати, після очолення вознесенського БПП Еріком Юрічем з цієї партією почали творитись чудеса. Тут і дуже досвідчена, зате гарна голова міської організації, тут і "відомі" люди у виборчому списку. Якщо діяльність Любови Григорівни Бикової в якости головбуха почилого в Бозі ВО ЖКГ була, та за водою пішла, то про Наталію Миколаївну Керлан багато можуть розповісти і співробітники южиковської ґазети Контакт, де пані Наталя редакторувала, посварилася з усим колєктивом і була фактично вигнана, і колишні співробітники Вістей Вознесенщини, де війна пані Керлан з колєктивом закінчилась з рахунком 1:0 - не витримавши, звільнились всі, окрім однієї людини - рідного синочка Олександра, який так любить матусю, що переходить за нею з однієї роботи на иньшу. До речі, де він зараз... опа, він тут таки в списку! А може, сама пані Керлан розповість про відрядження у вихідні. які вона сама собі виписувала (у вихідні - бо оплачується за подвійним тарифом)? Чи про це краще розповісти панові Бурдіну - все ж таки не чужа людина, в деякому сенсі, можна сказати, член родини? Зауважмо також, що Керлана-молодшому саме місце в партії, очолюваній паном Григоряном - обидва так люблять прекрасну стать, що це у них навіть впливає на їх кадрову політику;)
    Далі. Таня Шумітова - С. Залюбовська №2. Дівчина була в Батьківщині, і Е.Ю. просто забрав її з собою в БПП. Про мальнєва, Швеця і Сою ніц поганого сказати не можу, окрім одного - яка дідька вони забули в цій компанії!?
    Проєкт Коломойського для ватного елєкторату (точніше сказати - лохторату) партія Відро(дження). От я не розумію, навіщо пані Балабушко, про яку я можу зі 100% впевненістю сказати, що це гарна людина і патріотка, зв’язуватися з Вікторієй Бальцер з її Играем вместе, ̶а̶ ̶в̶ы̶и̶г̶р̶ы̶в̶а̶ю̶ ̶я̶? Навыщо марати своє ім’я на закупках дитячих майданчиків в країні-аґресорі? Нафіг ця партія Владу Невеселому (окрім того, що його мама очолює головне відділення Приват-банку в місті, а вні сам - відділення по ̶Ж̶о̶в̶т̶н̶е̶в̶і̶й̶ Миколаївській? Передайте їм: облиште цю справу. Хочеться політики: виберіть якусь незаплямовану партію, як зробив той же Нехимчук, благо, їх в країні 270 штук. Впадає в очі наявність в списку аж 2-х лікарів: Крестіча і Сенчиної, причому якщо Крестич разом з Красьохою зовсим недавно писали заяву на вступ до Батьківщини і плянували бальотуватись до міськради від цієї партії, то Галина Михайлівна в політамбіціях помічена не була. До речі, Володимир Володимирович (не той, що в Кремлі), схоже, наблизився до своєї давньої мрії - стати головлікарем ЦРЛ (якщо переможе на конкурсі). В списку також є колишня палка прихильниця Януковича і ПР Алла Івон - воно й не дивно для партії, яка є одним з уламків "реґіонів".
    В списку Батьківщини дивно бачити ім’я, здавалось би, аполітичного підприємця Леоніда Архангородського. Також в списку: досвідчена партійка Віра Александрова, яка з’їла на виборах більше собак, ніж обидві Кореї разом взяті; і колишній нашоукраїнець, колишній соборянин Суржиков. No comments.
    Оскільки я голосуватиму за НДПУ, недоліків у списку не помічаю (а ви що думали, я безпристрасний?:mosking:).
    Найцікавіше: Наш край. Збувся мій прогноз про афіляцію чиннго мера з цим політпрєктом Банкової для ватного лохторату. Луков нібито й "незалежний", але ви ж всі дорослі люди? Питаннячка до кандидатів: як так трапилося, що кіоск вознесенської комунальної друкарні біля ЗОШ №2 став власністю тещі директора друкарні Володимира Михайловича Жминди, а? Чому у директора автопарку Піпії більшість водіїв не оформлено, а ціна проїзду така висока, а? Що робить в цій партії колишній нашоукраїнець М. Ройтштейн, а? Що сталося з м’ясокомбінатом, а, Віталіє Абелфесовичу? До Тетяни Миколаївни питань нема)))
    Нова держава - комуняки:snooks:
    Гоппобльок - що тут казати? Хіба що те, що Помазкіну, якому робота мера в 2006 була "по плечу", але робота диретора ВОЗКО-БОС виявилась не "по плечу".
    УКРОП - проєкт Коломойського для патріотичного елєкторату.
    РПЛ - хто всі ці люди?:deris:
    Я закінчую. Sapienti sat.

7. Есенин Сергей

Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    1.862
    Тут мой выбор совпал с твоим. Нормальный список кандидатов в депутаты от партии. И попрекнуть особо некем. Нет кузнечиков, прыгающих из партии в партию, нет одиозных персоналий, не вижу "кандидатов на люстрацию"...
    А вот насчёт кандидата на пост самого главного начальника города, я принять решение пока не могу, да думаю и не стоит спешить...

Ribachka и Artur нравится это.
  8. ивахненко

ивахненко Житель

Симпатии:
    1.431
    Одного кандидата на должность "самого главного начальника города" поддерживаеть ( !!!! ) сам Юрий Гержов))))) на седьмом десятке лет он ишшо--Юрий! В демократию играется, говорят на работе всем руку подает))) И все,-- поддержка штанов Лукову со стороны "абельфесовича","николаевича"--не, не меня)),, "васильевича" и---группы сотоварищей "педакоков", во главе с Инной+ Ларисой ( ну, работка у них така)))--- этим ограничивается! Да, забыл основной лекторат Лукова ( читай Гержова)--бабушки и дедушки преклонных годов и---зажратая часть "педакокического" коллектива. Возможно---этого ресурса--для "луки-луки-цокотуки"--хватит для победы..
    Зря Кирилл не обнародует поддержку его кандидатуры :- одной из мощных финансово-промышленных групп Украины, + авторитетной юридической конторы Государственного масштаба( которая могла---и сможет, в случае победы КБН на выборах провести НАСТОЯЩИЙ аудит больничной кассы и аферы с передачей внутриквартальных сетей по газу , построенных за народни гроши--на баланс Горгаза).Добавьте сюда раз пиз...ство "патрона" Лукова и разбазаривание бюджетных денег на пырх-пырх аферы, типа плавбассейна, когенерационной станции, ФОКа, Хуйсекуа и т.п.... Плюс поддержка--пока негласная--авторитетных людей города ( и района)...Возможно, КБН сделает это попозже...не опоздать бы..
    Вы же умные люди---Есенин и Артур--оцените "за кого", исходя ТОЛЬКО из опубликованного в этом посте материала!!
    И главное : Луков НИЧЕГО нового, прорывного, нестандартного( для вывода города из ж о п ы )---предложить не может и...не сможет!! Это--очевидно.....ну, разве что--тротуарчиков руками земляка и кума)))
    И не потому что--Виталий Дмитриевич "редиска"! Он протсо не для этого рожден и, ему "комфортно быть мером в таком небольшом городке и при таком положении дел"---не дословно--но это его слова в одном из дружеских застольев)))

Антонио Бандерас нравится это.
  9. Artur

Artur Форумчанин Команда форума

Симпатии:
    891
    Ну, не бліх ловимо:)
    --- Добавлено, 10 окт 2015 ---
    Я вже оцінив і вирішив. Бачить Бог, я щиро був за Лукова і збирався за нього голосувати... раніше. Він непогана людина, але, як сказав Арістотель - amicus Plato...

10. Aleshka

Aleshka Форумчанин Команда форума

Симпатии:
    955
    Ознакомившись со списками всех партий был неприятно удивлен, в некоторых партиях увидел людей, которых абсолютно не ожидал там увидеть, самой незаангажированной считаю НДПУ за нее и буду голосовать, надеюсь ихние люди пройдут в горсовет и "всесущий адабрямс" для некоторых закончится. В кресле мера хочу видеть - Нехимчука Кирилла Борисовича, за него, собственно, голосовать и буду.

Загрузка...