Выборы депутатов гор- и обл-Советов и мэра (2015)

Тема в разделе "Выборы 2015", создана пользователем ивахненко, 25 мар 2015.

1. MeowMeow

MeowMeow Форумчанин Команда форума КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    189
    Я только ЗА молодые лица, но давайте еще руководить поставим продавца с рынка или уборщицу. Может требования должны быть соответствующие? Для начала знание гос языка и писать без ошибок)

Последнее редактирование: 29 авг 2015
  2. Artur

Artur Форумчанин Команда форума

Симпатии:
    891
    І раз пішла така п'янка, заодно прочитайте статтю про партію Наш край. Мені здається ймовірним, що з цією партією пов'яже свою політичну долю Луков (в БПП йому хід закрито, це вже вотчина Еріка Юрійовича, а Е.Ю. має мерські амбіції http://zn.ua/columnists/kak-by-mne-ryabine-k-dubu-perebratsya-186345_.html
    --- Добавлено, 29 авг 2015 ---
    "Каждая кухарка может управлять государством" (приписується В.І. Леніну, насправді він цього не казав
    "Когда кухарка управляет государством, в нём постоянно чувствуется запах гари" (народ).

Последнее редактирование модератором: 30 авг 2015
    MeowMeow нравится это.
  3. Artur

Симпатии:
    891
    От мене ще дивує, з якою легкістю вознесенські політики змінюють свою партійну приналежність. Так, Е.Ю. належав до лівої (щоб не сказати популістської) Батьківщини, лаяв Порошенка, а потім бах! - і перейшов до ББП, партії з явно правою ідеольогією. П. Суржиков (який, якщо я не помиляюсь, нещодавно тут зареєструвався) належав до НСНУ - партії, чию нішу зараз займає БПП, а став членом, а фактично керівником Батьківщини. Нє. ну воно, звісно, бувають випадки, коли республіканець стає демократом чи лєйборист консерватором, але ж мають бути якісь поважні (не фінансові причини). А то виходить як в совітському анекдоті: хитався пазом з ґенеральною лінією партії.

Aleshka и Есенин Сергей нравится это.
  4. vasya-serega

vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    647
    Якісь партії однорічки. З'являються перед виборами і зникають. Лукову із такими зв'язуватися не факт, що взагалі потрібно.Он Нехімчук минулого разу ні до кого видного не примнув і нічого. Добре вийшло.

Aleshka и Есенин Сергей нравится это.
  5. Есенин Сергей

Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    1.862
    У Лукова больше шансов стать мэром горда, не "пачкаясь" о политические партии.

6. Artur

Симпатии:
    891
    Чому об партії треба обов’язково "пачкатись"? Хай обирають "чисті" партії, а як нема - самі створюють такі.

7. Есенин Сергей

Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    1.862
    @Artur, Что-то ты противоречишь сам себе. :scratch:

8. Surhikov

Surhikov Новичок

Симпатии:
    2
    Если кому то интересно общение со мной и кто хочет услышать моё мнение о происходящих процессах, так я с удовольствием поддержку диалог и поверьте откровенно отвечу на задаваемые любые вопросы. А.Суржиков

Есенин Сергей нравится это.
  9. Artur

Симпатии:
    891
    Я ніде собі не протирічю. Питання "Чому об партії треба обов’язково "пачкатись"?" риторичне. Я маю на увазі, що партії - не обов’язково якийсь "бруд". Просто дивитись треба, яка партія.

10. Aleshka

Aleshka Форумчанин Команда форума

Симпатии:
    955
    По-поводу "гречки". Мне интересно, сегодня подарки от частных предпринимателей Киселева Романа, Глотова Александра и Кирилла Нехимчука всем городским первоклашкам вручали или только в восьмой школе?

Artur нравится это.

Загрузка...