Вопросы деятельности ОО "ГКВ"

Тема в разделе "ОО "Гражданский Контроль Вознесенщины" (ГКВ)", создана пользователем Есенин Сергей, 30 авг 2015.

 1. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Ніщо не об'єднує владу так, як страх або спільно спізжене бабло.

  Скоро по школам міста Вознесенська будуть проводитися осінні звіти мера Лукова В.Д., за виконану ним роботу. Приходьте люди добрі і задавайте питання Вашому слузі.
  Досить нам ховатися за чужі спини, досить сидіти по кухнях і крутити дулі в кишені! Вистачить бути терпілами і шепотіти собі в кулак!
  Піднімайтеся дорогі вознесенці!
  Прокидайся український народ!
  Де Ви славні нащадки козацького роду !?
  Де Ви наші справжні соколи-козаки !?
   
  Последнее редактирование: 14 окт 2018
 2. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Курчат по осені рахують. Або осінні звіти мера.

  Щорічна практика проведення зустрічей мера з виборцями в школах міста та призначення батьківських зборів у всіх класах цих шкіл в одн і теж час більше схожа на організацію масовки і примусом батьків для зустрічі з мером, ніж на вільне волевиявлення людей і бажанням зустрічі з представниками влади.
  На мій погляд такі принизливі і непристойні хитрощі не мають нічого спільного з розумінням доброчесності та взаємоповаги.
  Вважаю марно втраченим часом, коли нам нав'язують нескінченне, заколисуюче прослуховування виправдувального мнолога високого гостя з одного боку і з іншого боку явна необхідність проведення ще й внутриклассная батьківських зборів після цього сумнівного і стомлюючого заходи.
  Особливо огидно, на мій погляд, це проявляється в тому, що розуміючи занепокоєння батьків за долю і благополуччя своїх дітей в школі батьки, за фактом попередніх таких зустрічей, не ризикують ставити мерові гострі, а часом неприємні запитання.
  Як я бачу в цьому і є вся суть нинішньої влади в місті Вознесенську.
  Батько учнів старших класів. Депутат міської ради. Керівник ГО "Громадський Контроль Вознесенщини".
   
 3. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  «Добра и зла извечна эстафета:
  Подлец выращивает подлеца
  Ничуть не хуже, чем поэт поэта.»

  Так на виду и неоднократно, вызывающе и нагло по отношению к людям и депутатам, к председателю постоянной комиссии депутатской деятельности, законности, правопорядка и связей с общественностью может вести себя безнаказанно этот молодой зарвавшийся первый заместитель мэра Лукова только с молчаливого согласия своего покровителя и начальника!

   
  Последнее редактирование: 8 дек 2018
 4. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  А по предмету неуд!:eek:  Мэр Вознесенска сначала пожаловался Президенту на «чёрных перевозчиков», а потом попросил прощения

  https://novosti-n.org/news/read/157185.html
   
  Колесников нравится это.
 5. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Подібне об'єднує подібне! Давно пора чистити «авгієві стайні».
  http://mkpost.info/skandalnyy-zamestitel-voznesensko/…
  --- Добавлено, 13 дек 2018 ---
  Вознесенськие матрьошки - ставленик регіонала регіонал, кришує регіонала їм все мало.

   
 6. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Мёртвые души, рейдерство и захват земли: на депутата Южноукраинского горсовета Эрика Григоряна открыли уголовное дело (документ)
  Главное следственноеуправление Национальной полиции открыло уголовное производство в отношениидепутата Южноукраинского горсовета Эрика Григоряна. На фото: Эри....  [​IMG]
   
 7. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Закон? Справедливість? Честь? Неупередженість? - Ні, не чули!

  Watch on Facebook

   
  Последнее редактирование: 20 дек 2018
 8. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской


  Нові здобутки мера Лукова: власна зарплата у 28 тис.грв.

  25 січня, на черговій сесії Вознесенської міської ради, з подачі депутата Володимира Весті, який є членом депутатської комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків із громадськістю та представляє політичну партію «Наш край», було проголосоване рішення про збільшення міському голові Віталію Лукову премії з 30% до 100%. За цю ганебну пропозицію віддали свої голоси 21 депутат міської ради.

  На жаль, депутатська фракція ВО «Батьківщина» у складі трьох депутатів не змогла зашкодити прийняттю цього абсурдного рішення, бо перебуває в меншості. Однак, ми завжди відстоювали правду і справедливість, захищали інтереси людей і будемо робити це і надалі.

  Після цієї чергової перемоги над здоровим глуздом, у мера стався «напад відвертості» і він кілька хвилин розмірковував перед мікрофоном про те, для чого людина йде на вибори та виклав власну, вельми цікаву версію про мораль і совість. Всі охочі можуть переглянути запис без купюр на сайті «Вознесенськ on-line».

  Для багатьох стане повною несподіванкою одкровення мера про те, що він прийшов на свою посаду «працювати за гроші». Людина, нарешті, чесно сказала своїм виборцям, що обдурила їх у 2015 році, і прийшла у владу не дбати про добробут громади, не захищати інтереси містян, не розвивати міську інфраструктуру, а тупо і безсоромно збагачуватись коштом міського бюджету, а також отримувати службову інформацію на посаді, а потім «використовувати цю інформацію для себе і своєї сім’ї».

  Зауважимо, що за даними Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, пан Луков В. у 2016 році задекларував 137894 грн., а у 2017 – 242683 грн. доходів у вигляді заробітної плати за основним місцем роботи. Тобто у 2016 році його зарплата сягнула 11,5 тис. грн на місяць, а у 2017 вже 20,2 тис. грн. Дані за 2018 рік поки не оприлюднені.

  Проте, після «депутатського подарунку», зарплата мера у 35-ти тисячному провінційному Вознесенську, разом з надбавками за інтенсивність та премією, цілком може наблизитися до посадового окладу Президента України, який сягає 28 тис. грн. І це рішення було протягнуто через сесійне голосування в той час коли люди бідують, коли 60% сімей не можуть оплатити тарифи за комунальні послуги, коли літні люди отримують копійчані пенсії, яких не вистачає навіть на повноцінне харчування! Ви забули, що східна мудрість твердить: «У бідній країні соромно бути багатим, а в багатій – бідним». Та що Вам думка Конфуція, у нас же все навпаки. Ви позичили в сірка очі і тягнете ковдру на себе. Про сором Ви давно забули.

  Вітаємо з черговим «інноваційним рішенням», пане мер! Ось такі у Вас виходять реформи на власну користь. Ви не зважаєте, що розкошуєте коштом міського бюджету, за гроші платників податків! Невже в місті вирішено всі проблеми?

  Депутатська фракція ВО «Батьківщина» у Вознесенській міській раді обурена тим, що член депутатської комісії, яка покликана опікуватись питаннями законності, запропонував прийняти таке зухвале і цинічне рішення, а депутатська більшість слухняно його підтримала. Ми наполягаємо на тому, щоб були оприлюднені прізвища всіх депутатів, які проголосували «за» збільшення премії меру на 100%.

  Міська громада хоче знати чим керувалась слухняна «мерська більшість»? За які заслуги треба так винагороджувати мера? Невже немає проблем у міських школах, дитячих садочках і лікарнях, невже відремонтовано всі дороги у нашому місті? А хіба не Вознесенськ у листопаді минулого року пережив кризу із пасажирськими перевезеннями? Може у місті вирішено всі проблеми із водопостачанням і водовідведенням? Тоді чому Ви дозволяєте собі так нахабно і безсоромно простягати руки до міського бюджету? Це не Ваша персональна годівниця! Це кошти всієї громади і Вас найняли щоб Ви ефективно ними розпоряджались для загального блага, а не використовували для власного збагачення!

  Після сесії міської ради, яка відбулася 25.01.2019 р. було терміново проведено в режимі онлайн (за допомогою інтернету) нараду за участю громадських організацій: «Громадський контроль Вознесенщини», «Асоціація розвитку місцевої демократії»,неформальне об’єднання воїнів АТО ( Домбровський Вадим)," "Журналісти проти корупції», інтернет-портал «ВОЗФОР», «Громадський актив Вознесенщини». В обговоренні нагальних питань життєдіяльності місцевої громади взяли участь депутати Вознесенської міської ради О.М. Соя, О.М. Сердега, Ю.М. Кондратєнков, О.В. Ніколенко, Є.Л. Чабанов, О.А. Костєв, Бутенко Л.Д., помічник депутата В.М. Івахненко,на якій прийняли рішення звернутися до міського голови Вознесенська Віталія Лукова - з вимогою заблокувати рішення сесіі про збільшення своїх премії і надбавок!!!

  Screenshot_27-256x160.png Screenshot_232-300x160.png
   
 9. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Все просто! Я би обрав одного такого президента, як вона, ніж такого як Мосійчук. Я б обрав 18 міністрів таких як вона.. - Prefiks Blog
  Автор посту – Алексей Давиденко. Публікуємо мовою оригіналу: Все просто. Я бы предпочёл одного такого президента как она, чем такого как Мосийчук. Я бы предпочёл 18 т...


   
 10. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Вознесенск - печальный факт.
  25 марта этого года в детском саду у ребенка Ереминой Наташи, 23.09.2014 г.р, появились признаки недомогания.
  26 марта папа ребенка Еремин Николай обратился к семейному доктору.
  27 сделаны анализы в центральной больнице и дважды сделаны анализы в независимой лаборатории «Смартлаб». Анализы показали, что ребенок здоров.
  28 марта ребенка направили в стационар. Папа написал заявление о не назначении лечения до установления диагноза. Ребенка не лечили.
  Анализы, сделанные в больнице, показали, что ребенок здоров.
  29 марта из больницы выписали.
  3 апреля утром папа с ребенком собрались к семейному врачу за справкой для садика.
  В этот же день, между 7 и 8 часами утра в квартиру Еремина без разрешения вошла комиссия исполкома городского совета с полицейскими и забрала ребенка без согласия папы.
  Девочку поместили в центральную больницу на обследование.
  Папе не давали возможности видеть ребенка с 3 до 8 апреля. На его заявления главному врачу, в городской совет, в службу по делам детей о причине принудительного отобрания ребенка ответов не было.
  5 апреля папа получил решение о том, что он представляет угрозу жизни и здоровью ребенка, и на этом основании в соответствие с законом ребенка у него отбирают.
  8 апреля ребенка перевезли в детский центр реабилитации по улице Киевской, 110.
  Только через неделю папа смог встретиться с ребенком.
  В последствии по рекомендательному решению комиссии исполкома городского совета до вынесения судебного решения, в интересах ребенка, свидания с папой были запрещены на основании того, что после встреч с папой ребенок плачет, просится домой, просит папу забрать его. Директор центра реабилитации запретила папе встречи с ребенком.
  Орган опеки и попечительства обратился в суд с иском о принудительном отобрании ребенка у родителей без лишения родительских прав и взыскании алиментов на его содержание.
  2 апреля этого года Вознесенский суд вынес решение о незаконности действий органа опеки и попечительства.
  Свидания с ребенком папе по-прежнему не дают, хотя решение суда вынесено, ребенок отобран у папы незаконно.

  Громадский Контроль Вознесенщины, депутат Соя А. Н.
   

Загрузка...