Вопросы деятельности ОО "ГКВ"

Тема в разделе "ОО "Гражданский Контроль Вознесенщины" (ГКВ)", создана пользователем Есенин Сергей, 30 авг 2015.

1. Александр Соя

Александр Соя Житель

Симпатии:
    1.134
    Ніщо не об'єднує владу так, як страх або спільно спізжене бабло.

Скоро по школам міста Вознесенська будуть проводитися осінні звіти мера Лукова В.Д., за виконану ним роботу. Приходьте люди добрі і задавайте питання Вашому слузі.
    Досить нам ховатися за чужі спини, досить сидіти по кухнях і крутити дулі в кишені! Вистачить бути терпілами і шепотіти собі в кулак!
    Піднімайтеся дорогі вознесенці!
    Прокидайся український народ!
    Де Ви славні нащадки козацького роду !?
    Де Ви наші справжні соколи-козаки !?

Последнее редактирование: 14 окт 2018
  2. Александр Соя

Александр Соя Житель

Симпатии:
    1.134
    Курчат по осені рахують. Або осінні звіти мера.

Щорічна практика проведення зустрічей мера з виборцями в школах міста та призначення батьківських зборів у всіх класах цих шкіл в одн і теж час більше схожа на організацію масовки і примусом батьків для зустрічі з мером, ніж на вільне волевиявлення людей і бажанням зустрічі з представниками влади.
    На мій погляд такі принизливі і непристойні хитрощі не мають нічого спільного з розумінням доброчесності та взаємоповаги.
    Вважаю марно втраченим часом, коли нам нав'язують нескінченне, заколисуюче прослуховування виправдувального мнолога високого гостя з одного боку і з іншого боку явна необхідність проведення ще й внутриклассная батьківських зборів після цього сумнівного і стомлюючого заходи.
    Особливо огидно, на мій погляд, це проявляється в тому, що розуміючи занепокоєння батьків за долю і благополуччя своїх дітей в школі батьки, за фактом попередніх таких зустрічей, не ризикують ставити мерові гострі, а часом неприємні запитання.
    Як я бачу в цьому і є вся суть нинішньої влади в місті Вознесенську.
    Батько учнів старших класів. Депутат міської ради. Керівник ГО "Громадський Контроль Вознесенщини".

Загрузка...