Вопросы деятельности ОО "ГКВ"

Тема в разделе "ОО "Гражданский Контроль Вознесенщины" (ГКВ)", создана пользователем Есенин Сергей, 30 авг 2015.

 1. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.034
  Симпатии:
  664
  Пол:
  Мужской
  Дякую
  Є якісь результати?
   
 2. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Сьогодні четвертий рік як загинув на війні з українськими колабораціоністами і російськими загарбниками наш вознесенец, наш земляк Карбівничий Сергій Васильович.
  Четвертий рік в цю пам'ятну і сумну дату приїжджають на могилу свого побратима його бойові товариші, його однополчани 79 десантно-штурмової бригади.
  Пом'янімо і ми нашого славного захисника!
  Герої не вмирають!
  Слава Україні!
  Героям слава!

  DSC_0833.JPG DSC_0835.JPG

  Фото: осиротевшая девочка на могиле своего отца.

  о DSC_0836.JPG DSC_0838.JPG DSC_0839.JPG
   
 3. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Чи на своєму місці Луков?
  Після сесії міської ради, яка відбулася 25 липня п.р., було терміново проведено в режимі онлайн (за допомогою інтернету) нараду за участю громадських організацій: «Громадський контроль Вознесенщини», «Асоціація розвитку місцевої демократії»,неформальне об’єднання воїнів АТО ( Домбровський Вадим)," "Журналісти проти корупції», інтернет-портал «ВОЗФОР», «Громадський актив Вознесенщини». В обговоренні нагальних питань життєдіяльності місцевої громади взяли участь депутати Вознесенської міської ради О.М. Соя, О.М. Сердега, Ю.М. Кондратєнков, О.В. Ніколенко, Є.Л. Чабанов, О.А. Костєв, В.О. Савчук, Бутенко Л.Д.,помічник депутата В.М. Івахненко.

  Про що йшлося на нараді? Насамперед, громадські активісти та депутати обговорили рішення міського голови В.Д. Лукова "прикрити" будівництво сонячної електростанції. Першим кроком мала стати ліквідація Комунального підприємства «Альтен» (директор О.В. Волков), яке, власне, й створювалося з метою будівництва та експлуатації геліостанції.
  Учасників наради неабияк обурив волюнтаризм Лукова, який, не порадившись із громадою та наплювавши на освоєння значних бюджетних коштів (виготовлення проектно-кошторисної документації,отримання техумов обленерго на підключення до мереж, експертиза, утримання апарату КП «Альтен» і т.д. потягнуло на близько 3 мільйонів гривень!), одноосібно вирішив... проект закрити.
  Отакої!
  Наслідком цього самоуправства пана Лукова може стати чергове підвищення тарифів на водопостачання та каналізацію, які і так є одними з найвищих в Україні.
  Нагадаємо землякам, що саме держава виділила кошти субвенції на будівництво сонячної електростанції. Кінцева мета – за допомогою електричної енергії власного виробництва істотно здешевити тарифи на воду і каналізацію, за розрахунками фахівців – майже вдвічі вже на перших місяцях експлуатації геліостанції. Крім того, від діяльності комунальної сонячної електростанції наше місто зароблятиме мільйони гривень щорічно.
  Водночас виникає питання: а куди ж міська влада планує спрямувати кошти субвенції в сумі майже 25 млн. гривень, що мертвим тягарем більше року "висять" на рахунку міськвиконкому?
  За "схемою" В.Д. Лукова – на будівництво чергових тротуарчиків з бордюрчиками, велосипедних доріжок, типа ми ж в Європу йдемо (чи то пак, котимось)! То чи не будуть державні, а фактично – вже комунальні гроші – закатано в асфальт, або, говорячи простою мовою, «розпиляно» та роздерибанено?
  Напевно, саме так, в тиші розкішного кабінету, під приємною прохолодою кондиціонера, міркував мер-інноватор (як він себе сам уявляє). А потім – озвучив своє рішення на декількох нарадах. І виніс свій проект рішення про ліквідацію комунального підприємства «Альтен» на чергову сесію міськради.
  А сам пан градоначальник, вочевидь, побоюючись громадського невдоволення, втік на сонячні курорти, принагідно відправивши у відпустку і директора КП «Альтен» О.В. Волкова.
  Однак не всі відповідальні державні особи дозволяють собі засмагати в той момент, коли є можливість кардинально вирішити проблему пониження комунальних тарифів.
  Як стало відомо, минулого тижня в Адміністрації Президента, під головуванням Президента України Петра Порошенка, відбулась робоча нарада, в якій взяли участь і депутати Верховної Ради України Олександр Лівік та Давид Макарьян. Доповідаючи главі держави про хід освоєння державних коштів, нардепи від Миколаївщини висловили стурбованість вкрай волюнтаристськими та неефективними діями Вознесенського міського голови В.Д. Лукова щодо використання державної субвенції для будівництва сонячної електростанції у м. Вознесенську. Депутати обурені діями міського голови Лукова, який, на їхнє переконання, навмисно, всіма способами, усіляко затягував і продовжує гальмувати початок будівництва геліостанції.
  Заслухавши детальну інформацію з цього приводу, Президент України П.О. Порошенко теж неабияк обурився ситуацією і ,доручив керівництву Миколаївської області, , вплинути на пана В.Д. Лукова та привести його до тями. Відповідні доручення отримали і згадані народні депутати. Вони приїхали до Вознесенська та провели розширену нараду з депутатами Вознесенської міськради , представниками громадськості міста тощо.
  Висновок депутатів Верховної Ради України був однозначним: комунальне підприємство «Альтен» ні в якому разі не можна ліквідовувати, натомість слід негайно оголосити конкурс на залучення підрядника з метою будівництва сонячної електростанції.
  25 липня сесія Вознесенської міської ради ухвалила: питання про ліквідацію КП «Альтен», яке вніс в порядок денний сесії В.Д. Луков, зняти з розгляду. Отже, повноважні представники громади міста вирішили: сонячну електростанцію необхідно будувати!
  За це рішення проголосували 21 депутат із 22-х присутніх на сесії, – майже одноголосно!!!

  Здавалось б, колективний розум (врешті-решт, здоровий глузд також) Президента України, депутатів Верховної Ради України, депутатів Вознесенської міської ради, отримав перемогу, бо разом із введенням в експлуатацію сонячної електростанції відкривається шлях до поповнення бюджету міста (вже з перших місяців роботи до 3-х млн. гривень на рік, а після погашення кредитів – на 12 млн. грн. щорічно!). Дешева енергія сонця дасть можливість також знизити тарифи на воду та каналізацію, здешевити вартість проїзду пенсіонерів, учнів та інших пільговиків у громадському транспорті (до 1 грн. за одну поїздку, або навіть безплатно).
  Це прекрасно розуміють і наші сусіди: довкола Вознесенська наразі будуються та проектуються одразу шість сонячних електростанцій! Будуються, бо там працює економіка, а не "лукономіка".
  Цікаво, чи дослухається хоча б тепер Віталій Луков до колективної думки вищезгаданих людей, включно із Президентом України? Чи пан Луков знову затіє довготривалі "узгодження" та "обговорення" з метою поховання суспільно важливого соціального проекту?
  От і виникає питання: чи на своєму місці перебуває міський голова Вознесенська В.Д. Луков? Чи міський голова і надалі знущатиметься над громадою міста, економікою та здоровим глуздом? Доти – поки його не змиє з теплого насидженого крісла хвиля народного гніву.
   
 4. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  "Ідіотізм- це не відсутність розуму, це такий розум!"

  У своєму багаторічному обстеженні ступеня і глибини проникнення соціальної хвороби в наше українське суспільство на предмет ідіотизму (https://ru.wikipedia.org/wiki/Идиот), я, аналізуючи зібраний матеріал, роблю сумний висновок.
  Наприклад два питання з тесту на предмет аналізу знаєте Ви:
  1) хто Ваш депутат по територіальному виборчому округу до місцевої ради?
  2) як Вами обраний депутат голосує на сесіях і захищає він Ваші інтереси?
  На ці два питання не змогли відповісти 98% з тих, хто відкрито незадоволений місцевою владою.
  Будучи джерелом влади панове, чи можете Ви відповісти на ці прості, але головні питання нашої особистої відповідальності за стан справ на місцях.
  Щиро сподіваюся, що у Вас з цим все в порядку.
   
  Колесников и Есенин Сергей нравится это.
 5. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  952
  Симпатии:
  804
  Пол:
  Мужской
  Гарна інформація для роздумів.
  Саме масовий ідіотизм - це ключові слова нашого українського сьогодення., першопричина усих нашіх негараздів.
  Два значення дає Вікіпедія. Ідіотизм як хвороба, не такий поширений і не такий негативний для суспільства у цілому.
  Але ідіотизм, як відмова від участі у соціальному житті, - це тяжка хвороба суспільства.
  Тому й маємо те, що маємо.
  Бог дарував Україні багату землю і все, що потрібно українцям для заможнього життя.
  Конституція дарувала громадянам України владу - влада в Україні належить народу.
  Але ідіоти відмовляються від влади та віддають її у руки нелюдів, а потім самі кричать, що влада погана.
  Так, влада погана.
  Але влада - це народ.
  Все просто- ми станемо жити по-людські, якщо самі цього забажаємо.
   
  Последнее редактирование: 20 авг 2018
 6. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
 7. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  [​IMG]

  Дещо про «нашу рябу» і «золоті яєчки» мера Лукова
  Ось уже скоро мине рік, відколи у нашому місті запроваджена так звана «картка вознесенця». Міською владою та особисто «мером-інноватором» Луковим це нововведення подається виключно як тотальне благо для мешканців міста.
  Та чи справді це так? У цьому спробували розібратися громадськіорганізації «Громадський контроль Вознесенщини», «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії», орган самоорганізації населення «Ніка», інформаційний портал «Возфор»,неформальне об’єднання воїнів АТО, Вознесенський осередок ВО «Журналісти проти корупції», які є членами Вознесенської громадсько-експертної асоціації Суспільної Користі.

  Безумовно, будь-які зниження цін і тарифів – це позитив з точки зору пересічного громадянина. Пенсіонери та інші пільговики, котрі користуються «карткою вознесенця», платять по 2 гривні за проїзд у автобусах міського сполучення. Здавалося б, радіти цьому та й не нарадітися. Але давайте підключимо логіку, а також порівняємо ситуацію із, скажімо, містом Миколаєвом.
  Результати нашого дослідження.
  Перше.
  Під час дослідження, спілкуючись із земляками, мипомітили стійку тенденцію: дуже часто зчитуючіпристрої, що встановлені у автобусах з метою прийому «картки вознесенця» та відстеження пільгових категорій населення, нібито не працюють. Відтак водій оголошує: «Всім проїзд по – три гривні», а бува, й по п’ять.
  Чому це явище стало масовим? Чи не тому, що є спроба уникнути сплати податків ідодатково «нагрітися» на бідних пенсіонерах, про яких так завзято печеться Віталій Дмитрович?.. А де ж контроль з боку влади та особисто «благодійника» Лукова?
  Варто нагадати вознесенцям, що,зазвичай, чергове підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті відбувається при всезагальному «одобрямсі» членів виконкому, котрі є однією дружньою «сім’єю» (сподівємося, що переклад цього слова італійською вам відомий). Вони,практично, всілюди, котрі не користуються громадським транспортом, і їм навряд чи зрозуміти потреби та біди простої людини.
  Друге. Навіть,при працюючих зчитуючих пристроях непоодинокими є випадки, коли водій повідомляє ошелешеному володарю «картки вознесенця»: «Термінал вибив 5 гривень., плати,». Годі й казати, яких нервів коштує володарю картки довести, що він – не «верблюд».
  Із цього робимо висновок, що система або не налаштована належним чином, або через невідомий «вірус» дає збій. Кому він вигідний, і чому знову нічого не робить міська влада, здогадайтеся з трьох разів.
  Третє. Не треба забувати і про безпеку руху!
  Яка ж тут безпека, коли водій керує багато вантажним автобусом, відмічає «картки вознесенця», бере гроші і відраховує здачу?
  І все робить одночасно!
  Четверте.Тільки у Вознесенську, для громадян похилого віку, встановлено Луковим обмеження в часі поїздок на маршрутках та їх кількості:--тільки 20 пільгових поїздок та тільки після 8 ранку! На наш погляд, це вершина знущання над пенсіонерами та іншими пільговими категоріями населення: їдь у лікарню, до дітей та внуків, на базар, тощо, не тоді коли тобі, діду чи бабка, потрібно, а тоді коли вкаже тобі пан Луков! Такого цинічного знущання над громадою немає ніде в Україні, от тут—пан Луков дісно «новатор»!
  П’яте.
  А ви знаєте, що умістіМиколаєві, десередня протяжність автобусних маршрутів перевищує 10 кілометрів, вартість проїзду донедавна становиладо4 гривень, а в електротранспорті – зовсім безоплатно для всіх пенсіонерів та інших пільговиків? І лише днями фірмам, які здійснюють автопасажирські перевезення в обласному центрі, вдалося «відвоювати» у місцевої влади подорожчання на одну гривню. Показово, що мер Миколаєва Сєнкевич під час затяжного узгодження тарифів відстоював саме інтереси містян, а не бізнесу.
  Чому ж у нашому місті, де протяжність маршрутів складає всього 2-3-5 кілометрів, проїзд уже давно коштує 5 гривень? Де ж тут економіка, яку так часто любить згадувати Віталій Дмитрович та соціальна справедливість? І чи невже у Вознесенську мешкають суцільно багаті люди?
  Відповідь для нас очевидна: мер Луков та інші представники місцевої влади лобіюють інтереси не пересічних громадян, а передусім – приватного бізнесу. І роблячи подачку в декілька гривень на проїзд (до речі, із тих податків, що сплачують самі люди), вони водночас забирають гроші із наших кишень через надмірну вартість проїзду.
  Відтак, наші громадські організації вимагають від міської влади переглянути необхідність застосування «картки вознесенця» при проїзді пенсіонерів та пільговиків, знявши із водїв обов’язок зчитування «картки (бо безпека пасажирів набагато важливіша примхи мера) одночасно перевірити обґрунтованість тарифів на проїзд в автобусах . Також ми сподіваємось, що «власть імущіє» і особисто пан Луков перестануть чинити опір пропозиції народного депутата Олександра Лівіка танарештірозглянуть питання запровадження електробусів, котрі курсуватимуть на соціально значимих маршрутах (скажімо, до лікарні)за тарифом ОДНА(максимум – дві)ГРИВНІ.
  ***
  У фарс перетворилося й використання «картки вознесенця» у сфері торгівлі. По-перше, право на знижку дають усього декілька магазинів. По-друге, ця знижка є мізерною, відтак більше нагадує маркетинговий хід власників торгівельних закладів з метою залучення якомога більшої кількості покупців. Адже знижка у 2-3 відсотки, порівняно з 20-30-50-процентними знижками, котрі практикують супермаркети, – це пшик і профанація.
  Нашим дослідженням виявлено, що значна частина власників «картки вознесенців» не використовують її при купівлі товарів, бо вигода є сміхотворною та такою, що принижує їхню людську честь і гідність.
  Скажімо, у магазині «Катран» на Центральному ринку знижка дається лише на горілчані вироби (конче потрібний товар дляпенсіонерів!!!), продукцію торгівельної марки «Курочка ряба» та ще на незначний асортимент.
  Як зазначають у приватних бесідах деякі власники «картки вознесенця», дана послуга – не більше ніж піар-кампанія від мера Лукова з метою цільового впливу на найбідніші верстви населення. Іншими словами: за подачку у декілька гривень – голосуйте за мене «любимого».
  Ще один приклад безпорадності міської влади у вирішенні проблем конкретної людини.
  Цеісторія мешканки Вознесенська Тетяни Василівни Істоміної. Життя цієї 52-річної жінки перетворилося на суцільний жах, адже через хворобу вона конче потребує заміни тазостегнового суглобу. Операція коштує 70 тисяч гривень. На прийомі мер Луков пообіцяв допомогти Тетяні Істоміній, але так нічого і не зробив. Попри те, що на рахунках міста «мертвим вантажем» лежить близько 20 мільйонів гривень, котрі залучили народні депутати Лівік і Макар’ян з метою будівництва сонячної електростанції.
  Так, це кошти цільові, але чому б не можна було покласти ці гроші на депозит ще рік тому та не отримати щонайменше 2 мільйони гривень?...
  Цих коштів цілком би вистачило на те, щоб допомогти таким знедоленим містянам, як Тетяна Істоміна.
  От і судіть самі,шановні вознесенці,кому несе «золоті яєчки» курочка Ряба, і що від того мають пересічнімешканцінашого міста.
   
  ивахненко и Ніка нравится это.
 8. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Дуже важливо для підприємців і юристів! Повноваження, якими постійні депутатські комісії наділені в порушенні Закону України.

   
  Последнее редактирование: 28 авг 2018
 9. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Влад Невесёлый:
  24 сентября в 17:55 ·
  .06.2018. Мои неоднократные призывы на исполкоме с требованием подать в суд на фирму-исполнителя игнорируются. Последний раз я пообещал, что если до конца августа вопрос не будет решён, то я буду это расценивать это как умышленное затягиваний процесса властью. https://www.facebook.com/100010153835331/posts/701615486853573/ Может ли это значить, что городские власти прикрывают подрядчика? Другого объяснения этого феномена у меня нет. Это откровенное наплевательское отношение к горожанам.
  Надеюсь, что в Управлении Южного офиса Госаудитслужбы и в полиции расставят все по местам и накажут тех, кто не хочет работать на благо вознесенцев.
  P.S. Обращение и дефектный акт прилагаю.
   
 10. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.034
  Симпатии:
  664
  Пол:
  Мужской
  Це капець. Велодоріжка - це справді класно. От тільки вона має бути у доброму стані не тільки до приїзду губернатора. Я добре пам'ятаю фотки Сої, коли робочі мостили бордюр, який всиг лопнути навпіл ще до встановлення! І аніскільки не сумніваюсь, що описані "дефекти" асфальту там будуть збільшуватися і примножуватися надалі :( Нажаль.
  Взагалі не можу пригадати жодного випадку за останні роки, коли підрядник перероблям совою роботу після ремонту доріг. То ж і велодоріжка наврядче стане виключенням.
   

Загрузка...