Вопросы деятельности ОО "ГКВ"

Тема в разделе "ОО "Гражданский Контроль Вознесенщины" (ГКВ)", создана пользователем Есенин Сергей, 30 авг 2015.

 1. vasya-serega

  vasya-serega Moderator Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  621
  Пол:
  Мужской
  Дякую
  Є якісь результати?
   
 2. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.228
  Симпатии:
  1.130
  Пол:
  Мужской
  Сьогодні четвертий рік як загинув на війні з українськими колабораціоністами і російськими загарбниками наш вознесенец, наш земляк Карбівничий Сергій Васильович.
  Четвертий рік в цю пам'ятну і сумну дату приїжджають на могилу свого побратима його бойові товариші, його однополчани 79 десантно-штурмової бригади.
  Пом'янімо і ми нашого славного захисника!
  Герої не вмирають!
  Слава Україні!
  Героям слава!

  DSC_0833.JPG DSC_0835.JPG

  Фото: осиротевшая девочка на могиле своего отца.

  о DSC_0836.JPG DSC_0838.JPG DSC_0839.JPG
   
 3. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.228
  Симпатии:
  1.130
  Пол:
  Мужской
  Чи на своєму місці Луков?
  Після сесії міської ради, яка відбулася 25 липня п.р., було терміново проведено в режимі онлайн (за допомогою інтернету) нараду за участю громадських організацій: «Громадський контроль Вознесенщини», «Асоціація розвитку місцевої демократії»,неформальне об’єднання воїнів АТО ( Домбровський Вадим)," "Журналісти проти корупції», інтернет-портал «ВОЗФОР», «Громадський актив Вознесенщини». В обговоренні нагальних питань життєдіяльності місцевої громади взяли участь депутати Вознесенської міської ради О.М. Соя, О.М. Сердега, Ю.М. Кондратєнков, О.В. Ніколенко, Є.Л. Чабанов, О.А. Костєв, В.О. Савчук, Бутенко Л.Д.,помічник депутата В.М. Івахненко.

  Про що йшлося на нараді? Насамперед, громадські активісти та депутати обговорили рішення міського голови В.Д. Лукова "прикрити" будівництво сонячної електростанції. Першим кроком мала стати ліквідація Комунального підприємства «Альтен» (директор О.В. Волков), яке, власне, й створювалося з метою будівництва та експлуатації геліостанції.
  Учасників наради неабияк обурив волюнтаризм Лукова, який, не порадившись із громадою та наплювавши на освоєння значних бюджетних коштів (виготовлення проектно-кошторисної документації,отримання техумов обленерго на підключення до мереж, експертиза, утримання апарату КП «Альтен» і т.д. потягнуло на близько 3 мільйонів гривень!), одноосібно вирішив... проект закрити.
  Отакої!
  Наслідком цього самоуправства пана Лукова може стати чергове підвищення тарифів на водопостачання та каналізацію, які і так є одними з найвищих в Україні.
  Нагадаємо землякам, що саме держава виділила кошти субвенції на будівництво сонячної електростанції. Кінцева мета – за допомогою електричної енергії власного виробництва істотно здешевити тарифи на воду і каналізацію, за розрахунками фахівців – майже вдвічі вже на перших місяцях експлуатації геліостанції. Крім того, від діяльності комунальної сонячної електростанції наше місто зароблятиме мільйони гривень щорічно.
  Водночас виникає питання: а куди ж міська влада планує спрямувати кошти субвенції в сумі майже 25 млн. гривень, що мертвим тягарем більше року "висять" на рахунку міськвиконкому?
  За "схемою" В.Д. Лукова – на будівництво чергових тротуарчиків з бордюрчиками, велосипедних доріжок, типа ми ж в Європу йдемо (чи то пак, котимось)! То чи не будуть державні, а фактично – вже комунальні гроші – закатано в асфальт, або, говорячи простою мовою, «розпиляно» та роздерибанено?
  Напевно, саме так, в тиші розкішного кабінету, під приємною прохолодою кондиціонера, міркував мер-інноватор (як він себе сам уявляє). А потім – озвучив своє рішення на декількох нарадах. І виніс свій проект рішення про ліквідацію комунального підприємства «Альтен» на чергову сесію міськради.
  А сам пан градоначальник, вочевидь, побоюючись громадського невдоволення, втік на сонячні курорти, принагідно відправивши у відпустку і директора КП «Альтен» О.В. Волкова.
  Однак не всі відповідальні державні особи дозволяють собі засмагати в той момент, коли є можливість кардинально вирішити проблему пониження комунальних тарифів.
  Як стало відомо, минулого тижня в Адміністрації Президента, під головуванням Президента України Петра Порошенка, відбулась робоча нарада, в якій взяли участь і депутати Верховної Ради України Олександр Лівік та Давид Макарьян. Доповідаючи главі держави про хід освоєння державних коштів, нардепи від Миколаївщини висловили стурбованість вкрай волюнтаристськими та неефективними діями Вознесенського міського голови В.Д. Лукова щодо використання державної субвенції для будівництва сонячної електростанції у м. Вознесенську. Депутати обурені діями міського голови Лукова, який, на їхнє переконання, навмисно, всіма способами, усіляко затягував і продовжує гальмувати початок будівництва геліостанції.
  Заслухавши детальну інформацію з цього приводу, Президент України П.О. Порошенко теж неабияк обурився ситуацією і ,доручив керівництву Миколаївської області, , вплинути на пана В.Д. Лукова та привести його до тями. Відповідні доручення отримали і згадані народні депутати. Вони приїхали до Вознесенська та провели розширену нараду з депутатами Вознесенської міськради , представниками громадськості міста тощо.
  Висновок депутатів Верховної Ради України був однозначним: комунальне підприємство «Альтен» ні в якому разі не можна ліквідовувати, натомість слід негайно оголосити конкурс на залучення підрядника з метою будівництва сонячної електростанції.
  25 липня сесія Вознесенської міської ради ухвалила: питання про ліквідацію КП «Альтен», яке вніс в порядок денний сесії В.Д. Луков, зняти з розгляду. Отже, повноважні представники громади міста вирішили: сонячну електростанцію необхідно будувати!
  За це рішення проголосували 21 депутат із 22-х присутніх на сесії, – майже одноголосно!!!

  Здавалось б, колективний розум (врешті-решт, здоровий глузд також) Президента України, депутатів Верховної Ради України, депутатів Вознесенської міської ради, отримав перемогу, бо разом із введенням в експлуатацію сонячної електростанції відкривається шлях до поповнення бюджету міста (вже з перших місяців роботи до 3-х млн. гривень на рік, а після погашення кредитів – на 12 млн. грн. щорічно!). Дешева енергія сонця дасть можливість також знизити тарифи на воду та каналізацію, здешевити вартість проїзду пенсіонерів, учнів та інших пільговиків у громадському транспорті (до 1 грн. за одну поїздку, або навіть безплатно).
  Це прекрасно розуміють і наші сусіди: довкола Вознесенська наразі будуються та проектуються одразу шість сонячних електростанцій! Будуються, бо там працює економіка, а не "лукономіка".
  Цікаво, чи дослухається хоча б тепер Віталій Луков до колективної думки вищезгаданих людей, включно із Президентом України? Чи пан Луков знову затіє довготривалі "узгодження" та "обговорення" з метою поховання суспільно важливого соціального проекту?
  От і виникає питання: чи на своєму місці перебуває міський голова Вознесенська В.Д. Луков? Чи міський голова і надалі знущатиметься над громадою міста, економікою та здоровим глуздом? Доти – поки його не змиє з теплого насидженого крісла хвиля народного гніву.
   

Загрузка...