Вопросы деятельности ОО "ГКВ"

Тема в разделе "ОО "Гражданский Контроль Вознесенщины" (ГКВ)", создана пользователем Есенин Сергей, 30 авг 2015.

 1. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  23.03.2018 рік, сесія Вознесенської міської ради.
  Ми не мовчимо!  DSC_0623.JPG DSC_0620.JPG
   
 2. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
 3. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Відео: Пётр Соя - "Ми з Вознесенська".  «Дюймовочка» из Вознесенска, отправив соперника домой, сразится за участие в live-эфирах «Голоса» ВИДЕО : http://niklife.com.ua/focus/61907
   
  Последнее редактирование: 26 мар 2018
 4. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
 5. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Мэр Вознесенска Виталий Луков в эфире 1+1 похвастался громадой и рассказал о проблемах города

  [​IMG]

  Этими днями в Киеве проходит крупнейший в Европе саммит мэров. Руководители европейских и отечественных городов рассказывают о введенных инновациях и идеях развития. Сегодня в гостях у программы «Сніданок з 1+1» побывали Владимир Гаразд - мэр г. Долина, Сергей Сухомлин - мэр г. Житомир, Виталий Луков - мэр г. Вознесенск, которые попали в топ-5 мэров-инноваторов Украины.

  В ходе программы гости могли, так сказать, похвастаться достижениями, которых им удалось добиться в своем городе.

  Больной точкой, решение которой требуется в первую очередь, Луков назвал обеспечение сосуществования с государственными органами, с полицией для того, чтобы вводимые ноу-хау использовали те, кто должен это делать по своему долгу службы.

   
  Последнее редактирование: 1 апр 2018
 6. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  Вознесенському міському голові

  Лукову В.Д.


  Івахненко В.М., м.Вознесенськ

  Вул..Сухомлинського 7, кВ.32,

  Тел..066 449 66 62

  Запит публічної інформації

  Шановний Віталій Дмитрович!

  Незабаром будемо відмічати роковини з початку втілення у дійсність проекту СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ. Cтаном на сьогодні—громадскість інформована тільки про те, що проектно-кошторисна документація виготовлена і пройшла експертизу. Цей етап будівництва СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ був завершений ще на початку четвертого кварталу 2017 року.

  Що далі із будівництвом---невідомо….Стурбовані небайдужі члени громади міста…Декілька телеканалів в ефірі яких Ви, шановний Віталій Дмитрович, неодноразово анонсували цей проект, як першу в країні КОМУНАЛЬНУ СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ теж перебувають у невідомості : проводити чергову піар компанію, стосовно ПЕРШОЇ в країні комунальної сонячної електростанції чи ні ???

  Відповідно до викладеного, враховуючи підвищений інтерес громади до будівництва сонячної електростанції та використанням для цього виділених державою 25 млн.гривен прошу надати наступну публічну інформацію :

  -колиВи плануєте розпочати роботи на площадці будівництва?

  -кто є підрядною організацією? Коли з підрядником укладено договір та на яких умовах ( термін виконання робіт, етапи і т.і.)

  -якщо є певні труднощі—прошу коротко їх охарактерізовати

  Відповідь , у встановлений Законом України «Про доступ до публічної інформації» термін --можно надіслати електронною поштою, з наступним підтвердженням на паперових носіях.

  11 квітня 2018 року В.М. Івахненко

  -
   
  Ніка и Александр Соя нравится это.
 7. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  Директору комунального підприємства "АЛЬТЕН" Вознесенської міської ради
  Волкову О.В.

  Івахненка В.М., Вознесенськ, вул.Сухомлинського 7, кв.32, aktiv666@rambler.ru тел. 066 449 66 62

  ЗАПИТ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

  Шановний Олександр Володимирович!

  Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації прошу надати наступну публічну інформацію:

  --рішення комунального підприємства "Альтен" Вознесенської міської ради, яке оформлено протоколом № 15 від 10.07.2017р

  ---рішення комунального підприємства "Альтен" Вознесенської міської ради, яке оформлено протоколом № 15 від 27.12.2017р

  Ці протоколи можливо надати в електронному вигляді з наступним підтвердженням на паперових носіях.

  З повагою

  27 квітня 2018року
   
  Александр Соя нравится это.
 8. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  Громадська організація

  «Громадський контроль Вознесенщини»

  56507, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, м. ВОЗНЕСЕНСЬК,

  вул. Сухомлинського 7/32 тел.: +38 (066) 449-66-62,


  Голові комісії з реорганізації

  Головному лікарю КУ «Вознесенська ЦРБ»

  Красьохі В.В.

  ЗАПИТ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

  Шановний Володимир Володимирович!

  Громадська організація «Громадський контроль Вознесенщини» уважно та детально вивчила Ваше звернення до мешканців і керівництва міста. На зборах громадян, що пройшли в різних МКР т жваво обговорювались Ваші посили до людей, які на цих зборах пропонували заходи щодо покращення умов лікування в ЦРБ, особливо в питаннях діагностики, особливо в отримані аналізів, що входять до біохімічної панелі.

  Адже придбане, за ініціативою та підтримкою народного депутата Лівіка О.П. діагностичне обладнання на суму 14,0 млн. гривен повинно працювати на людей та надавати лікарям повну інформацію про стан здоров’я пацієнтів.

  На жаль суттєвого покращання в питаннях діагностики----не відбувається і, як з’ясувалось зовсім не з вини лікарів та керівництва ЦРБ. Сучасне супер обладнання не має можливості задовольнити потреби лікарів та пацієнтів із-за відсутності хімічних матеріалів, плівок, тест обладнання та інш.

  З метою розробки програми допомоги Вознесенській ЦРБ, залучення Мінохорони здоров’я, КМ України, місцевого бюджету, депутатів всіх рівнів, на підставі Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати наступну інформацію :

  -а/-перелік аналізів , що робляться в ЦРБ по панелях діагностики,( як зразок можливо використати перелік аналізів, які робляться в лабораторії) ДіЛА)

  Для спрощення процесу надання інформації, можливо на цьому зразку відмітити АНАЛІЗИ які зараз робляться, і АНАЛІЗИ які можливо здійснювати після отримання необхідних хімматеріалів, плівок і т.і.

  -б/ваші розрахунки потреби в коштах для закупівлі означених хімматеріалів і т.і.

  -в/для відповіді мешканцям міста, які мають проблеми з лікування та діагностикою серцево-судинних захворювання прошу повідомити які аналізи можливо зробити вже зараз, і що заважає робити такі аналізи зараз; Надаємо перелік : холестерин,Тригліцеріди, холестерин HDL,холестерин LDL,АСТ, АЛТ,Простат специфічний антиген ( ПСА),білірубін загальний, протромбін індекс;

  3 травня 2018р

  З повагою

  Координатор ОО «ГКВ»
   
 9. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  «ПАЦАН СКАЗАЛ—ПАЦАН СДЕЛАЛ»
  Именно так надо расценивать слова ( и действия!!) Вознесенского городского головы Лукова В.Д. на сессии горсовета 20 апреля 2018г
  На заданный координатором ОО «ГКВ» Ивахненко В.Н. вопрос « Когда же будет начато строительство солнечной электростанции?» Луков В.Д. ответил, что в течение 1-2 дней механизмы выйдут на площадку строительства…
  Мы посетили эту площадку через 10 ( десять!!) дней… И были «приятно» поражены : урчат трудолюбивые бульдозеры «КАМАТЦУ», лебедиными ажурными стрелами украшают стройку подьемные краны,»КАВАСАКИ»)), почти полность ю закончено строительство админ помещения : все в стиле евро---сортиры, души Шарко и души БИДЕ)) Стройку не оставляют внимаем первые лица города, почти ночуют на площадки городской голова Луков В.Д., его помошник—директор «Альтена» уважаемый Волков А.В., активно принимает участие в строительстве первый 160 %вый помошник Головы глубокоуважаемый Сметана Ю.А.
  Все вышесказанное вы можете наблюдать на фото строительной плщадки…

  DSC_0699.JPG DSC_0700.JPG
  :(:eek::oops:;)
  --- Добавлено, 2 май 2018 ---
  По просьбам и жалобам многочисленных граждан города активисты ОО «ГКВ» посетили и строительство жилого дома по ул. Мичурина 35. Как выяснилось—со слов соседей стройки—на строительной площадке дома, ранее был небольшой домик, который купила жена глубокоуважаемого Юрия Сметаны И несмотря на все разрешения ( ДАБИ, горархитектура, горисполком и т.д.) стройка практически «прекращена»….
  В соответствии со всеми требованиями экологии, в расположенный рядом карьер аккуратно, бульдозером сброшены строительный и бытовой мусор ( раньше в этом карьере выпасали общественный скот и паслись гуси-лебеди жителей по соседству со стройплощадкой)…теперь им---низзя!! Сметана строится—говорят люди.. Сиротливо возвышаются колонны монументального---под 3.5 метра, забора, в отличии от других улиц, эта ул.Мичурина несколько раз грейдируется. «Чего так часто?—поинтересовались мы?? А Сметана ж строится, он каждый день посещает стройку, говорят соседи
  И подумалось нам : на стройплоащадке солнечной станции полным , бурными темпами идет строительство, а здесь—на строяшщемся семьей Сметан ы Ю.А жилом доме---така тишина… така тишина
  Посмотрите на фото и сравните : кто кому Рабинович?? Мы желаем глубокоуважаемому Ю.А. Сметане как можно быстрее активизировать работы по строительству жилого дома, и семь футов под килем.

  DSC_0708.JPG DSC_0709.JPG DSC_0704.JPG DSC_0705.JPG


  .
   
 10. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Сьогодні ми вшанували пам'ять людей, які загинули у Другій світовій війні, а так само провідали могили воїнів-вознесенців, які віддали свої життя на Донбасі.

  DSC_0722.JPG DSC_0723.JPG DSC_0726.JPG DSC_0728.JPG DSC_0729.JPG DSC_0732.JPG DSC_0733.JPG DSC_0740.JPG DSC_0742.JPG DSC_0748.JPG
   
  Последнее редактирование: 8 май 2018

Загрузка...