Вопросы деятельности ОО "ГКВ"

Тема в разделе "ОО "Гражданский Контроль Вознесенщины" (ГКВ)", создана пользователем Есенин Сергей, 30 авг 2015.

 1. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.196
  Симпатии:
  1.122
  Пол:
  Мужской
  [​IMG]


  Громадська організація

  «Громадський контроль Вознесенщини»

  56507, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, м. ВОЗНЕСЕНСЬК,

  вул. Героїв України, 15/16 тел.: +38 (066) 504 41 44, (05134) 5-31-74  Начальнику ДАБІ в Миколаївській області

  Міхєєву І.Є.

  м.Миколаїв,54055, вул.Космонавтів,61


  Шановний Ігор Євгенович!

  Щиро дякуємо Вам, та Вашому колективу за реальні дії стосовно позапланової перевірки обьєкта---капітальний ремонт тротуара та велосипедної доріжки у місті Вознесенськ,--що здійсненні за нашою заявою.

  Вознесенська міська прокуратура порушила крімінальну справу по цьому обьєкту, в ЄРДР внесені дані за № 12017150190002317, триває досудове розслідування, в якому актівісти нашої громадської організації приймають активну участь ( ми документовали---аудіо, відео фото та на папері всі порушення зі сторони Проектанта, Замовника та Підрядника з моменту прийняття рішеннія про початок робіт на цьому обьекті).


  Позапланова перевірка була здіснена Вашим працівником в нормативні терміни і, на наш погляд---якісно та неупереджено( ми приймали участь у перевірці і, з подякою свідчимо про те, що Ваш працівник приймав до уваги предьявлені нами документи та зауваження).

  На початку січня Ви повідомили , що розгляд Акту перевірки буде здійснено 4 січня 2018 року.

  На жаль, до сьогоднішнього дня ми не отримали відповідь, стосовно результатів позапланової перевірки та застосованих заходів до порушників( які безумовно мали місце при розгляді Акту перевірки).

  Можливо від цього Вознесенськ наповнений чутками про різного характеру "узгодження", "притирання","доопрацювання" і т.і.---що мають місце!--з боку Підрядника та Замовника.

  Буквально 24 січня 2018 року, наш працівник та депутат міськради випадково мав бесіду з прорабом( який виконував роботи на обьєкті) який---із протоколами та іншими документами---"вирішував питання" в міськвиконкомі та Управлінні ЖКГ ( з його слів),

  Ми ( та й Ви, шановний Ігор Євгенович) дуже добре знаємо про можливості т.зв. " окремих представнинків влади" здійснювати тиск на контролюючі органи та громадськість!


  Зважаючи на вищевикладене просимо в якнаймога короткий термін надати відповідь на наше звернення з проханням провести перевірку, і якомога детальніше освітити про виявлені порушення та прийняті Вами заходи реагування.


  З повагою

  Голова ГО "Громадський контроль Вознесенщини" Соя О.М.

  Координатор ГО "Громадський контроль Вознесенщини" Івахненко В.М.

  25 січня 2018 року
   
  Есенин Сергей нравится это.
 2. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.196
  Симпатии:
  1.122
  Пол:
  Мужской
  Секретарю Вознесенської міської ради
  Торжинській Л.М.
  на Ваш номер 2283/01/01-02/22 від 29 . 11.2017р
  депутата міськради Соя О.М.
  вул.Героїв України 15, кв.16  ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ


  Шановна Лариса Михайлівна!


  У Вашій відповіді від 29.11.2017р ( див. вище) є посилання на т.в.о. начальника Вознесенського МРВ ГУ ДСНС України у Миколаївській області Гуцалова В.В., який н і б и т о надавав запит у дослідно-випробувальну лабораторію АРЗ СП ГУ ДСНС України в Миколаївській області.

  Запит н і б и т о стосувався перевірки якості вогнезахисного оброблення деревьяних конструкцій покрівлі школи № 8.

  Група депутатів Вознесенської міськради відвідала шановного пана Гуцалова В.В. і просила його надати копію звернення в вищеозначену лабораторію.

  Після ретельної---на протязі трьох днів--перевірки всього архіву Вознесенської МРВ ГУ ДСНА , депутатами отримана відповідь, що НІЯКОГО ЗАПИТУ ВІД ВОЗНЕСЕСНЬКОЇ МРВ ГУ ДСНС у НІЯКІ ЛАБОРАТОРІЇ І Т.І.--НЕ НАДАВАЛИСЬ !!

  Запит паном Гуцаловим В.В. і не міг надаватися, оскільки ця процедура не входить в його повноваження та обовьязки.... Але ж Ви, шановна Лариса Михайлівна, своїм підписом стверджуєте , що такий запит робився!!

  Скоріш за все другий екземпляр запиту Гуцалова В.В. знаходиться в архіві міськвиконкому, тому прошу надати мені його копію.

  Стосовно Вашого посилання, цитую "..якщо у Вас наявні результати експертизи, які свідчать про відсутність проведення вогнегасних заходів, просимо надати їх для вжиття відповідних заходів", то повідомляю --у четвертий раз(!!!) ---- результати згадуваної експертизи знаходяться в Головному Слідчому Управлінні поліції Миколаївської області.

  Для Вас не буде ніяких перешкод запитати означену установу про результати експертизи...якщо Ви, шановна Лариса Михайлівна, дійсно піклуєтесь про безопасні умови навчання дітей.

  З повагою


  26 січня 2018 р
   
  Есенин Сергей нравится это.
 3. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.196
  Симпатии:
  1.122
  Пол:
  Мужской
  Чудове виконання! Талант! Браво !!!

  ДАВАЙТЕ РАЗОМ ПІДТРИМАЄМО НАШУ ТАЛАНОВИТУ ЗЕМЛЯЧКУ! Катерина Сєвєрова стала учасницею нового сезону вокального шоу "Голос Країни (Golos Krainy)"!
  4 лютого, на каналі 1+1 вона успішно виступила з піснею «Зозуля», отримавши шквал оплесків та увагу тренерів. Під час ефіру Катя двічі озвучила, що вона ПРИЇХАЛА З МІСТА ВОЗНЕСЕНСЬКА Миколаївської області. Боротьба тренерів була гарячою! В результаті юна співачка зупинила свій вибір на Тіні Кароль. Катя налаштована йти далі, у неї прекрасний голос і твердий характер. ЧИМ МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ? Подальша доля Катерини в проекті залежить від кількості переглядів і «вподобайок» у запису її виступу на YouTube-каналі«Лайк» можна поставити тільки раз, кількість переглядів з одного комп'ютера – необмежена.
  ДАВАЙТЕ В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ДОВЕДЕМО НАШУ ЄДНІСТЬ І НАШУ СИЛУ!

  .
   
  Есенин Сергей нравится это.
 4. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.196
  Симпатии:
  1.122
  Пол:
  Мужской
  "...доброхотно дающего любит Бог. 8Бог же силен обогатить вас всякою благодатью, чтобы вы, всегда и во всем имея всякое довольство, были богаты на всякое доброе дело..."

  ПОЖЕРТВУЙТЕ учаснику 2 світової на ГАЗ проект. Не вистачає ...
  Наталія ВолошинаПане Олександре, а міська влада Вознесенська не може надати матеріальну допомогу цій жінці? Чи може вже їй надавали, але коштів не достатньо...

  Наталія Волошина Це посвідчення пані Віри...Управление
  [​IMG]
   
 5. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.196
  Симпатии:
  1.122
  Пол:
  Мужской
  [​IMG]

  За попередніми результатами доводимо до відома вознесенців.

  ГО "ГКВ" була створена представницька комісія з досконалому вивченню порушень технологічної карти проекту реконструкції (будівництва) по вул.Михайлівська.

  [​IMG]

  002.jpg 003 001.jpg
   
  Последнее редактирование: 10 фев 2018
 6. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.000
  Симпатии:
  1.412
  Пол:
  Мужской
  добавлю к предыдущему сообщению ( копия письма ДАБИ в адрес ОО "ГКВ")

  В Бюджет возвращены более 100 000 гривен, которые намеревались "о с в о и т ь "))---кто? догадайтесь сами):dance3::dance3:

  По предварительным подсчетам, которые произвели специалисты -обладающие лицензией,, по состоянию на сегодняшний день, приписано к объемам выполненных работ---и подписаніы актіы выполненных работ Подрядчиком и Заказчиком ( Управление ЖКХ горисполкома)-- ПРИПИСАНО ОКОЛО 600 000 гривен. :dance3::dance3: Приведу только один пример из Акта якобы :decl: віыполненных работ : со строительства тротуарчика якобы было вывезено 1000 тонн грунта, 1000 тонн, Карл!

  Активисты-общественники были ежедневно--с утра до наступления темноты- и контролировали---в и д е о---все работы, 1000 тонн---это 100 10-тонных самосвала, такого количества там и близко не ночевало)). Это подтверждают и жители.

  И т..д.. Следствие продолжается....
   
  Александр Соя и РЕКРУТ нравится это.
 7. РЕКРУТ

  РЕКРУТ Форумчанин

  Сообщения:
  793
  Симпатии:
  1.024
  Пол:
  Женский
  ООО "ГКВ", а также ряд депутатов которые бегали с рулеткой как говорили некоторые "товарищи" от нечего делать .?
  До этого работу по строительству этой дорожки, помпезно про инспектировали хороший до поз дна сидящий парень гражданин Сметана,гражданин Удовиченко, и шеф-повар Путий.
  На сколько я понял из сообщений прессы работой подрядчика они остались довольны.
  За это Пилипенко,Паладий вышли с инициативой дать Сметане 160 процентов премии.
  А что на сегодняшний день получается, дорожка сделана некачественно, наложены штрафные санкции на генподрядчика и Сметана получил премия непонятно за что?
  Пускай теперь, как говорил, и обещал Луков, генподрядчик переделывает дорожку за свои средства, и именно Луков должен поднять этот вопрос на сессии, не депутаты от Дем.блока, ведь именно Луково заявлял об во все услышанные.
  Тогда за счет чего Сметана с экономил более 100тыс.грн.для бюджета? если он так контролирует работы по капитальному строительству, то его действиях как минимум усматривается "халатность" к выполнению своих служебных обязаностей?, тогда, что скажут по этому вопросу патриоты города Паладий и Пилипенко наверное, чтобы Сметана премию вернул.
  Теперь вывезли порядка 1000тыс. тонн грунта это примерно 25-ть сорока тонников, они, что там вскрышу снимали под очередной карьер?
   
  Последнее редактирование: 11 фев 2018
  sahka, Александр Соя и ивахненко нравится это.
 8. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.196
  Симпатии:
  1.122
  Пол:
  Мужской
  Последнее редактирование: 18 фев 2018 в 20:21
 9. РЕКРУТ

  РЕКРУТ Форумчанин

  Сообщения:
  793
  Симпатии:
  1.024
  Пол:
  Женский
  Одна кукушка из ОГА на куковала, что в скором времени "Вознесенскавтотранс ", могут лишить ряда маршрутов не знаю правда каких в городе, или районе?
  Самое интересное, предлог, "Ездил, и давал автобусы для народа в Киев, участвовал в акциях поддержки Саакашвили", не правда ли интересное конкурсное требование, для участия в конкурсе?
  Не менее интересный факт, что на маршруты которые заберут у "Вознесенскавтотранса", область планирует назначить перевозчика "Гаджиева", политическая принадлежность данного предприятия к "Нашему Краю", как Вам такой расклад?
   
 10. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.196
  Симпатии:
  1.122
  Пол:
  Мужской
  При "мєрі-наваторові" Лукові Вознесенськ можна перейменовувати в ЛукоМор'я (від слова мор) через знищення дерев на обігрів особистих кабінетів.

  "Лукоморья больше нет, от дубов простыл и след.
  Дуб годится на паркет, - так ведь нет:
  Выходили из избы здоровенные жлобы,
  Порубили те дубы на гробы.

  Ты уймись, уймись, тоска
  У меня в груди!
  Это только присказка -
  Сказка впереди."  [​IMG]
  http://voznesenskonline.com.ua/voznesentsi-blagayut-pro-sh…/
  [​IMG]
  Вознесенці благають про швидкій прихід весни: «бо влада знищить всі дерева на свій обігрів» | Вознесенск онлайн
  Знову надходять, повідомлення мешканців міста про "варварській" на їх думку знищення дерев у місті. Цього разу до уваги читачів світлини від 17.02.2018р., з
  VOZNESENSKONLINE.COM.UA
   
  Последнее редактирование: 19 фев 2018 в 00:02
  Колесников нравится это.

Загрузка...