Вопросы деятельности ОО "ГКВ"

Тема в разделе "ОО "Гражданский Контроль Вознесенщины" (ГКВ)", создана пользователем Есенин Сергей, 30 авг 2015.

 1. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.018
  Симпатии:
  658
  Пол:
  Мужской
  Відчуваю, що доріжку таки зроблять якісною під такою увагою, за що вам можна тільки подякувати від мешканців міста.
   
  Vasyl и Есенин Сергей нравится это.
 2. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Проект настолько затратный, что напрашивается один неутешительный ответ - побольше урвать. Заподлицо с бордюром сыпят отсев, а местами и выше уровня бордюра.
  Для того, чтобы получить укатанный асфальт h- 40мм. как в проекте предусмотрено, необходимая толщина сыпучего асфальта перед укаткой должна составлять до h- 60 мм. А это один из самых дорогих материалов в проекте.
  И поползёт всё это из под многотонного катка куда!? Или кому!? Хотя и без этого явных отклонений от проекта в сторону так называемой "экономии" предостаточно на всех этапах.
  Но это уже другая история.
  А в остальном, как в песне, прекрасная маркиза...

  https://www.youtube.com/watch?v=H-uLtUqSBck
  [​IMG]
  Всё хорошо, прекрасная маркиза (Л. Утёсов, Э. Утёсова)

  «Все хорошо, прекрасная маркиза» Алло…
   
  ивахненко нравится это.
 3. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  Міському голові Лукову В.Д.
  Івахненка В.М.,
  56500 м.Вознесенськ ,вул. Сухомлинського 7 кв.32 телефон 0664496662

  ЗАПИТ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇЇ
  Шановний Віталій Дмитрович!

  Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», у термін означений в цьому Законі, прошу надати наступну інформацію:
  1.Коли був заключений договір на будівництво сонячної електростанції в місті Вознесенськ по вул. Київська, 283 «б» з переможцем публічних торгів - ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРСПЕЦСЕРВІС",
  #24838096, повідомлення про намір укладення якого було оприлюднено 17 листопада 2017 року?
  20 грудня 2017 р
  З повагою В.М.Івахненко

  --- Добавлено, 19 дек 2017 ---
  Міському голові Лукову В.Д.

  Івахненка В.М.,

  56500 м.Вознесенськ ,вул. Сухомлинського 7 кв.32телефон 0664496662


  ЗАПИТ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

  Шановний Віталій Дмитрович!

  Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», в термін встановлений цим Законом,прошу надати наступну інформацію :

  07 вересня 2017 року Комунальним підприємством «Альтен» був укладений договір з Державним підприємством «Дніпровський проектний інститут» на виконання проектних робіт та проведення експертизи по об’єкту «Будівництво сонячної електростанції в місті Вознесенськ по вул. Київська, 283 «б»» на суму 775 515, 36 грн.

  1) Яким чином визначався переможець?

  2) Відповідно до оголошення замовника ці роботи проводилися за ДК 021:2015: 71323000-8 — «Послуги з інженерногопроектування промислових і виробничих процесів.»

  Згідно з Законом України «Про публічні закупівлі» щодо надання послуг існує поріг у 200 тис.грн., після якого мають бути проведені публічні торги і аукціон. Чому не були проведені публічні торги?

  Витяг з системи «Prozzoro»

  Проектно-кошториснадокументація


  очікуванавартість

  827 633,00UAH

  UA-2017-09-08-000345-a ●6b256a3c546e4a0bad0899356dfd5321

  Звіт про укладенийдоговір Завершена

  Інформація про предмет закупівлі

  Описокремоїчастиниабочастин предмета закупівлі

  1 послуга

  Проектно-кошториснадокументація


  3.У відповідності з цим договором ДП «Дніпровський проектний інститут» має виготовити проектно-кошторисну документацію та зробити її експертизу. Таким чином має сам себе перевірити і надати висновок експертизи. Чи відповідає це чинному законодавству?

  20 грудня 2017 р


  Координатор громадської організації

  «Громадський контроль Вознесенщини» В.М.Івахненко
   
  Александр Соя, РЕКРУТ и Ніка нравится это.
 4. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Вчора в Вознесенську відбулася подія обласного масштабу. Сам губернатор області приїжджав на відкриття тротуару з велосипедної смужкою по вул.Михайлівська.
  Урочисто і під оплески була розрізана святкова стрічка. Можна було б вознесенцям щиро порадіти. І все було б добре, якби в "бочці з медом" ми, представники ГО "ГКВ", "ВСУАТО" і депутати демблоку не спостерігали і не відчували в пору її будівництва гіркий, неприємний присмак дьогтю безгосподарності місцевої влади, яка часом перетікає в елементи корупції, про що ми кричимо і б'ємо тривогу в різні "дзвони".
   
  Последнее редактирование: 29 дек 2017
 5. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  18.01.2018 року депутати демократичного блоку Вознесенської міської ради спільно з помічником депутата, а так само з координатором ГО «Громадський контроль Вознесенщини», Івахненко В.М., провели спільну зустріч з керівником Вознесенської міської прокуратури.
  На зустрічі були підняті деякі злободенні питання з життя міста, що стосуються дотримання законності і правопорядку.
  Подано депутатське звернення.

  Вознесенському міжрайонному прокурору
  Шевченко В.П.

  депутатів Вознесенського міського Ради
  Кондратенков Ю.М., Сердега О.Н., Костєв А.А., Соя А.Н.

  ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

  Відповідно до ст.13, п.1, ст.14 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" просимо розглянути наше звернення і надати інформацію в письмовому вигляді про прийнятих Вами заходи реагування - для інформації виборців, жителів міста, з наступних питань :

  -При здійсненні капітального ремонту неіснуючого тротуару по Вул.Михайлівська (державна бюджетна субвенція в сумі 2,8 млн.гривень)) підрядна організація (відома фірма "Мета", яка побудувала скейт-майданчик), допустила ряд грубих порушень норм і правил будівництва, технології і якості віполняеміх робіт. Протягом усього ходу будівництва (починаючи від прийняття рішення про капремонт і закінчує здачею в єксплуатацію) нами проводилася аудіо - фото - і відео - фіксація порушень. За нашою заявою в Державну архітектурно-будівельну інспекцію Миколаївської області, остання провела позапланову перевірку, підтвердила наші припущення, застосувала штрафні санкції до порушників - проектантові, підряднику і замовнику. У листопаді 2017 року на Вашу адресу вже надходила заява депутата Сердеги О.Н. про можливі порушення як підрядником, - "Мета" так і Управлінням ЖКГ міськвиконкому.
  1. Просимо інформувати, які заходи прокурорського реагування вжито Вами за заявою депутата і, будуть прийняті по нашому сьогоднішньому інформації. Згадані вище матеріали про порушення, ми надамо.

  -після трагічних подій в таборі відпочинку "Вікторія" (м.Одеса - заживо згоріли троє дітей) ми, неодноразово, зверталися на адресу Лукова В.Д. , Просили перевірити --І підтвердити - виконання протипожежної обробки дерев'яних конструкцій покрівлі школіи №8. У відповідь --получалі відписки і, фальсифікацію представлених Актів, нібито виконаних робіт сумно знаменитою фірмою "Ді-кор-буд". Луків ВД. посилається на акт начальника Вознесенського МНС Гуцалова В.В., який (в бесіді з нами) категорично спростував свою участь в складанні Акта-фальсифікації.
  2. Просимо перевірити це повідомлення, всі оригінали документів будуть надані.

  -в районі селища Центральна Садиба "Зеленого Гаю" розташована дитячий ігровий майданчик, над якою --- по центру --- проходить лінія електропередачі потужністю 35 000 вольт, що категорично заборонено Правилами експлуатації мереж електропостачання --- в разі обриву проводів або потрапляння на них зміїв, які запускаються дітьми --- смертельне ураження струмом неминуче. Наші звернення залишені луків В.Д. без реагування, у відповідь ми отримали знущальне лист за його підписом.
  3. Просимо вжити заходів прокурорського реагування, зокрема залучити до обстеження Інспекцію енергонагляду; копії нашого листування з цього питання - будуть надані ..

  -по ініціативи Вознесенської прокуратури в 2016 і в 2017 рр були відкриті кримінальні виробництва за фактами розкрадання бюджетних коштів на ремонті покрівлі школі №8 (що підтверджено Актом аудиторської перевірки діяльності міськвиконкому) і хуліганських дій в оношенія депутата міськради Кондратенкова Ю.Н.
  4. Просимо (не відкриваючи таємниці слідства) повідомити в якому стані знаходяться ці справи --- закриті, припинено за відсутністю складу злочину, передані в суд, триває слідство і ким (в разі проведення слідства)

  Відповідь просимо надати за адресою Вознесенськ, вул.Соборності, 24, кв.23, Сердега О.Н. тел050 242 28 63

  З повагою
  18 січня 2018 р
   
 6. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  [​IMG]

  В м. Вознесенськ створюється громадська організація "Стоп корупції".
  тел.066 504 41 44
  тел. 066 449 66-62

  Місія

  Боротьба з корупцією – головна передумова змін на краще в усіх сферах нашого життя. Це наша перепустка у коло демократичних країн з якісною медициною, освітою, розвиненим малим і середнім бізнесом.

  Ми ставимо собі за мету зруйнувати систему корупції у Вознесенську та в Вознесенському районі. Але для цього потрібна не лише політична воля, а й солідарність усіх громадян.

  Закликаємо усіх небайдужих та свідомих громадян боротися разом з нами.

  Ми будемо діяти з принципом «Порушення – жорстка реакція».

  Повідом про факти корупції, з якими ти зустрівся у цих структурах, і ми допоможемо тобі добитися справедливості. Кожну скаргу будуть опрацьовувати кваліфіковані юристи, по кожному факту буде звернення до правоохоронних органів.

  Не будь байдужим! Зупинимо свавілля чиновників разом!


  Начальнику следственного отдела Вознесенского

  отдела полиции в Николаевской области

  Винярской О.В.


  Сердеги О.Н. Депутата Вознесенского горсовета

  проживающего по адресу ул.Соборности 24, кв.23

  телефон 050 242 28 63


  Х О Д А Т А Й С Т В О  Принимая во внимание, что по моему заявлению, 20.11.2017 года за № 12017150190002317, в Единый рееестр досудебных расследований внесены сведения об уголовном правонарушении по факту хищения бюджетных средств, прошу допросить меня, как сторону уголовного производства в связи с тем, что я владею обьективными данными о хищении бюджетных средств, при проведении капитального ремонта тротуара и оборудования велосипедной дорожки по ул.Михайловской в Вознесенске( сметная стоимость работ составила 2,7 млн.гр.)

  Кроме того прошу допросить в качестве свидетелей , депутатов Вознесенского горсовета, их помошников , обладающих другими фактами и данными, которые могут иметь существенное значение для установления обьективной истины по вышеуказанному уголовному производству, установлению виновных лиц в совершении уголовного правонарушения, а именно :


  -Кондратенков Юрий Николаевич тел.066 470 70 77

  -Соя Александр Николаевич тел.066 504 41 44

  -Ивахненко Виктор Николаевич, тел. 066 449 66-62

  -Луговская Лариса Ивановна тел.099 755 13 54

  -Гончарова Лиллия Станиславовна тел.050 334 18 62


  23 января 2018 г ____________________________________________
   
  Последнее редактирование: 28 янв 2018
 7. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  [​IMG]


  Громадська організація

  «Громадський контроль Вознесенщини»

  56507, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, м. ВОЗНЕСЕНСЬК,

  вул. Героїв України, 15/16 тел.: +38 (066) 504 41 44, (05134) 5-31-74  Начальнику ДАБІ в Миколаївській області

  Міхєєву І.Є.

  м.Миколаїв,54055, вул.Космонавтів,61


  Шановний Ігор Євгенович!

  Щиро дякуємо Вам, та Вашому колективу за реальні дії стосовно позапланової перевірки обьєкта---капітальний ремонт тротуара та велосипедної доріжки у місті Вознесенськ,--що здійсненні за нашою заявою.

  Вознесенська міська прокуратура порушила крімінальну справу по цьому обьєкту, в ЄРДР внесені дані за № 12017150190002317, триває досудове розслідування, в якому актівісти нашої громадської організації приймають активну участь ( ми документовали---аудіо, відео фото та на папері всі порушення зі сторони Проектанта, Замовника та Підрядника з моменту прийняття рішеннія про початок робіт на цьому обьекті).


  Позапланова перевірка була здіснена Вашим працівником в нормативні терміни і, на наш погляд---якісно та неупереджено( ми приймали участь у перевірці і, з подякою свідчимо про те, що Ваш працівник приймав до уваги предьявлені нами документи та зауваження).

  На початку січня Ви повідомили , що розгляд Акту перевірки буде здійснено 4 січня 2018 року.

  На жаль, до сьогоднішнього дня ми не отримали відповідь, стосовно результатів позапланової перевірки та застосованих заходів до порушників( які безумовно мали місце при розгляді Акту перевірки).

  Можливо від цього Вознесенськ наповнений чутками про різного характеру "узгодження", "притирання","доопрацювання" і т.і.---що мають місце!--з боку Підрядника та Замовника.

  Буквально 24 січня 2018 року, наш працівник та депутат міськради випадково мав бесіду з прорабом( який виконував роботи на обьєкті) який---із протоколами та іншими документами---"вирішував питання" в міськвиконкомі та Управлінні ЖКГ ( з його слів),

  Ми ( та й Ви, шановний Ігор Євгенович) дуже добре знаємо про можливості т.зв. " окремих представнинків влади" здійснювати тиск на контролюючі органи та громадськість!


  Зважаючи на вищевикладене просимо в якнаймога короткий термін надати відповідь на наше звернення з проханням провести перевірку, і якомога детальніше освітити про виявлені порушення та прийняті Вами заходи реагування.


  З повагою

  Голова ГО "Громадський контроль Вознесенщини" Соя О.М.

  Координатор ГО "Громадський контроль Вознесенщини" Івахненко В.М.

  25 січня 2018 року
   
  Есенин Сергей нравится это.
 8. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Секретарю Вознесенської міської ради
  Торжинській Л.М.
  на Ваш номер 2283/01/01-02/22 від 29 . 11.2017р
  депутата міськради Соя О.М.
  вул.Героїв України 15, кв.16  ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ


  Шановна Лариса Михайлівна!


  У Вашій відповіді від 29.11.2017р ( див. вище) є посилання на т.в.о. начальника Вознесенського МРВ ГУ ДСНС України у Миколаївській області Гуцалова В.В., який н і б и т о надавав запит у дослідно-випробувальну лабораторію АРЗ СП ГУ ДСНС України в Миколаївській області.

  Запит н і б и т о стосувався перевірки якості вогнезахисного оброблення деревьяних конструкцій покрівлі школи № 8.

  Група депутатів Вознесенської міськради відвідала шановного пана Гуцалова В.В. і просила його надати копію звернення в вищеозначену лабораторію.

  Після ретельної---на протязі трьох днів--перевірки всього архіву Вознесенської МРВ ГУ ДСНА , депутатами отримана відповідь, що НІЯКОГО ЗАПИТУ ВІД ВОЗНЕСЕСНЬКОЇ МРВ ГУ ДСНС у НІЯКІ ЛАБОРАТОРІЇ І Т.І.--НЕ НАДАВАЛИСЬ !!

  Запит паном Гуцаловим В.В. і не міг надаватися, оскільки ця процедура не входить в його повноваження та обовьязки.... Але ж Ви, шановна Лариса Михайлівна, своїм підписом стверджуєте , що такий запит робився!!

  Скоріш за все другий екземпляр запиту Гуцалова В.В. знаходиться в архіві міськвиконкому, тому прошу надати мені його копію.

  Стосовно Вашого посилання, цитую "..якщо у Вас наявні результати експертизи, які свідчать про відсутність проведення вогнегасних заходів, просимо надати їх для вжиття відповідних заходів", то повідомляю --у четвертий раз(!!!) ---- результати згадуваної експертизи знаходяться в Головному Слідчому Управлінні поліції Миколаївської області.

  Для Вас не буде ніяких перешкод запитати означену установу про результати експертизи...якщо Ви, шановна Лариса Михайлівна, дійсно піклуєтесь про безопасні умови навчання дітей.

  З повагою


  26 січня 2018 р
   
  Есенин Сергей нравится это.
 9. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Чудове виконання! Талант! Браво !!!

  ДАВАЙТЕ РАЗОМ ПІДТРИМАЄМО НАШУ ТАЛАНОВИТУ ЗЕМЛЯЧКУ! Катерина Сєвєрова стала учасницею нового сезону вокального шоу "Голос Країни (Golos Krainy)"!
  4 лютого, на каналі 1+1 вона успішно виступила з піснею «Зозуля», отримавши шквал оплесків та увагу тренерів. Під час ефіру Катя двічі озвучила, що вона ПРИЇХАЛА З МІСТА ВОЗНЕСЕНСЬКА Миколаївської області. Боротьба тренерів була гарячою! В результаті юна співачка зупинила свій вибір на Тіні Кароль. Катя налаштована йти далі, у неї прекрасний голос і твердий характер. ЧИМ МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ? Подальша доля Катерини в проекті залежить від кількості переглядів і «вподобайок» у запису її виступу на YouTube-каналі«Лайк» можна поставити тільки раз, кількість переглядів з одного комп'ютера – необмежена.
  ДАВАЙТЕ В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ДОВЕДЕМО НАШУ ЄДНІСТЬ І НАШУ СИЛУ!

  .
   
  Есенин Сергей нравится это.
 10. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  "...доброхотно дающего любит Бог. 8Бог же силен обогатить вас всякою благодатью, чтобы вы, всегда и во всем имея всякое довольство, были богаты на всякое доброе дело..."

  ПОЖЕРТВУЙТЕ учаснику 2 світової на ГАЗ проект. Не вистачає ...
  Наталія ВолошинаПане Олександре, а міська влада Вознесенська не може надати матеріальну допомогу цій жінці? Чи може вже їй надавали, але коштів не достатньо...

  Наталія Волошина Це посвідчення пані Віри...Управление
  [​IMG]
   

Загрузка...