ВМГО "Агентство економічного розвитку" [Информация]

Тема в разделе "ВМГО "Агентство економічного розвитку"", создана пользователем NewsMaker, 9 окт 2015.

 1. NewsMaker

  NewsMaker Moderator Команда форума

  Сообщения:
  169
  Симпатии:
  144
  Общественная организация ВМГО "Агентство економічного розвитку"

  Про организацию:

  За нашою ідеологією збалансований розвиток чи то громади чи то регіону не можливий без активної участі всіх груп інтересів, які проживають в даному регіоні. Саме групи інтересів (бізнес малий - середній - великий, молодь шкільна - учнівська-студентська, робітники, пенсіонери, молоді мами, фермери, мешканці багатоповерхових будинків, та будь-які групи громадян об’єднані спільними інтересами і які представлені в регіоні) мають формувати місцеву і регіональну політику і визначати пріоритетні напрямки розвитку. Для цього представники громад мають бути:
  - свідомі – цікавитись не тільки власним життям але і життям громади,
  перейматись її проблемами і мати своє бачення їх вирішення;
  - активні - приймати активну участь у житті міста, брати участь в прийняті
  важливих рішень місцевого і регіонального розвитку, робити внесок у вирішення проблем та планування розвитку;
  - відповідальні – все що робиться, свідомо чи не свідомо має свої наслідки, і кожен член громади має розуміти, що його діяльність безпосередньо впливає на розвиток громади членом якої він є. Тому чим більше громадян будуть діяти в інтересах громади, а не тільки у своїх власних тим швидше вдасться створити комфортні і дружні до людей умови проживання.
  Окремим пріоритетом збалансованого розвитку регіонів організація визначає – екологічний аспект, який останнім часом виходить на перший план в стратегіях розвитку більшості розвинених країн. Без чистого і комфортного навколишнього середовища не вдасться досягти збалансованого розвитку громад, тому прийняття будь-яких управлінських рішень має базуватись на аналізі екологічного впливу та максимально усувати негативний вплив на навколишнє середовище.
  Миссия:
  Сприяємо збалансованому розвитку громад шляхом становлення і розвитку громадянського суспільства, забезпечення дотримання демократичних принципів та захисту прав й інтересів громадян.

  Символика:
  aer.jpg

  Адрес:
  Вознесенск, ул. Пушкінська 3/35

  Телефон:
  05134 32250

  Сайт:
  www.aer.net.ua

  Социальные сети:
  Страница в фейсбуке


  Информация из реестра общественных организаций:
  aer.jpg

  Учредители:
  aer2 .jpg


  Руководящие органы:
  aer3.jpg
   
  Последнее редактирование модератором: 9 окт 2015