Влада народу

Тема в разделе "ГРОМАДА и ВЛАДА", создана пользователем Колесников, 22 фев 2020.

 1. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Влада народу.

  Вознесенський «Зелений світ» запрошує на День народження громадянського суспільства у нашому місті. Свято відбудеться о 12.00 у неділю, 23 лютого біля Палацу культури. Подарунок кожному учаснику – гідне життя у вільній процвітаючій державі.

  В Україні створена така політична система влади, яка дозволяє кільком олігархам (олігарх – людина, яка вкрала у народу гроші, а тепер на ці гроші створює та утримує політичні партії) постійно отримувати надприбутки за рахунок знищення природи та зубожіння і вимирання народу України. Прийти до влади можливо тільки за допомогою політичних партій. Партії створити можуть тільки олігархи. Тому змінити політичну систему за допомогою політичних партій не можливо. Висновок: не треба і надалі намагатися змінити щось на краще шляхом голосування за чергового депутата - маріонетку олігархів у рамках існуючої політичної системи. До влади приходять тільки для того, щоб накрасти та втекти. Треба міняти систему.

  Є тільки один шанс навести лад у державі взагалі та у Вознесенську конкретно - повернути вкрадену у народа України владу її конституційному господарю - народу. Мер зі своєю командою на жовтневих виборах повинні бути відсторонені від влади. Більшість депутатів ніколи не повинні більше отримувати мандати народної довіри.

  Для вознесенців життєво необхідний переход до демократії прямої дії. Медична статистика свідчить, що ми є лідерами по вимиранню населення, онкозахворюванням, хворобам ендокринної системи, органів травлення ... Мер, його команда та більшість депутатів відмовляються дбати про якість нашої питної води, призначають премії меру і його команді, дозволяють розкрадати міську казну, за можливість «освоювати» наші «гробові» підтримують проекти ЮУ АЕС, які знищують наш Буг і нас самих, ... В той час, коли економічна діяльність у місті майже припинилася, а більшість населення міста не здатна навіть оплатити комунальні послуги. Таких слуг народу треба гнати.

  Тільки тоді буде гідне життя, коли ми станемо його гідні - приймати інтереси міста та держави, як свої особисті, сімейні. Шаг перший - вийти зі своєї крайньої хати і приймати активну участь у житті громади. І зробити це потрібно вже у найближчу неділю, прийти 23 лютого на 12.00 до Палацу культури на перші збори народного Віче Вознесенська.

  Ще Платон казав: «В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв».

  Ми змінюємо саму систему влади - створюємо орган прямого народовладдя, демократії прямої дії – народне Віче. Не ми його придумали. Народне Віче – це загальні збори громадян для розгляду громадських справ. Це – орган прямого народовладдя. Віче було і др.гр.містах, і за часів Київської русі.

  Не «грошові мішки» будуть скидати нам разом з гречкою парашутистів – депутатів, а громада сама буде висувати та обирати своїх кандидатів.

  Мешканці Вознесенська будуть голосувати тільки за тих людей. яких вони знають і перевірили під час роботи у наших щонедільних зборах – народних Віче. Ніяких «грошових мішків», «темних лошадок» та зальотних гастролерів. Агітуємо за наших перевірених представників та проти тих кандидатів, хто не приймав раніше участі у житті громади. І зовсім нашому кандидату не потрібно бути директором, юристом чи економістом – для цього міська рада наймає штатних фахівців виконкому. Наші кандидати – це перевірені учасники наших зборів, які будуть виносити наші проблеми на розгляд сесії та голосувати за інтереси громади, а не кількох багатіїв або казнокрадів. А для цього достатньо бути свідомим громадянином.

  Є вакансії на посаду мера, керівників підрозділів виконкому та комунальних підприємств міста, членів виконкому, нардепа, депутатів облради та міської ради. Приходьте на Віче, приймайте участь у житті громади, доведіть своїми ділами, що йдете не красти , а працювати на благо громади – і громада буде проводити агітацію і проголосує за Вас.

  «Лишь тот достоин жизни и свободы, кто каждый день за них идёт на бой!» - це про нас.
  Щонеділі о 12.00 біля Палацу культури будуть відбуватися народні Віче Вознесенська

  Якщо ми не займемося політикою, то політики займуться нами. Що вони зараз і роблять. Нас оббирають ті, кого ми обрали. Вірніше, кого ми своєю пасивністю дозволили обрати.

  Не втрачайте шанс отримати можливість гідного життя у вільній процвітаючій державі!

  Сергій Колєсніков, Голова ВЕА «Зелений світ», 22.02.20р.
   
  Последнее редактирование: 22 фев 2020
 2. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  «Прокиньтесь, вас обікрали!». «А ми і не спимо. Ми такі і є»

  "Можна примусити депутатів не дати вкрасти гроші з казни громади та держави і задирати до неба тариф на каналізацію , прийняти дійсно екологічну програму, як того вимагає страшна медична статистика, виділити гроші на озеленення міста ... Другою вимогою повинна стати реакція депутатського корпусу на перекриття мешканцями міста автотраси з вимогою не підвищувати тарифи на воду. Для цього треба прийти 26.02.20, у середу, на 8.30 і пропустити через пікет мера та депутатів з такими вимогами. Зайти до зали засідань та прийняти участь в обговоренні вказаного проекту. Через пікет випускати з сесії мера та депутатів з відповідними подяками...

  Нажаль,такої громадянської позиції від сплячго населення Вознесенська годі і чекати. Навіть приснитися таке не може. Але надія є – приходьте, земляки. Треба доводити справу з тарифами до кінця. Необхідно показати слугам народу, хто в місті хазяїн". ( http://vozfor.net/threads/vyrubit-vsjo-zachem-voznesensku-derevja.572/page-18 - Звідки такий сон?)
   
 3. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  З днем народження, громадянське суспільство Вознесенська!

  23.02.20 року відбулися перші збори громадянського суспільства Вознесенська. Прийняли Звернення до Президента щодо плати за транспортування газу(Додається). Але відправимо Президенту, коли хоча б одну сторінку підписів назбираємо. Нема такої людини, яка б не лаяла владу за тарифи, Але дуже тяжко знайти свідомого громадянина, який поставить свій підпис під вимогою відмінити підвищення. Підписи можна поставити на засіданні робочої групи по тарифам 25 лютого, вівторок, о 16.00 у залі засідань виконкому. Та перед сесією міськради, яка відбудеться 26 лютого, середа, о дев`ятій годині.

  Поки-що у Вознесенську є 7 членів громадянського суспільства. Такі збори важко назвати велилюдним народним Віче. Але станом на 23.02.20 року у Вознесенську не знайшлося більше свідомих громадян. Жодна політична партія чи громадська організація (крім Зеленого світу) не була присутня на перших зборах вознесенського громадянського суспільства. Схоже, що вони не знали про збори - повідомлення було тільки на Возфор. Он-лайн завмер, День за Днем контролює влада. Або не захотіли виходити до людей. Таким чином вакансії на посаду мера, керівників підрозділів виконкому та комунальних підприємств міста, членів виконкому, нардепа, депутатів облради та міської ради залишаються вільними.

  Наступні збори (№2) – наступної неділі о 12.00 біля ПК. Коли громадянське суспільство виросте до сотні, тоді ми зможемо проводити свої щонедільні збори у міському Палаці культури.

  Можна зробити такі висновки:

  1. Доводити до перемоги справу, заради якої вознесенці покарали безвинних учасників дорожнього руху, ніхто не збирається. Раз на Віче прийшли тільки семеро вознесенців, значить абсолютну більшість влаштовує життя у лайні. Кращого вони поки- що не заслуговують. Тарифи та місцеві податки на житло їх також не хвилюють. Медична статистика, яка свідчить про те, що вознесенці хворіють і вимирають попереду всієї України, їх також не лякає. Наснаги вистачило на стихійний бунт – перекриття дороги. А перекривати дорогу винним депутатам та меру 26 лютого для того, щоб вони виконали вимоги учасників перекриття автотраси нема кому: всі «ащомиможемозробити» сидять у своїх крайніх хатах. Тобто, вознесенці будуть і надалі все глибже занурюватися у лайно і дозволяти чиновникам дерибанити бюджет міста та грабувати вознесенців податками та тарифами. І, схоже, вознесенці згодні хворіти та вимирати від отруєної води, на яку мер міста начепив етикетку з високою ціною «Унікальна джерельна чиста питна вода».

  2. На збори прийшли тільки пенсіонери. Молоді люди або здали Батьківщину ворогу без бою , а себе вивезли у полон. Або - ніякі. Виправдати пасивність необхідністю заробляти гроші не можна – при любій роботі можна знайти годину у неділю для того, щоб зробити крок у напрямку до гідного життя у процвітаючій державі.

  Це були перші збори. Наступні – наступної неділі. Іншого шляху до гідного життя нема. Кандидати, які не приймають участі у житті громади, а спливають перед виборами з гречкою та обіцянками, не змінять систему. а тільки відтиснуть від годівниці своїх попередників. Ми будемо агітувати проти них. Будемо агітувати за тих, хто пройшов через роботу у громадянському суспільстві.

  З кожним днем життя вознесенських ідіотів (др.гр. – людина, яка не приймає участі у житті громади) буде все гіршим. Все більше людей будуть хворіти та вимирати. Новий стихійний бунт не відворотній. Але він вже буде більш небезпечним для влади. Якщо не буде створене громадянське суспільство, яке у цивілізований спосіб наведе лад у Вознесенську.


  «В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв» (Платон).
   

  Вложения:

 4. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Щонедільні збори громадянського суспільства нашого міста тимчасово відміняються із-за наявності відсутності останнього.
   
 5. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Вcё хорошо, прекрасная маркиза!


  На офсайті міста http://voz.gov.ua/novini/3197-sklyk...iat-soma-sesiia-voznesenskoi-miskoi-rady.html з`явилося повідомлення про чергову сесію міськради.

  Переглянув питання, які мер включив до Порядку денного. Деякі привернули увагу.

  Г. Про затвердження Порядку відшкодування різниці між розміром тарифу на житлово-комунальні послуги та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво. «Обґрунтування необхідності прийняття цього рішення.

  Проект рішення розроблено з метою визначення та затвердження механізму розрахунку та порядку відшкодування підприємствам-виробникам послуг різниці між діючими тарифами та фактичними витратами підприємств на їх виробництво, забезпечення беззбиткової діяльності підприємств-виробників послуг водопостачання та водовідведення, збереження якості надання цих послуг».

  Нам казали, що тарифи високі тому, що не можуть підприємства працювати збитково. Робоча група тарифи залишили ті, які надали підприємства. Але побачили, що населення не здатне чинити ніякого опору, и тепер пишуть, що тарифи збиткові. І дотації планують робити не нам, а надавачам послуг. Населення міста грабують двічі – раз безпосередньо з кишені кожного, другий – з міського бюджету.


  Д. Про затвердження робочої групи з управління Стратегією сталого розвитку Територіальної громади міста Вознесенська на 2019-2026 роки.

  Таке життєво важливе питання навіть не виноситься на загальне обговорення. А робоча група сформована з п`ятої колони. Яка стратегія, такий і склад групи. Можно з впевненістю сказати, що нічого не змінеться на краще без зміни мера, його команди, покірно-кнопкодавної депутатської більшості. А місцеве населення – ідіоти (др.гр - люди, які не пиймають участі у житті громади), будуть і надалі у злиднях хворіти та вимирати попереду всієї України.

  Боятися і надалі не варто –втрачати нам вже нема чого.

  Треба бути активними, щоб не стати радіоактивними!

  Не варто лаяти владу тому, що вища влада в Україні – це ти, народ.

  Треба виходити зі своєї крайньої хати та брати владу у свої руки,

  якщо слуги приходять до влади тільки з метою накрасти та втекти.

  Людина Розумна повинна боротися за гідне життя, за свої конституційні права на життя, здоров`я, здорове довкілля.

  Щоб потім, захворівши, не жебрачити на лікування.

  Ідіот (др.гр.) – людина, яка не приймає участі у житті суспільства.

  Якщо ти не займаєшся політикою, то політики займуться тобою. На свою користь.

  «В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв» (Платон).
   
  Последнее редактирование: 15 мар 2020
 6. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  В этой статье вся "независимая" Украина с её изначальным невянущим букетом из нравственных, коррупционных, политических, судебных, экономических, экологических ... проблем. https://news.pn/ru/politics/234440
  Скорее всего таки купят или нейтрализуют таможню. И всё останется по-старому до новой экологической катастрофы.
  Свет в конце тоннеля есть. Но конца тоннеля не видно.
  Треба бути активними, щоб не стати радіоактивними!
  Ми не отримали довкілля у спадок, ми крадемо його у своїх дітей.
  Боятися і надалі не варто –втрачати нам вже нема чого.
  Не варто лаяти владу тому, що вища влада в Україні – це ми, народ.
  Треба виходити зі своєї крайньої хати та брати владу у свої руки, якщо слуги приходять до влади тільки з метою накрасти та втекти.
  Тільки тоді можна навести лад у місті та державі, коли кожен громадянин буде приймати проблеми міста та держави, як свої особисті проблеми. І постійно контролювати на засіданнях депутатських комісій та сесіях діяльність своїх слуг – мера, депутатів та найманих працівників виконавчої влади.
  Людина Розумна повинна боротися за гідне життя, за свої конституційні права на життя, здоров`я, здорове довкілля, а не чекати на "доброго" царя. Щоб потім, захворівши, не жебрачити на лікування.
  Ідіот (др.гр.) – людина, яка не приймає участі у житті суспільства.
  Якщо ти не займаєшся політикою, то політики займуться тобою. На свою користь.
  Ми маємо такий рівень життя, на який заслуговуємо.
  «В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв»
   

Загрузка...