Вибори Президента-19

Тема в разделе "ПОЛИТИКА", создана пользователем Колесников, 4 мар 2019.

1. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    801
    Вибори 31.03.19
    Теперешній Гарант, як і його "папередники", нічого не гарантує.
    44 кандидати вже зареэстровано.Хтось вже себе сам зняв.
    Система виборча, яка гарантує її збереження, залишилася.
    Не хочеться бути пішаком у цій брудній політично-кримінальній грі.
    Сені, Юлі, Петі, Ляшки,клоуни --- не бачу жодного з 44.
    Може хтось доведе, що є кандидат, за якого не соромно віддати свій голос?
    А поки, як завжди, планую піти і зіпсувати свій бюлетень, щоб він нікому не дістався..

Последнее редактирование: 4 мар 2019
  2. vasya-serega

vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

Симпатии:
    646
    @Колесников, це вибори президента. Президент у нас має займатися зовнішньої політикою та армією. Із ціми функціями на відмінно виходить давати лад Порошенко, тож особисто я буду голосувати за нього.

Але! Реалізацію внутрішньої політики у нас має проводити уряд, який затрверджується ВР, де у фрації Петра Порошенко є майже половина мандатів від більшості. Далі іде Народний Фронт із Аваковим, який будує власну силову вертикаль і його Національний Корпус грає м'язами, демоструючі сили. Решту голосів більшість ситуативно збираї із радикалів, самопомочі, регіоналів або позафракційних. І за кожне голосовання хтось щось отримує. Такі реалії. І саме цей хаос така структура створює тут систему, у якій ми живемо. Тож набагато важливіше не те, хто стане президентом, а те, кого виберуть восени у ВР. Згадайте Ющенко, який не міг нічого. І згадайте Януковича, який міг усе, бо у ВР була більшість із регіоналів та комуністів.

Колесников нравится это.
  3. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    801
    Я з Вами не згоден, Але у Вас э своя думка і Вам не все одно. Але решта ...
    Щодо Президента. "Я привлеку инвесторов для строительства 4-го энергоблока Южноукраинской АЭС и постройки новых блоков на Ташлыской ГЭС", - подчеркнул Президент. https://l.facebook.com/l.php?u=http...CVUlVwoaQEKHsc1XJ3lkeALmvHEcUMFmV_LReBKTEhxRk
    Я не буду голосувати за такого Президента.

4. vasya-serega

Симпатии:
    646
    @Колесников, так, президент у нас займаэться популізмом перед виборами. Як і більшість кандидатів. У Южноукраїнську пообіцяв розбудову ЮУ енергокомплексу, бо там люди це хотіли почути. Якби спочатку виступав у нас, і йому задали питання про екологію. сказав би. що це капець як важливо, і він докладе усіх зусиль, для збереження історичної спадщини для нащадків. У політиці не буває чесних людей. Такі вибори не виграють. Ми живемо в реальному світі, де носити рожеві окуляри шкідливо.
    От і доводиться вибирати кращих із гірших. Бо будь який ідеаліст без команди за плечима повторить долю немічного Ющенка

5. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    801
    Я без окулярів дивлюся на цей світ. І бачу, що ніяким народом України керують злодії. Я не хочу голосувати за Президенат-брехуна. Який здатний говорити кожному те, що той хоче почути. Заради влади. А як Порошенко -гарант Конституції, її сам порушує та дозволяє пинати ногами конституційні права народу, Ви чудово знаєте. Якщо я не маю можливості голосувати за достойного Президента, то краще я проголосую проти недостойних.

6. vasya-serega

Симпатии:
    646
    @Колесников, ну цілком зрозуміла позиція. Судячи із соцпитувань, окрім Порошенко у другий тур можуть вийти Тимошенко або Зеленський. І обидва ці 2 варіанти мені подобаються ще менше

Колесников нравится это.
  7. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    801
    Я згоден з Вами. По-перше, всі соцопитання проплачені на кінцевий результат. Наприклад, від Коломойського я чув дуже давно, що Президентом буде Зеленський. А "зелені" у нього достатньо для того, щоб призначити свого Президента. По-друге, я й почав розмову на форумі для того, щоб почути від інших думки про всі можливі варіанти. Можливо, хтось запропонує кращий того, на якому я зупинився поки що. Нажаль, преконався у тому, що біля годівниці свині тому, що біля урн - барани.

8. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    801
    Залишилося 39 кандидатів
    --- Добавлено, 8 мар 2019 ---

Кто самый богатый кандидат в президенты Украины?

Вложения: