Увага! Керівництво Вознесенського району зачиняє біблотеку ім. Т.Г.Шевченка

Тема в разделе "ГОРОДСКИЕ НОВОСТИ", создана пользователем ogurchik-90, 28 сен 2016.

Метки:
 1. ogurchik-90

  ogurchik-90 Новичок

  Сообщения:
  42
  Симпатии:
  91
  Наша бібліотека має більш як столітню історію. Розпочиналось все з пожертв мешканців міста Вознесенська. Бібліотека пройшла всі етапи розвитку нашої країни: революцію, громадянську та велику вітчизняну війну і була збережена місцевою громадою. В 1967 році в центрі міста для бібліотеки було побудовано типову будівлю з читальними залами, книгосховищами, абонементами.

  З початку 2000-років в розпочався новий етап впровадження новітніх технологій. Завдяки участі в проектній діяльності в 2007 році в бібліотеці відкрито Інтернет-центр для користувачів з безкоштовним доступом до мережі Інтернет. Таким чином, маючи успішний досвід центральної районної бібліотеки як методичного центру у проектній діяльності, в 2010-2013 роках було впроваджено ряд проектів в бібліотеки-філії системи. Відкрито центри вільного доступу до мережі Інтернет в селах: Прибужани, Воронівка, Тімірязівка, Трикрати, смт.Олександрівка. Центральна бібліотека завжди спонукає бібліотекарів філій до участі в проектах та конкурсах, підвищує їх професійний рівень, надає допомогу у формуванні, використанні та збереженні бібліотечних фондів. Книжковий фонд бібліотеки унікальний не лише за своєю чисельністю (близько 70 тис. екз.), а й за його складом (довідкові та раритетні видання, краєзнавча база, література з мистецтва тощо). Зруйнувати це духовне надбання буде великим злочином перед майбутнім поколінням.

  Що стосується користувачів бібліотеки, то майже в кожній установі та закладі міста та району (навіть на керівних посадах) працюють наші колишні та теперішні читачі.

  Справа в тому, що під час формування територіальних громад і вирішення місця розташування їх центру в будівлі районної бібліотеки, стоїть питання її розформування (унікального фонду, майна) та знищення головних функцій. Районне керівництво свої дії пояснює тим, що районна бібліотека, знаходиться на території міста, фінансуючись з районного бюджету, обслуговує не лише мешканців району, а й читачів міста. Виникає питання: чому повинні страждати читачі бібліотеки, якщо згідно закону України «Про інформацію», кожна людина має право на вільний доступ до інформації. Керівництво району, турбуючись заздалегідь про своє місцезнаходження, нехтує інтересами громади. Адже при об’єднанні районних громад (Веселинівського, Новоодеського, Доманівського та ін.) із центром у м.Вознесенську, постане питання створення методичного центру для бібліотек цього об’єднання. Але повернути втрачене, а саме бібліотечні фонди та досвідчений кадровий потенціал, буде вже неможливо.
   
 2. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Владі не потрібні освічені громадяни. Їм потрібне покірне забите бидло.
  А самі вони читають тільки курси валют та рахують вкрадені гроші.
  Перший поверх вже не належить бібліотеці?
  Ви знаєте, що потрібно робити?
  Ніхто, крім працівників бібліотеки не захистить бібліотеку.
  У райраді є не тільки кнопкодави, але й вільні, свідомі громадяни - виходьте на них.
  І в міськраді є демблок. Треба, щоб і міськрада захищала бібліотеку, якщо нею користуються мешканці міста.
  Пишіть на нашому форумі - думаю, що тут також знайдуться люди, які підтримають бібліотеку.
  Якщо влада закриває школи і бібліотеки, то вона буде будувати в'язниці.
   
  Олесь, sahka, Ибрагим и 3 другим нравится это.
 3. ogurchik-90

  ogurchik-90 Новичок

  Сообщения:
  42
  Симпатии:
  91
  Перший поверх вже не належить бібліотеці (крім маленької кімнатки відділу комплектування бібілотек системи). На першому поверсі знаходяться: відділ культури, бухгалтерія, районний методичний центр, центр надання адмінпослуг. Взагалі за ініціативи керівництва РДА (а саме: Івана Арсентійовича Бурдіна http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/rada/schedule/ та Наталі Баланюк http://voznesensk.mk.gov.ua ) нещодавно було ліквідовано абонемент для дорослих читачів, в який, як я сам бачив, ходили відвідувачі: літні люди, пенсіонери, робітники тощо. Наразі, цей абонемент було з'єднано з абонементом для юнацтва, який знаходиться на 2 поверсі.
  Тож ми не знаємо що робити з цією проблемою. До Нового року бібліотечний заклад, який по цеглинкам та по копійці збирала громада більш як 100 років, БУДЕ ЗАЧИНЕНО. Міська рада ігнорує цей факт, тому що не має повноважень. (https://vk.com/public91472535?w=wall-91472535_3110), (http://voznesensk.org/blog/5) Але цікавий той факт, що левова частина користувачів бібліотеки - саме мешканці міста. Пробачте, виникає питання: де можна безкоштовно посидіти в інтернеті у нас в місті? А я відповім: в цій бібліотеці вже 9 років працює інтернет-центр з БЕЗКОШТОВНИМ доступом до мережі Інтернет.
   
  Последнее редактирование: 28 сен 2016
 4. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  Залишу при собі опінію про Бурдіна та Баланюк, скільки, якщо я напишу його тут, пост все одно буде видалено модераторами. Натомість запропоную конкретні дії:
  1) ми можемо вплинути на голову РДА через всенародньо обраного Президента, який є її начальником. Здійснити це можна через звернення до АП http://www.president.gov.ua/appeals/sample-grom, бажано колєктивно, бажано з підписами пенсіонерів, ветеранів і т.п.;
  2) ми можемо вплинути як на Баланюк, так і на Бурдіна через їхнього політичного сеньйора - Лівіка. Час зараз більш-менш сприятливий, оскільки він вже зрозумів, що місто та район будуть об’єднані, незважаючи на його бажання, і розгорнув передвиборчу кампанію - щоб переконатись, достатньо відкрити останні випуски брехунця зі статтями пані Король та ин. Думаю, для нього успіх на майбутніх виборах важливіший за будову книгозбірні;
  3) було б гарно влаштувати мітинґ протесту проти закриття, але це вже хфантастика.
   
  Олесь, sahka, ogurchik-90 и 3 другим нравится это.
 5. Миша Вознесенский

  Миша Вознесенский Форумчанин

  Сообщения:
  280
  Симпатии:
  284
  Пол:
  Мужской
 6. Yukon 2

  Yukon 2 Форумчанин

  Сообщения:
  127
  Симпатии:
  154
  Пол:
  Мужской
  Проблема в так званих Центрах надання адміністративних послуг, зокрема у двох із них.
  Один з них - районний ЦНАП - розміщено на першому поверсі районної бібліотеки.
  Другий - міський ЦНАП - на території Центру дитячої творчості, який було розміщено у колишніх його приміщеннях.
  Постає питання, чому нові сервіси ЦНАП розташовують у приміщеннях, забраних у закладів культури та освіти?
  Районний ЦНАП - за рахунок бібліотеки, міський ЦНАП - за рахунок гуртків.
  До речі, хтось може спитати, а чому ЦНАПи не розміщують у "білому домі"? Відповідь може шокувати. За деякими даними багато кабінетів у будівлі "білого дому" або в оренді, або передано в приватні руки.
  Просто всі зручні приміщення в центрі міста або зайняті, або приватизовані, через що оренда буде коштувати дуже дорого. Тому простіше потіснити заклади соціальної, культурно-освітньої сфери, штучно скорочуючи при цьому їхнє фінансування.
  Так, в останні роки було об'єднано ЦДЮТ, Комп'ютерний центр та Будинок піонерів. З трьох закладів зробили один, при цьому забрали їх вивільнені приміщення. Натомість, розмістивши їх в одному будинку з музеєм Кібрика, продовжують відбирати нові кімнати на користь міського ЦНАП.
  Так що, шановна громадо, шукайте нові приміщення для ЦНАПів, а то їм все мало!
   
  vasya-serega, sahka, Artur и 4 другим нравится это.
 7. ogurchik-90

  ogurchik-90 Новичок

  Сообщения:
  42
  Симпатии:
  91
  Звернення Президенту України вже готую. Офіційних документів про ліквідацію бібліотеки поки нема, але це лише питання часу. Наразі маємо попередження відділу культури РДА про скорочення.
  Доречі, щодо ліквідації гуртків СЮТ, маю окрему думку: СЮТ по вул. Чапаєва був багато років тим міцем, де виховувались так звані "золоті голови". Це й учасники та численні дипломовані призери обласних та всеукраїнських олімпіад, змагань тощо. Зараз "палки в колеса" з успіхом встромляє директор ЦДЮТ Рощина таким шанованим вчителям, як Ованесіян Валерій Володимирович, Дерев'яний Віталій Миколайович, Істочников Валерій Миколайович та іншим. Цей "директор" та "вчитель", не маючи навіть належної освіти (вона - технолог харчової промисловості за фахом), та усіляко підмазуючи "де треба" та "кому треба", заважає прцювати, скорочуючи години роботи та змінюючи програми навчання таким чином, щоб нормально вчитись в цих гуртках було би вже неможливо.
   
  Последнее редактирование: 28 сен 2016
  Yukon 2, Олесь, Artur и 2 другим нравится это.
 8. Миша Вознесенский

  Миша Вознесенский Форумчанин

  Сообщения:
  280
  Симпатии:
  284
  Пол:
  Мужской
  Пришлите попередержання, образец.
  Мировая юр. фирма Бейкерз, разденит их до трусов.
  Если общине будет надо.


  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Последнее редактирование: 29 сен 2016
  ogurchik-90 и Александр Соя нравится это.
 9. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  Такі відомости теж треба викласти в листі до АП, і, бажано, до прокуратури - най перевірять законність!
   
  Колесников нравится это.
 10. РЕКРУТ

  РЕКРУТ Форумчанин

  Сообщения:
  810
  Симпатии:
  1.029
  Пол:
  Женский
  Уважаемые жители города и района не волнуйтесь-БИБЛИОТЕКЕ БЫТЬ.
  При проведении громадських обговорень по обьединению громад Бугского и Таборовки инициатор данного вопроса которое состоялось в с. Таборовка А.Б. Кучер бодро заявил, что данной громаде быть и по договоренности с А.П.Ливиком центральная районная библиотека им. Т.Г.Шевченко будет перенесена в Дом Культуры "Зеленого Гая" , а здесь в здании библиотеки будет образованно Бугско-Таборовское "Сільпо" (извиняюсь сельсовет)так сказать для удобства жителей указаной громады, а А.Б. Кучер будет его директором в случае его назначения (ой извините избрания), просто не понятно, а остальные населенные пункты Вознесенского района, что тупо кинули?
   

Загрузка...