Трансплантація

Тема в разделе "ПОЛИТИКА", создана пользователем Колесников, 28 июн 2018.

1. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    784
    https://news.pn/ru/public/201535 - Жительница Запорожья дала добро на трансплантацию органов погибшего сына двум женщинам и спасла их

Напомним, 17 мая Верховная Рада приняла закон, который позволит после смерти человека трансплантировать его органы. 20 июня его подписал Президент Петр Порошенко.

Помер ти, чи не помер… Вкрали, розібрали на запчастини, розпродали, … написали — помер. Ну і держава! Раніше це робили таємно (люди зникали серед білого дня). Тепер це робиться легально.

“Йде до гіршого і до гіршого. Ми навіть не уявляємо, в якому болоті сидимо… Мене пригнічує те, що влада робить із нашим народом. ...” Іван Марчук

2. vasya-serega

vasya-serega Moderator Команда форума

Симпатии:
    620
    Закон хороший, наскільки я знаю із його огляду у ЗМІ. До цього у нас взагалі це питання врегульовано . А аби не було соблазну "розібрати за запчастини", дія заборона на трансплантацію за змовченням. Проте це лише один крок уперед. База донорів досі не створена. Навіть якщо я напишу згоду, загину у катастрофі, скоріш за все хвора людина, якій були потрібні мої органи, про це навіть не дізнається. Поховають і на тому все скінчиться.

3. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    784
    Невже знайдеться дурінь, який засвітить свої органи у базі данних?
    В українському беспределі його вмить "загинуть".
    Вже стільки писался про чорних трансплантанторів, що не розумію, як Ви, vasya-serega, можете підтримувати трансплантацію в умовах сьогоднішньої України.

4. vasya-serega

vasya-serega Moderator Команда форума

Симпатии:
    620
    @Колесников, тому що трансплантологія має бути легальною. Тоді і для чорної місця не буде, коли помираюча людина зможе легально отримати органи.
    А взагалі я просто оптиміст і вірю, у що у нашій країні це питання можна довести до логічного завершення )