Тарифный митинг

Тема в разделе "ГРОМАДА и ВЛАДА", создана пользователем Колесников, 3 мар 2017.

Метки:
 1. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Три человека говорили мне о завтрашнем митинге. Тема - тарифы. Но время и место - разные. Кто знает наверняка время и место?
   
 2. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.461
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  Колесников нравится это.
 3. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  Що тут незрозумілого? Буде обговорюватись питання, як протопотаними Гадею козячими стежками пробиратися в благословенну "ДНР", де, як відомо, тарифи набагато нижчі.
   
  Aleshka нравится это.
 4. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  Убедительно прошу вас, любезнейший,---не передергивать! Некрасиво держать форумчан за болванов..

  Текст объявления о митинге размещен Соей А.Н. в теме о Надежде Савченко В ОТВЕТ НА ВАШЕ ОБВИНЕНИЕ СОИ А.Н. как депутата--в бездействии.Текст он выложил опровергая ваше необоснованное обвинение( я об этом писал и обьяснил вам в автобусе...забыли?)

  А трансформировали текст в ОБЬЯВЛЕНИЕ---уже вы...или кто-то из вашей команды модераторов...злорадствуя при этом...хотя роль модератора как раз и есть исправление ошибок форумчан..
  Видать жаба давит...Не вас, Сергей, не вас...
   
 5. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  Р Е З О Л Ю Ц І Я

  загальноміського мітингу мешканців міста Вознесенськ від 4 березня 2017 року

  Ми, що підписались нижче ---депутати Вознесенської міської ради Кондратєнков Ю.М., Соя О.М., Бутенко Л.Д. ,Ігошина О.С. ,Керлан О.Г.,Сердега О.М., Антонов М.С.,помічники-консультанти депутатів Зелінська Т.Л., Івахненко В.М.,представники усіх мікрорайонів міста -крім Прямого)- в кількості 315 осіб, заслухали та обговорили питання підвищення тарифів на водопостачання и водовідведення ( проект рішення НКРЕКП від 25.01.2017 р)

  При цьому встановлено:

  -міська влада , зокрема перший заступник міського голови Сметана Ю.А., виступаючи на засідані коммісії НКРЕКП 25.01.2017 р, перебрав свої повноваження та збрехав,коли заявив, цитуем «.. ми готові до такого тарифу, це позиція МЕШКАНЦІВ МІСТА та міської влади по тарифам». Це є --брехня!! Позицію мешканців міста та депутатів ніхто не оцінював, і ні у кого міська влада не питала про зауваження та пропозиції стосовно підвищення тарифів !!! Розрахункові документи не обговорювались на депутатських комісіях, на сесії міськради, не публікувались у місцевих ЗМІ.

  - відповідно до «Положення про проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП» міська влада повинна забезпечити відкрите обговорення питання встановлення нових тарифів «за місцем надання послуг суб’єктами господарювання» --протягом 30 днів з дня оприлюднення проекту рішення НКРЕКП щодо встановлення нових тарифів. Тільки після цього нові тарифи наберуть чинності чи будуть переглянуті у відповідності до пропозицій громад.

  Міська влада знехтувала вимогою Нормативного документу і відмовляється проводити публічне громадське обговорення підвищення тарифів!

  Зважаючи на викладене, учасники загальноміського мітингу , які є—згідно Конституції України-- носіями влади в місті Вознесенськ, вважають та постановляють:

  --звернутись до Національної Комісії НКРЕКП з проханням призупинити затвердження підвищених тарифів на водопостачання та водовідведення в м.Вознесенську ,у зв’язку із порушенням міським головою та його заступником діючого законодавства та нехтуванням думки громади міста;

  -звернутись з вимогою до міського голови Лукова В.Д. про звільнення Сметани Ю.О. із займаної посади, який ввів в оману Національну Комісію ,коли представляв розрахункові документи ;

  -звернутись з вимогою до міського голови Лукова В.Д. терміново створити робочу групу з питань дослідження розрахункових документів про підвищення тарифів, у складі якої повинні бути не менш ніж 51% представників громадськості;

  - ми вимагаємо від міського голови Лукова В.Д. розробити Положення про порядок проведення громадських слухань в місті Вознесенськ, та затвердити його рішенням сесії міськради 24 березня п.р.;

  -ми вимагаємо від міського голови Лукова В.Д.—після опрацювання робочою групою розрахункових документів --, провести публічне громадське обговорення тарифів.

  -текст резолюції розмістити в газеті "День за Днем" за рахунок коштів міськради;

  І тільки після цього надати до Національної Комісії НКРЕКП розрахункові документи із пропозиціями та зауваженнями громади міста.

  Резолюцію підписали депутати міської ради та представники усіх мікрорайонів міста:
   
  Последнее редактирование: 4 мар 2017
  Георгiй, citizen, Artur и 3 другим нравится это.
 6. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Последнее редактирование: 4 мар 2017
  Есенин Сергей нравится это.
 7. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
 8. Aleshka

  Aleshka Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  774
  Симпатии:
  955
  Пол:
  Мужской
  "Громадськi слухання" по поводу повышения тарифов это утопично, зная наш народ, то дай ему волю, так он ещё захочет, что бы ему доплачивали за использование, в данном случае, воды. У нас есть местные депутаты которых громада делегировала представлять свои интересы, достаточно того, чтобы представители водоканала выступили с конкретными расчетами, где обосновывают повышения тарифа, ну а депутаты тщательно все изучив дают либо красный либо зелёный свет на его изменение.
   
  citizen и Artur нравится это.
 9. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  С начала работы этой каденции депутатов прошло 25 сессии( отбрасываю организационные). Избрано 34 депутата, из них 8 депутатов---НИ РАЗУ не участвовали в обсуждении проектов решений сессии, не задали НИ ОДНОГО ВОПРОСА,как на сессии так и на комиссиях-они только голосовали по команде "чечетова"))
  Из оставшихся 26 депутатов-- 12 "отличились" по одному-два раза депутатской деятельностью на сессии,( но голосуют они исправно опять же по команде "чечетова"))) из оставшихся 14---активно работают практически все.

  Спрашивается вопрос : с кем, Карл, штурмовать Зееловские высоты,га?)))
  И нет ничего зазорного привлекать к обсуждению животрепещущих вопросов общественников..среди них есть таааакие "депутаты"--мама не горюй))) Я--в хорошем смысле!

  Касательно , цитирую ваши слова ""...наш народ, то дай ему волю..."---ну, конечьно, вы ж как-то выше народа, типа " мажу утром бутерброд--перва мысль : как там народ? как услышу про народ--так икра не лезет в рот"
  А народ, если он НАРОД---это главное в этом мире, скорее всего вы имели ввиду НАСЕЛЕНИЕ...
  Сегодня на митинге был НАРОД!!
   
  supertrolik, Ніка, citizen и 3 другим нравится это.
 10. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  Зелінська Т.Л. - це та сама, що працювала в Білому домі?
   

Загрузка...