Суботник!

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем Тім, 18 сен 2017.

1. vasya-serega

vasya-serega Moderator Команда форума

Симпатии:
    597
    Что вам мешает сфоткать такой вывоз мусора, если стали очевидцем? Будет сразу видно, где, и какая бригада халтурой занимается. Тогда и руководителям коммунального предприятия\городам будет что сказать. Я вот такое видел последний раз несколько лет назад. Сейчас бывает убирают не вовремя, возле контейнеров уже кучи образовываются, но потом приезжает бригада, и убирает всё вокруг начисто.

2. Artur

Artur Форумчанин Команда форума

Симпатии:
    887
    Ну, по перше - я вірю в можливість того, що люди можуть вчиняти якісь дії безкорисливо, задля чужого чи суспільного блага. Але я розумію, що основні мотиви дії будь якої людини - це заради себе. Чому суботники не проводилися раніше? Чому так співпав час їх проведення з активізацією політичного життя, зокрема, з наближенням виборів? І чи не пов’язаний, чи, принаймні, не був пов’язаний мій шановний опонент з однією з політичних партій?
    По друге - нема нічого поганого в активности, яка доповнює діяльність людей, які цим повинні займатись в силу професійних обов’язків. Коли ж така активність не доповнює. а заміняє - оце і є лоховство.
    Ці два міркування вкупі з невиправдано різким тоном мого опонента залізобетонно переконують мене - мені особисто на суботнику робити нічого.

3. ивахненко

ивахненко Форумчанин

Симпатии:
    1.363
    Блеск!! Отож и я такого мнения))) К сожалению, такого рода лоховство имеет место біть ишшо во многих городских проблемах!

Artur нравится это.
  4. Тім

Тім Moderator Команда форума

Симпатии:
    68
    Суботники проводяться щорічно, якщо уважно полистаєте форум то побачите оголошення і звіти ще 2-річної давнини. Який опонент? Яких політичних партій? Ні я, ні мій співорганізатор не балотуємся нікуди:) З іншого боку я розумію ваші підозри і сам би підозрював, але суботники проходять не вперше. Весною був, на осінь 2, минулого року теж був, і позаминулого)
    --- Добавлено, 16 окт 2017 в 11:17 ---
    Ось і звіт від 7 жовтня, так-так, ми ніяк не заспокоїмось:) Лоховство? Балотування? Лоховство це жити в лайні і чекати що хтось прийде і зробить щось за вас.

Вложения:

5. Тім

Тім Moderator Команда форума

Симпатии:
    68
    і ще трохи

Вложения:

6. Волиняка

Волиняка Новичок

Симпатии:
    22
    @Тім, які я можу зробити висновки з прочитаного: Люди в нас "гамнисті", на одне поле з ними краще не сідати!!! А за молодь яка не боїться роботи, де кожен виділив годину для суспільних справ і безкоштовно, з моральних принципів, прийшов і зробив! ТО Я ГОРДЖУСЯ ЖИТИ З ТАКИМИ ЛЮДЬМИ В ОДНОМУ МІСТІ! І ДАЙ БОЖЕ ВАМ ЗДОРОВ'Я ПРОВЕСТИ НЕ ОДНУ ТАКУ АКЦІЮ!!!

Загрузка...