Суботник!

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем Тім, 18 сен 2017.

 1. vasya-serega

  vasya-serega Moderator Команда форума

  Сообщения:
  888
  Симпатии:
  615
  Пол:
  Мужской
  Что вам мешает сфоткать такой вывоз мусора, если стали очевидцем? Будет сразу видно, где, и какая бригада халтурой занимается. Тогда и руководителям коммунального предприятия\городам будет что сказать. Я вот такое видел последний раз несколько лет назад. Сейчас бывает убирают не вовремя, возле контейнеров уже кучи образовываются, но потом приезжает бригада, и убирает всё вокруг начисто.
   
 2. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  Ну, по перше - я вірю в можливість того, що люди можуть вчиняти якісь дії безкорисливо, задля чужого чи суспільного блага. Але я розумію, що основні мотиви дії будь якої людини - це заради себе. Чому суботники не проводилися раніше? Чому так співпав час їх проведення з активізацією політичного життя, зокрема, з наближенням виборів? І чи не пов’язаний, чи, принаймні, не був пов’язаний мій шановний опонент з однією з політичних партій?
  По друге - нема нічого поганого в активности, яка доповнює діяльність людей, які цим повинні займатись в силу професійних обов’язків. Коли ж така активність не доповнює. а заміняє - оце і є лоховство.
  Ці два міркування вкупі з невиправдано різким тоном мого опонента залізобетонно переконують мене - мені особисто на суботнику робити нічого.
   
 3. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.000
  Симпатии:
  1.413
  Пол:
  Мужской
  Блеск!! Отож и я такого мнения))) К сожалению, такого рода лоховство имеет место біть ишшо во многих городских проблемах!
   
  Artur нравится это.
 4. Тім

  Тім Moderator Команда форума

  Сообщения:
  54
  Симпатии:
  68
  Пол:
  Мужской
  Суботники проводяться щорічно, якщо уважно полистаєте форум то побачите оголошення і звіти ще 2-річної давнини. Який опонент? Яких політичних партій? Ні я, ні мій співорганізатор не балотуємся нікуди:) З іншого боку я розумію ваші підозри і сам би підозрював, але суботники проходять не вперше. Весною був, на осінь 2, минулого року теж був, і позаминулого)
  --- Добавлено, 16 окт 2017 ---
  Ось і звіт від 7 жовтня, так-так, ми ніяк не заспокоїмось:) Лоховство? Балотування? Лоховство це жити в лайні і чекати що хтось прийде і зробить щось за вас.

   

  Вложения:

 5. Тім

  Тім Moderator Команда форума

  Сообщения:
  54
  Симпатии:
  68
  Пол:
  Мужской
  і ще трохи
   

  Вложения:

 6. Волиняка

  Волиняка Новичок

  Сообщения:
  9
  Симпатии:
  23
  @Тім, які я можу зробити висновки з прочитаного: Люди в нас "гамнисті", на одне поле з ними краще не сідати!!! А за молодь яка не боїться роботи, де кожен виділив годину для суспільних справ і безкоштовно, з моральних принципів, прийшов і зробив! ТО Я ГОРДЖУСЯ ЖИТИ З ТАКИМИ ЛЮДЬМИ В ОДНОМУ МІСТІ! І ДАЙ БОЖЕ ВАМ ЗДОРОВ'Я ПРОВЕСТИ НЕ ОДНУ ТАКУ АКЦІЮ!!!
   

Загрузка...