Створюємо новий сквер

Тема в разделе "Відродження", создана пользователем Олег Костюков, 6 апр 2016.

 1. Олег Костюков

  Олег Костюков Новичок

  Сообщения:
  3
  Симпатии:
  4
  У багатьох країнах світу 9 квітня 2016 року відбудеться ініціатива «Дерева Миру» («Trees of Peace»), ініціатива з висадження дерев та об’єднання заради миру, яка зародилась в Україні в 2015 році та вже має багатьох прихильників. У кожному місті, що візьме участь у ініціативі, координатори організовують її проведення якось особливо.
  У Вознесенську ініціатива набуде ознак сімейного свята.

  Турклуб «Непосіди» за підтримки партії «Відродження» започаткував будівництво дитячого спортивно - відпочивального майданчика по вул. Пархоменка (Чорновола)-75.
  Сам майданчик буде будуватися поступово. Це залежить від фінансування, якнайшвидшого оформлення дозвільних документів та від нашого з вами бажання. А в цей час дерева повинні вже підростати.
  Вже дві минулих суботи ми саджаємо на майданчику сквер, але нас мало, а роботи багато! Тому ми приєднуємося до ініціативи «Дерева миру», і запрошуємо всіх небайдужих на посадку дерев, декоративних кущів та квітів на нашому майданчику.

  Зустрічаємося в суботу – 9 квітня о 9-00. З собою брати лопати (штикові та совкові) і відра. Саджанцями ми забезпечимо, але хто принесе свої – будемо вдячні.


  З повагою депутат Міської Ради – Костюков Олег Сергійович


  Контактний тел.. 050 3904276

  [​IMG]
   
 2. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Суботник по створенню дитячого спортивно - відпочивального майданчика по вул. Пархоменка (Чорновола)-75 - це діло тих, хто мешкає поблизу. Вряд чи когось з вул Островського це зацікавить.
  Але ідея створення таких майданчиків дуже корисна - треба. щоб кожен депутат у своєму районі міста запланував та разом з владою та громадою створив такі куточки здоров'я.
   
  Георгiй и Александр Соя нравится это.
 3. Олесь

  Олесь Форумчанин

  Сообщения:
  173
  Симпатии:
  147
  Пол:
  Мужской
  Вот это, действительно, позитив в работе депутатского корпуса!!! Но так хочется, чтобы это не нашло вульгарного отголоска постоянных местных критаканов ! Вспомните коментарии о проведении праздника птиц для детей.
   
 4. Вера

  Вера Форумчанин

  Сообщения:
  106
  Симпатии:
  134
  ...чтобы это не нашло вульгарного отголоска постоянных местных критаканов...


  Если это не очередной пиар, то вопросов не возникнет.
   
 5. Анастасія

  Анастасія Форумчанин

  Сообщения:
  107
  Симпатии:
  135
  Пол:
  Женский
  А что вы понимаете под словом пиар?
   
 6. Елена Ярошенко

  Елена Ярошенко Житель

  Сообщения:
  1.088
  Симпатии:
  718
  Пол:
  Женский
  Какой прекрасный был замысел представителей партии регионов , когда высаживали деревья напротив ВУОСА перед домом газовщиков, а оказалось...Деревья по-варваски уничтожили...Понятно, что земля давно была отведена под торговый комплекс, тогда зачем высадили столько деревьев? Детские площадки - это замечательно! Берём и строим, обустраиваем, облагораживаем заброшенные места...Кто ж может быть против или не поддержать?!! Деньги...Вот, к сожалению это и есть то, во что всё упирается!
   

Загрузка...