Сто Мат ология

Тема в разделе "КОММУНАЛЬНЫЕ ПРЕДПРИЯТИЯ И УСЛУГИ", создана пользователем Колесников, 30 ноя 2018.

1. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    798
    Тепер я точно знаю, чому цих лікарів так назвали - Сто Мат ологи.
    Нікуди від них не дінешся - таки прийдеш і віддаси стільки грошей, скільки вони запросють.
    А межі їхнім апетитам нема.
    Та якби справа була тільки у грошах.
    Саме погане те, що гроші беруть хороші, а працюють погано.
    Ніяких записів у медичній книжці, Ніяких фіксованих тарифів і квитанцій. Ніякої гарантії та відповідальності.
    Такий собі СтоМато логічний беспредел. Як у державній кліниці, так і у приватних лікарів.
    І ходимо ми від лікаря до лікаря у пошуках лікаря. Залишаємо їм свої зуби в обмін на залізні. Допоки залишати вже буде нічого. Тоді їдемо у інші міста, щоб віддавати шаленні гроші за протези та імплантанти іншим сто мато логам.
    Довго не ходив я до цих лікарів - не боліли зуби, а часу і бажання йти на профілактику не було.
    Допоки не заболіли всі зуби відразу разом з яснами.
    У державній кліниці я попав до протезіста. Він дуже швидко та професійно повидирав усі "подвижні" зуби, а на решту начепив залізяки. Тільки потім я узнав, що не треба було виривати зуби, а треба було лікувати ясна.
    До нього я, зрозуміло, більше не піду. Але видрані здорові зуби вже не повернеш.
    Здорові зуби щезли, а здорові проблеми з зубами залишилися.
    Цього разу я пішов у двоповерхову приватну клініку, сподіваючись, що тут працюють лікарі, а не заробітчани-халтурщики. Як виявилося, марно сподівався.
    Дві свої пенсії я віддав Мельник Тетяні Борисовні за ремонт своїх зубів. Вона сказала:"Звикайте до відремонтованих зубів та приходьте через рік" Не зміг я звикнути до зубів, які боліли, а їсти якими не можна.
    Прийшов раз для переробки браку - марно, потім другий - марно, потім третій - тиск підскочив вище криші, а прийому так і не дочекався.
    Хвора сто мат олог Мельник. Хвора на золоту лихоманку. Це не лікар, а гаманець Ти її цікавиш, поки платиш гроші. А потім - .записуйся на прийом на пару місяців наперед. І навіть по запису будеш чекати кілька годин, допоки сто мат олог не збере позапланові гроші.
    Не піду я більше і до неї. І вам не раджу.
    Наразі роблю спроби через облздрав ( який видав ліцензію), споживачів та суд повернути свої гроші.
    Але це справа не одного дня серед тотального беспределу українських реалій.
    А зуби лікувати треба.
    Подивився сайти у Одесі. Судячи по відгукам - там беспредел аналогічний.
    Що робити?
    Чи повезло комусь знайти справжнього лікаря, який не просте бере гроші, а робить свою справу професійно та сумлінно?.

2. vasya-serega

vasya-serega Moderator Команда форума

Симпатии:
    632
    Особисто я ходжу до Харитоненко Миколи. У клініці там зазвичай стоїть миска до спльовування, яку санітарка змінює через декілька пацієнтів. Тобто можна побачити там чийсь вирватий зуб, або просто слину з кровью. У приватному кабінету коло авторинку усе чисто, просто черга довше. Щодо самого лікування, то у мене проблем не виникало. Ставив декілька пломб і коронок, уже декілька років зуби не турбують зовсім. Технології не надсучасні, просто і ціни не захмарні.

3. Колесников

Колесников Форумчанин

Симпатии:
    798
    Не все так погано у нашому домі.
    Після того, як у приватній кліниці з мене взяли купу грошей, а залишили купу проблем, я змушений був звернутися до стоматологічної полікліники Вознесенської ЦРБ. Бо їхати у інше місто з зубним болем та без торби грошей якось не хотілося. Особливо після того, як я ознайомився з одеськими цінами та відгуками одеситів.
    Перша приємна несподіванка - головний лікар стоматологічної полікліники та стоматолог з 32 кабінету БЕЗКОШТОВНО надали професійну консультацію щодо зубу, який болів.
    Друга приємна несподіванка - обстеження хірургом та абсолютно безболісне видалення зубу з рівнем обслуговування, якого я не бачив у приватних лікарів. А ціна "по зубам" кожному. І черга під кабінетом це підтверджує. .
    Третя приємна несподіванка - Реєстратура працює, а хірург занесла у карточку інформацію про операцію. .
    Залишилося зовсім небагато - замість втрачених зубів зробити нові..

Загрузка...