Соц. сети СЛАВА ВІРНИМ СИНАМ УКРАЇНИ!18 серпня 2015 року у великій залі виконавчого...

Тема в разделе "Міська влада Вознесенська", создана пользователем Міська влада, 23 авг 2015.

 1. Міська влада

  Міська влада Группа ВКонтакте

  Сообщения:
  73
  Симпатии:
  39
  СЛАВА ВІРНИМ СИНАМ УКРАЇНИ!
  18 серпня 2015 року у великій залі виконавчого комітету Вознесенської міської ради відбулися урочисті збори громадськості міста у зв’язку з врученням учасникам бойових дій антитерористичної операції державного нагрудного знаку «Учасник АТО».
  Привітати воїнів та висловити їм повагу від громади нашого міста прийшли керівники підприємств, голови громадських організації ветеранів та афганців, волонтери, депутати міської ради, освітяни, працівники соціальних служб, представники місцевої влади, військового комісаріату. Особливим гостем був Чемпіон світу з плавання, який встановив новий європейський рекорд у своїй віковій категорії в серпні 2015 року, полковник запасу, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни Чижевський Георгій Дмитрович.
  В ході зборів лунали патріотичні вірші, звучав Гімн України, патріотичні заклики, щирі оплески як знак подяки хлопцям за захист української землі та держави. Учасники зустрічі схилили голови у хвилині мовчання за загиблими українцями у війні на Сході.
  Збори вів міський голова Віталій Дмитрович Луков, з привітальним словом виступив Чижевський Георгій Дмитрович, який вручав почесні знаки. Наказ про вручення знаків «Учасник АТО» зачитав представник військового комісаріату, майор Сєвастьянов Ігор Леонідович. Міський голова зазначив, що проводячи перші збори по врученню відзнак, він у присутності вознесенців вимагає від військового комісаріату об’єктивного складання списків на цю нагороду, щоб, не дай Боже, не нанести образу хоч одному воїну. Звернув увагу на соціальний захист учасників антитерористичної операції.
  Знак «Учасник АТО» отримали 27 хлопців, захисників нашої Батьківщини. За їх словами «Служу народу України» – вірність, глибокий патріотизм, неймовірні умови перебування в зоні бойових дій, недоспані ночі, кров та біль… Героям слава!
  По завершенню процедури вручення нагрудних знаків міський голова надав повну відповідь учасникам АТО на запитання щодо виділення земельних ділянок. Начальник управління соціального захисту населення Шишляннікова І.А. оголосила про можливість здійснити відпочинок за кошти обласного бюджету: учасники бойових дій протягом 12 днів, інваліди АТО та члени їх сімей протягом 12 днів. Перелік баз відпочинку та санаторіїв є в управлінні соціального захисту населення.
  https://vk.com/album-91472535_219890256

  Читать в группе Міська влада Вознесенська.
   
  Последнее редактирование модератором: 23 авг 2015
  Георгiй нравится это.

Загрузка...