Скликається Велика рада.

Тема в разделе "ГРОМАДА и ВЛАДА", создана пользователем Колесников, 29 авг 2016.

 1. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  952
  Симпатии:
  804
  Пол:
  Мужской
  Друге питання. Йодова профілактика населення 30-км зони АЕС.


  « Населення територій, на яких розміщуються... ядерні установки ... має право на
  соціально-економічну компенсацію ризику від їх діяльності, у тому
  числі на: ... Забезпечення засобами індивідуального захисту та препаратами
  стабільного йоду» ( З А К О Н У К Р А Ї Н И Про використання ядерної енергії
  та радіаційну безпеку . Стаття 12. http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/39/95-вр )

  У перші хвилини після аварії на ядерному реакторі НЕОБХІДНО ОБОВ’ЯЗКОВО прийняти препарати стабільного йоду для того, щоб організм людини наситився звичайним йодом та не засвоював радіоактивний. https://news.pn/ru/public/94698

  Вже більше 30 років працюють блоки ЮУ АЕС.

  Весь цей час у кожного мешканця 30-км зони у аптечці повинні були знаходитися

  засоби індивідуального захисту та препарати стабільного йоду. разом з інструкцією.

  Я вам не скажу за всю зону, але скажу про себе і своїх знайомих - ми тільки щось чули, але нічого не бачили.

  Дуже красномовно про вплив радіоактивного йоду на рак щитовидної залози навіть у штатному режимі роботи АЕС --- http://vozfor.net/threads/nasha-pitevaja-voda.642 О раке щитовидки см. раздел 1.6 книги «Питна вода».


  У ЗМІ попала інформація, що препарати йоду та засоби захисту закуповувалися ( або «якоби» закуповувалися. https://news.pn/ru/incidents/42286

  Але до населення зони вони не доходили. . Виглядає на те, що хтось вкрав наш йод. Для них це - вкрадені у нас гроші (мільйони гривень). Для мешканців зони - це масові захворювання на рак щитовидної залози у випадку дуже ймовірної аварії на АЕС.

  На сайті ЮУ АЕС . http://www.sunpp.mk.ua/ru/news/news_sunpp/4037 опублікована стаття про розподіл йоду у м. Южноукраїнськ.

  Треба на Великій раді наполегливо порадити меру міста зробити аналогічно.

  Просто необхідно, щоб 500 000 гривень не вкрали знову, а закупили препарати йоду та засоби захисту і під розписку роздали кожному вознесенцю разом із інструкцією.
   
  Последнее редактирование: 12 сен 2016
  supertrolik нравится это.
 2. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  952
  Симпатии:
  804
  Пол:
  Мужской
  Третє питання для Великої ради: СТРАХОВКА.

  Держава зняла з себе відповідальність за свій народ, прикриваючись місцевим самоврядуванням. Але місцева влада не взяла на себе цю відповідальність. Так вона й повисла у повітрі. Народ залишився сам на сам у морі житейських проблем.

  Громадянське суспільство, яке виникає як засіб самозбереження громади, повинне допомогти меру і його команді вести наш корабель у світле майбутнє.

  Атомне лобі протягує продовження експлуатації енергоблоків АЕС, які вичерпали свій проектний ресурс безпечної роботи, будівництво нових блоків, збільшення об’єму Олександрівського водосховища, збільшення відбору води із р. П.Буг. Це негативно впливає на наше здоров’я, якість питної води та підвищує ризик тяжкої аврії. Все це робиться під розмови про дешеву ядерну єлектроенергію.

  Але хто заплатить за лікування дітей та дорослих від наслідків негативного впливу радіації від атомних станцій, що працюють у штатному режимі та викидів радіонуклідів при аварії!?

  Держава усунулась від відповідальності. Атомна станція відмовляється від своєї вини. А місцева влада не спроможна платити навіть у тому випадку, якщо у неї виникне таке бажання.

  Що робити?

  Йти до людей з простягнутою рукою?

  Мовчки вимирати та дивитися, як вмирають діти?

  У випадку тяжкої аварії на ЮУ АЕС наша вода буде отруєна радіонуклідами.

  Наші земля та помешкання стануть непридатними для життя. Всі ми змушені будемо кидати наші домівки та все майно і тікати світ за очі, поповнюючи ряди жертв російської агресії.

  І багаті люди, які мають свої підприємства у місті, змушені будуть кидати їх і тікати.

  Чому вони мовчать, коли влада міста протягує «Одобрям-с» всіляким ядерним авантюрам?!


  Питання для Великої ради:


  - Забов’язати Народного депутата Лівіка О.П. виступити ініціатором закону про обов’язкове стархування здоров’я та майна мешканців 30-км зони за рахунок Енергоатома.
  Тоді аесівці не будуть хизуватися дешевизною свого КВт.

  - забов’язати депутатів міськради звернутися до ВРУ з такою ж пропозицією.

  - забов’язати мера міста, депутатів міськради та Миколаївської облради ( які мешкають у м. Взнесенськ) виступати проти планів ЮУ АЕС піднімати рівень Олександрівського водосховища до 20,7 м , продовження експлуатації енергоблоків ЮУ АЕС понад проектний термін безпечної роботи, будівництва нових енергоблоків на ЮУ АЕС, розширення Ташлицької ГАЕС.
   
  citizen и Елена Ярошенко нравится это.
 3. citizen

  citizen Форумчанин

  Сообщения:
  152
  Симпатии:
  123
  Пол:
  Мужской
  Это бесплатная рекомендация нардепу как оставаться нардепом все следующие созывы.
  Идея очень хорошая и справедливая.
  --- Добавлено, 13 сен 2016 ---
  Сто процентов. Одно условие - мэр и его команда должны воспринимать зарождающееся гражданское общество в городе таким, каким оно есть. И уже на этой стадии(зарождения оного) использовать взаимодействие с ним на благо громады. И совместная деятельность приведет к росту профессионализма как с одной так и с другой стороны.
   
  Людмила нравится это.
 4. Елена Ярошенко

  Елена Ярошенко Житель

  Сообщения:
  1.088
  Симпатии:
  718
  Пол:
  Женский
  Я это уже выкладывала в политюморе, но ...здесь оно более в тему... 14359218_1083051315123611_7560183116558999836_n.jpg
   
  supertrolik и Тёма нравится это.
 5. Тёма

  Тёма Новичок

  Сообщения:
  25
  Симпатии:
  28
  Пол:
  Мужской
  А народного дИпутата, чиїх простітушок у 14ому році (так так, саме тих що воно готувало на гроші криси яника, захоплювати Миколаївську ОДА та організовувати другий Слов'янськ) розігнало СБУ після анонімки та погрозило йому пальчиком, зобов'язати їжака проти шерсті родить можна?
   
  Ніка нравится это.
 6. Депутат

  Депутат Форумчанин

  Сообщения:
  190
  Симпатии:
  227
  А за народного дИпутата чи не 131 округ більшістю голосів проголосував? А чим Луков краще за нього, яка в нього була позиція у 2014? Люди вибирають собі кумирів, тому вибачайте: бачили очі, що купували, а тепер жиріть!
   
 7. Тёма

  Тёма Новичок

  Сообщения:
  25
  Симпатии:
  28
  Пол:
  Мужской
  Де написано що хтось за когось краще? І до речі, коли перед тобою кладуть кілька різних, і у той же час однакових, сортів лайна, що ти вибереш, не важливо.
   
 8. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  Хочу перевести наш діалог трохи в іншу площину.

  "Велика рада" - звучит класно! Це типа "Народного віче" ????
  А які правові наслідки цієї Великої Ради?

  "Поговорили... и разошлись???"

  Запросили народного депутата Лівіка Олександра Петровича, щоб він висловив свою думку...Він повідомив, що спробує прийняти участь, хоча у Верховній Раді пленарний тиждень

  Але...Враховуючи абсолютну неприязнь ВДЛ до народного депутата прогнозую чергову провокацію у вигляді повного залу педагогічних працівників та інших працівників, близьких до міського голови, які шляхом голосування висловляться за позицію міського голови, а народного депутата в черговий раз буде ......
   
  ивахненко и citizen нравится это.
 9. Елена Ярошенко

  Елена Ярошенко Житель

  Сообщения:
  1.088
  Симпатии:
  718
  Пол:
  Женский
  Непросто неприязнь, а и подлые, гнилые (типа кривляться за спиной, сплетни, интриги...) методы борьбы с опонентом! Они не просто голосовать будут, а и устроят базар с криками, невозможности выслушать другую стороны, при этом будут держать фиги в карманах, а когда выйдут из зала -будут плеваться в сторону головы и его опричников, потому как вынуждены так поступать из-за зависимости от этой "бригады". Пройденный этап!
  --- Добавлено, 14 сен 2016 ---
  Важливо! Ты можешь ничего не выбрать, т.б. всё, испортив тем самым бюллетень, но ты БЫЛ на выборах! Если прийдёт 100 человек, а 50 из них можно купить, задобрить, родственники, в конце-концов...человек набрал 50%, а если прийдёт1000 человек, а проголосует 50 - это большой "?" хватит ли голосов, чтобы кандидат хоть в головы, хоть в депутаты прошел. Вот в этом наша беда, что мы не ходим на выборы, особенно город! Село идёт на выборы от нечего делать - пообщаться, посплетничать, и бумажку кинуть в ящик интересно...Мало кто там действительно понимает, что это очень серьёзно, к огромному сожалению! Я по своей работе много общалась с селянами не одного района, и ситуация везде почти одинаковая: "а шо вин нам дасть? Гроши будуть? Цього выберемо, бо вин вже накрався, бильше не буде, а нам уборщица сельсовета Маня сказала голосувати за цього, а шо воно таке - не знаю..." И вся политика!
  --- Добавлено, 14 сен 2016 ---
  Если уже человек прошел, его выбрали, так давайте помогать ему работать, скажем в глаза ему, что нам нужно, как мы видим решение той или иной проблемы, ведь среди нас, избирателей, много толковых людей, но нет активности! А вот если избранный нами не хочет работать, только о своём благополучии и кармане думает - давайте дружно, объединимся и дадим по соплям так, чтобы другим неповадно было! Заставим работать!!!
   
 10. citizen

  citizen Форумчанин

  Сообщения:
  152
  Симпатии:
  123
  Пол:
  Мужской
  Как хорошо, а главное, правильно сказано.
  --- Добавлено, 14 сен 2016 ---
  И это правильно.
   

Загрузка...