Школа

Тема в разделе "ГРОМАДА и ВЛАДА", создана пользователем Колесников, 26 дек 2017.

 1. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  971
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Яка ж дурна школа Людини Розумної! Або дуже хитро придумана ?

  Це не школа розвитку, а школа отупіння.
  Близько 20 років дітей Людини Розумної перетворюють у тупих бездумних та бездуховних рабів.
  Замість того, щоб навчити дітей всього трьом речам: 1. Так обслуговувати своє тіло, щоб комфортно прожити свій біологічний потенціал (до 125 років); 2. Так жити у суспільстві, щоб не заважати, а допомогати один одному; 3. Так жити на Землі, щоб зберегти комфортну середу існування людини вічно.
  Все інше — вторинне

  "И сотворили Школу так, как велел им дьявол. Ребенок любит природу, поэтому его замкнули в четырех стенах. Ребенку нравится сознавать, что его работа имеет какой-то смысл, поэтому все устроили так, чтобы его активность не приносила никакой пользы. Он не может оставаться без движения – его принудили к неподвижности. Он любит работать руками, а его стали обучать теориям и идеям. Он любит говорить - ему приказали молчать. Он стремится понять - ему велели учить наизусть. Он хотел бы сам искать знания - ему они даются в готовом виде. И тогда дети научились тому, чему они никогда бы не научились в других условиях. Они научились лгать и притворяться. Дети отбились от рук. Они бегут из дома, ищут приключений. Они становятся практичны, самоуверенны и упорны без помощи школы и даже вопреки ей. И разрушилась Школа, которая была сотворена по наущению дьявола." Адольф Ферьер (начало XX века, Швейцария)

  Сергій Колєсніков 26.12.17
   
  Последнее редактирование: 26 дек 2017
 2. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.046
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  Я з вами не погоджусь по всім трьом пунктам.
  До 125 можна жити одиницям, які від природи мають відмінності від більшості. Щоб людське тіло без всякого відбору 1 із 1 000 000 могло так довго працювати, треба його змінювати. Отже, дивись пункт другий

  Не особливо можна допомогати, не маючі спецільних знать. Поспівчувати хіба що. На все інше треба вчитися, і вчитися багато. Вчитися на медика, яких для роботи треба знання фармацевтів, яким для роботи треба знання хіміків, яким для роботи треба знання геологів, яким для роботи треба знання інженерів, яким для роботи треба знання металургів, яким длшя роботи треба знання шахватрів і т.д.

  Земля не буде існувати вічно, людство, аби вижити, має як змінюватися само, так і змінювати середу існування. Не у сенсі ліс вирубати, а у сенсі це ліс посадити\замінити чимось іншим на Марсі чи де-інде.
   
 3. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  971
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  vasya-serega, я віддаю належне Вашим аналітичним здібностям, але, нажаль, аналізуючи деталі Ви не помітили головного.
  Щодо 125 років
  . Можна дискутувати про кількість років, але комфортно прожити свій біологічний потенціал хочуть всі.
  Жити у суспільстві, щоб не заважати, а допомогати один одному- для цього зовсім не обов`язково бути фахівцем у певній отраслі знань. Коли я говорив про три позиції, то я мав на увазі головні і необхідні кожній людині знання. Ну а фахівців у нас достатньо. Ось тільки не завжди від них іде допомога. Майже все, що придумали фахівці, працює на знищення людства. І працюють вони не для людей, а для себе. Є навіть фахівці по замовному вбивству людей. Я вже не кажу про енергетиків, гідротехників та т.і.
  Так жити на Землі, щоб зберегти комфортну середу існування людини вічно. Згоден, що нема нічого вічного. Але впевнений, що не треба змінювати природу Землі. Цей механізм балансу живого та неживого настільки складний та крихкий, що не варто приматам намагатися його змінювати. Достатньо тільки повернутися у свою нішу і не вилазити звідти.
   
 4. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.046
  Симпатии:
  668
  Пол:
  Мужской
  А ви не проживете без науки свій потенціал. Не те ще комфортно, а просто не проживете. Адже саме наука дає знання, які організму потрібні вітаміни, мінерали, пропрціє білків\жирів\вугеловодів для харчування. Що пити можна, що ні, чим дихати можна, чим ні. І найменший збій в організмі, і без науки ви просто мішок із кістками. А щоб цей рівень підтримувати, якомусь певному відсотку населння треба знання в голову вкладати.
  А кожній людині більшість з того, що вона вивчає, і не потрібно. Проте потрібно, що вона могла потім робити свідомий вибір, чим займатися у житті, чим ні. Тобто кваліфікований інженер завжди може звільнитися з роботи і піти на город бурячки вирощувати. А от випускник церковно-приходської школи станок не запрограмує.
  Ну вже змінено. Якби хоч якись баланс був, щоб далі не руйнувати :(
   
 5. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской

  Молодці! Вітаю!
  Проглядається присутність таланту в тому, що терміни від завдання до ідеї і готового інтелектуального продукту були для Вас супер авральними.
  Радує те, що Вам креативно, за одну хвилину вдалося передати почуття, здавалося б по календарю зимового свята, теплими, яскравими, літніми фарбами.
  Дитячими очима, особистою творчістю нагадати дорослим глядачам про дитячому сприйнятті Миру і гармонії, через об'єктив Вашої камери.