СБУ викрила привласнення держкоштів Южно-Української АЕС

Тема в разделе "Новости Николаева и области", создана пользователем NewsMaker, 5 авг 2016.

 1. NewsMaker

  NewsMaker Moderator Команда форума

  Сообщения:
  169
  Симпатии:
  144
  СБУ викрила привласнення держкоштів Южно-Української АЕС

  Привласнення державних коштів ВП «Южно-Українська атомна електростанція» в особливо великих розмірах викрила Служба безпеки України на Миколаївщині.

  Зокрема оперативники спецслужби затримали кур’єра під час передачі шести мільйонів гривень готівки головному бухгалтеру одного з публічних акціонерних товариств (ПАТ).

  Правоохоронці встановили, що ці гроші отримано від ВП «ЮУ АЕС» у рамках виконання договору на реконструкцію та будівництво об’єктів Ташлицької гідроакумулюючої станції. З метою виведення коштів «у тінь», ПАТ у травні-серпні ц.р. провело низку безтоварних фінансово-господарських операцій із фіктивними структурами на загальну суму 20 мільйонів гривень за нібито поставлені будівельні матеріали.

  Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво) та ч. 2 ст. 209 (відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

  У Харкові, Южноукраїнську, Первомайську та Вознесенську триває низка обшуків. Зокрема, вдома у бухгалтера вилучено близько 400 тисяч гривень та документація ПАТ. На одному із підприємств, що контролюється фактичним власником ПАТ, також вилучено 16 мішків бухгалтерської документації, яка підтверджує причетність фігурантів провадження до легалізації коштів через фіктивні підприємства.

  Тривають невідкладні слідчі дії.
  https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/1574#sthash.YXvzcxOF.YHQrBA0v.dpuf
   
  Artur, Георгiй и Колесников нравится это.
 2. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.461
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  Працівників Південно-Української АЕС викрито на привласненні державних коштів – СБУ

  У Миколаївській області силовики викрили на підприємстві «Південно-Українська атомна електростанція» привласнення державних коштів в особливо великих розмірах, повідомили в прес-центрі СБУ.

  Як зазначається, було затримано кур'єра під час передачі 6 млн грн готівки головному бухгалтеру одного з публічних акціонерних товариств.

  17.jpg 18.jpg

  З'ясовано, що ці гроші були отримані від Південно-Української АЕС у рамках виконання договору на реконструкцію і будівництво об'єктів Ташлицької гідроакумулювальної станції.

  З метою незаконного виведення коштів, підприємство в травні-серпні 2016 року провело кілька безтоварних фінансово-господарських операцій із фіктивними структурами на загальну суму 20 млн грн за нібито поставлені будівельні матеріали, зазначили у СБУ.

  На даний момент у цій справі тривають обшуки в Харкові, Південноукраїнську, Первомайську та Вознесенську.

  Так, вдома у бухгалтера підприємства були вилучені близько 400 тисяч грн і документація ПАТ. На одному з підприємств, що контролюються фактичним власником ПАТ, також вилучено 16 мішків бухгалтерської документації, яка підтверджує причетність підозрюваних до легалізації коштів через фіктивні підприємства.
   
  Георгiй и Колесников нравится это.
 3. NewsMaker

  NewsMaker Moderator Команда форума

  Сообщения:
  169
  Симпатии:
  144
  СБУ заявила об отмывании 20 миллионов гривен на реконструкции Ташлыкской ГАЭС

  Служба безопасности Украины вскрыла присвоение государственных средств обособленным предприятием «Южно-Украинская АЭС» в особо крупных размерах. Оперативники спецслужбы задержали курьера во время передачи им 6 миллионов гривен наличными главному бухгалтеру одного из ПАТ.

  Об этом сообщает пресс-группа Управления СБУ в Николаевской области.

  Установлено, что указанные деньги были получены от ОП «ЮУ АЭС» в рамках выполнения договора на реконструкцию и строительство объектов Ташлыкской ГАЭС.

  – С целью выведение денежных средств «в тень», ПАТ в марте-августе текущего года осуществило несколько безтоварных финансово-хозяйственных операций с фиктивными структурами на общую сумму 20 миллионов гривен за, якобы, предоставленные строительные материалы, – сказано в сообщении СБУ.

  Открыто уголовное производство по части 2 статьи 205 (фиктивное предпринимательство) и части 2 статьи 209 (отмывание доходов, полученных преступным путем) Уголовного кодекса Украины.

  В Харькове, Южноукраинске, Первомайске, Вознесенске продолжается серия обысков. Дома у главного бухгалтера изъято около 400 тысяч гривен и документация ПАТ. На одном из предприятий, контролирующихся фактическим собственником ПАТ, изъяты 16 мешков с документами, подтверждающими причастность фигурантов производства к легализации денежных средств через фиктивные предприятия. Также во время обыска на предприятии обнаружена государственная символика РФ. Ведутся неотложные следственные действия.

  Как сообщалось ранее, николаевские атомщики вместе с подрядчиком присвоили 13,5 миллионов на питании.

  Источник: http://nikvesti.com
   
  Колесников нравится это.
 4. Депутат

  Депутат Форумчанин

  Сообщения:
  190
  Симпатии:
  227
  Ми маємо вірити в те, що злочинці будуть покарані? І в кого у Вознесенську проводили обшук? Знову буде порожній дзвін.
   
  Натали и Колесников нравится это.
 5. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  973
  Симпатии:
  808
  Пол:
  Мужской
  Це не виняток. Це - система. ( Дивись "Питна вода") На атомних станціях роблять не енергію. Там роблять гроші. Дуже великі гроші.
  За рахунок безпеки. Як бабахнуть блоки, чи піде по Бугу 20-метрова цунамі, аесівці-ворюги на своїх мільйнах хутко зникнуть в невідомому напрямку. Втічуть і місцеві ворюги - розпилювачі наших гробових.
  А ми літати не вміємо
  Так нам і треба - наша хата з краю.
   
  Депутат и supertrolik нравится это.

Загрузка...