Регистрация SIM-карты

Тема в разделе "СОБЫТИЯ В УКРАИНЕ", создана пользователем Aleshka, 28 июл 2015.

 1. Aleshka

  Aleshka Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  774
  Симпатии:
  955
  Пол:
  Мужской
  SIM-картки хочуть прив’язати до українців
  [​IMG]

  Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), прийняла рішення підтримати проект постанови, що передбачає обов'язкову ідентифікацію та реєстрацію SIM-карток абонентів. Це має зменшити мобільне шахрайство, пише УНІАН.

  «Ми підтримали документ, розроблений Держспецзв'язком (Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації – УНІАН)», – сказала прес-секретар НКРЗІ Тетяна Ліговська. За її словами, прийняття даної постанови дозволить скоротити обсяг мобільного шахрайства і сприятиме чіткій ідентифікації абонентів мобільного зв'язку.

  «Давно йшлося про те, що необхідно вводити реєстрацію абонентів, – каже вона. – Справа в тому, що номер повинен бути прив'язаний до людини, тому що на сьогоднішній день у наш ринок телекомунікацій входять питання зв'язку мобільного телефону і фінансових послуг. У цій ситуації відсутність реєстрації призводить до великого обсягу шахрайства».

  Кабінет Міністрів у квітні цього року доручив Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації (Держспецзв'язку) розробити проект постанови, що передбачає обов'язкову ідентифікацію клієнтів і надання телекомунікаційних послуг з використанням SIM-картки на підставі укладеного договору між оператором і абонентом.

  Як зазначили у відомстві, необхідність у розробці даної постанови виникла у зв'язку з постійною загрозою з боку терористів і російських військових, які, зокрема, використовують знеособлені мобільні пристрої «для створення розвідувально-інформаційної мережі зі збору та пересилання даних щодо дислокації та переміщення сил АТО, коригування вогню по них та приведення вибухових пристроїв в дію шляхом виклику на мобільний пристрій».

  У свою чергу, мобільні оператори й учасники ринку виступили проти обов'язкової реєстрації абонентів, оскільки, на їхню думку, персоналізація проданих SIM-карток позначиться не тільки на обсягах продажів, але і на доступності послуг мобільного зв'язку.

  На даний час документ знаходиться на узгодженні в профільних відомствах.

  http://today.mts.com.ua/posts/sim-kartki-xochut-priv-yazati-do-ukrayinciv
  --- Добавлено, 28 июл 2015 ---
  Лично, я за регистрацию! Только интересно каким образом она будет проходить в отношении "старых" абонентов.
   
 2. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.460
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  Для борьбы с телефонным мошенничеством, есть тысячи других более эффективных способов.
  Лично мне, идея персонализации мобильных сим карт, не нравиться, так как меня лишают права на анонимность. Персонализация СИМ - это по сути, тотальный контроль над перемещением абонента.
  У меня уже давно персонализированая симка, так как в своё время мой бизнес был связан с компанией МТС. При звонке в сервисные службы Оператора, ко мне обращаются по имени. :)
  И в тоже время, я считаю, что у человека должно присутствовать право выбора. После введения закона, мошенники не пропадут, а появиться новый рынок - рынок ворованных, взломанных ... СИМок и ничего более.
   
  DarkSlon нравится это.
 3. MeowMeow

  MeowMeow Форумчанин Команда форума КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  272
  Симпатии:
  189
  Пол:
  Мужской
  Старых либо отключать от сети, либо пусть регистрируют симку. МОжно на сайте оператора, чтобы в очереди не стоять. А на счет анонимности, так давно по всему миру существуют предоплаченые одноразовые телефоны. Каждый найдет, если нужно))
   
 4. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.460
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  Вот и ответ, чем будут пользоваться мошенники в случае надобности. И какой смысл в персонализации, если будет существовать рынок одноразовых сим карт? Не вижу логики.
   
 5. MeowMeow

  MeowMeow Форумчанин Команда форума КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  272
  Симпатии:
  189
  Пол:
  Мужской
  смысл в том, что отдельно симку не купить, она продается вместе с телефоном. и когда закончились денежки то телефон просто выкидывается с карточкой, т.к. нет возможности пополнить счет. Так что если решил приколоть друга - покупай новый одноразовый телефон)Сколько щас самый простой стоит, не сенсорный? Гривен 400? Ну вот.
   
  Есенин Сергей нравится это.