ПТЕ 3ЮУ

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем Колесников, 22 сен 2019.

 1. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.004
  Симпатии:
  653
  Пол:
  Мужской
  У вівторок о 12 годині? Ну це треба не працювати, аби мати можливість туди потрапити
   
  Колесников нравится это.
 2. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  900
  Симпатии:
  804
  Пол:
  Мужской
  Аесівські шахраї, протягуючи свої бісівські проекти, саме на це і разраховують: майже усі слухання призначаються у робочий день та робочий час. Загнати на них телефоном можна тільки покірних бюджетників. І Луков це робить. На мій запит щодо цього він відповів - є недоцільним призначати слухання на вихідний день.
  А цього разу слухання призначили одне на всю Україну. В робочий день, в робочий час. І то - у місті-супутнику ЮУАЕС. І сидіти у залі будуть, головним чином, робітники АЕС. А ті, на життя яких насувається смертельна небезпека, покірно працюють за шмат гнилої ковбаси. І то - отруєний.
  З цим можна боротися тільки громадянською активністю. Я б , наприклад, знайшов можливість роздвинути свій робочий графік для того, щоб зберегти головне - можливість жити на Землі. Все інше вторинне. Який сенс у нажитому майні, якщо втратиш здоров `я, або доведеться тікати, залишаючи все і назавжди.
  Щеплення від тритію нема. І коли ядерний рак залізе до оселі, він не питатиме, чи ти бюджетник, який за нього піднімав руку. Чи у тебе не було часу приймати участь у боротьбі за свої конституційні права на життя і здорове довкілля.
  «В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв» (Платон).
   
  Последнее редактирование: 14 дек 2019
 3. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  900
  Симпатии:
  804
  Пол:
  Мужской
  Третьому дали 10 років понад проектні 30. Хто винний?


  Свободы сеятель пустынный,
  Я вышел рано, до звезды;
  Рукою чистой и безвинной
  В порабощенные бразды
  Бросал живительное семя -
  Но потерял я только время,
  Благие мысли и труды.....
  Паситесь, мирные народы!
  Вас не разбудит чести клич.
  К чему стадам дары свободы?
  Их должно резать или стричь.
  Наследство их из рода в роды
  Ярмо с гремушками да бич.
  1823 Пушкин
  23.12.19 відбулася колегія ДІЯРУ, яка дала добро на ПТЕ 3 ЮУ АЕС.

  Будемо ще десять років жити під Дамоклівим мечем ядерного джина. Може й бабахнути ветхий прострочений ядерний горщик. І весь радіоактивний непотріб попливе по Бугу до самого Чорного моря. І ми розбіжимося хто куди, покидаючи назавжди свою сплюндровану Батьківщину та все нажите майно.

  І Чорнобиль вже був. І Фукусіма вже була. І всі все бачили і все знають.

  І мовчать.

  Але аесівці знову експериментують з ядерними реакторами. Знову казки про раз на 10.000 років.

  А 10 000 років відбуваються через кожні 25 років.

  Коли наступний?

  А навіть якщо й витримає 2 ЮУ ще 10 років до наступного продовження, то радості від цього теж не багато – з «продувкою» ЮУ АЕС викидає до Південного Бугу тритій та інші радіонукліди, які виводять Вознесенськ та область у лідери по онкозахворюванням: ОНКОзахворюваність на 100 тисяч населення за 2018 рік ( Перевірено 15.12.19 року з трьох офіційних джерел: Канцер реєстр України та офіційна інформація від облздорову та Вознесенької лікарні ).

  по Україні 356,1


  по Миколаївській області 392,5


  по Вознесенську 471,8


  З водою, повітрям, харчами тритій у вигляді раку може залізти до кожної оселі. Тоді Іван перехреститься. Але буде вже пізно.

  І Буг буде впадати не у Чорне море, а у ЮУ АЕС.

  А нам все одне – ми нічого не боїмося. Нам на все наплювати. Ми жуємо свій шмат гнилої ковбаси у своїй крайній хаті і дозволяємо іншим керувати.

  І тихесенько покірно хворіємо і вимираємо.

  А ще Платон казав : «В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв».

  Навіть фабрику шипучих вод на Україні зараз не запустити без проведення оцінки впливу на довкілля згідно Закону Про ОВД. А реалізувати проект продовження експлуатації ядерного енергоблоку на 10 років, який може стерти Україну з карти світу – елементарно. Навіть, якщо доведено, що він викликає рак та знищує річку. І що його ел.енергія державі не потрібна. І що він є бар`єром на шляху розвитку дружніх до природи відновлюваних джерел енергії. І що він потрібний тільки тим, хто намагається розбагатіти на експорті електроенергії з АЕС України. І тим, хто здатен зберігати свою ядерну годівницю аж до того моменту, поки «ветхий» ядерний блок сам себе вибухом не звільнить від нерозумних експлуататорів.

  Тут https://news.pn/ru/blogs/223756 я писав про ПТЕ 3ЮУ АЕС. Писав, чому цього не можна робити та як цьому можна запобігти.

  Але майже даремно намагався достукатися до крайньої хати: тільки у Доманівці люди на слуханнях довели, що вони є люди, а не ідіоти (др. грецька: ідіот – людина, яка не приймає участі у житті громади). І вони не дали себе ошукати ядерним наперсточникам з їх липовими «слуханнями».

  У решті 9 населених пунктах ядерні авантюристи у купі з місцевими керівниками (освоювачами наших «гробових») в умовах майже поголовної пасивності населення протягнули продовження.

  Маємо те, що маємо.

  Раз не захотіли і не змогли себе захистити, то чекаємо тепер на гірше – самі винні.

  І прохання допомогти вилікувати дітей будуть все частішими. І ніхто не застрахований від тяжкої хвороби – багаті теж плачуть.

  А аесівці вже навіть показник он-лайн потужності блоків зняли зі свого сайту – для чого ідіотам знати, що робиться на їх ядерній злоякісній сусідці?! Хай вимирають спокійно і тихесенько.

  Який народ – така і влада.

  Не видно і не чутно було на слуханнях а ні державних природоохоронців, а ні лікарів, а ні чиновників облради та Миколаєва. Тільки чиновники «зони» за можливість освоювати наші «гробові» підтримували ПТЕ ( проведення слухань без голосування, у робочий день, у робочий час, без належного оповіщення населення, у маленьких приміщеннях, серед залежних бюджетників, ...). Наприклад, голова Олександрівки від імені громади (?!) переконував ДІЯРУ у підтримці ПТЕ, а мер Вознесенська у своєму виступі-підтримці говорив, що раз автомобілі вбивають, то чому б цього не дозволити робити атомним станціям?!

  ПТЕ 3 ЮУ АЕС - яскравий приклад того, як робиться ядерна катастрофа на Україні..

  Причина зникнення нашої цивілізації – жадібність кількох людей і пасивність більшості.

  «Будьте активними, щоб не стати радіоактивними!»
   
 4. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  900
  Симпатии:
  804
  Пол:
  Мужской
  «4 січня 2020 року о 05:04 енергоблок №3 Южно-Української АЕС відключено від енергомережі дією автоматичного захисту. Причини спрацювання захисту з’ясовуються»https://www.sunpp.mk.ua/uk/article/...oyi-aes-vidklyucheno-vid-energomerezhi-diieyu

  20.02.20 ---- закінчуються 30 років проектної роботи 3ЮУ АЕС

  29.11.19 --- 3ЮУ АЕС вивели з капремонту тривалістю 186 діб

  26.12.19 --- продовжили 3ЮУ АЕС поки що на 10 років

  04.01.20 --- потух старенький прострочений ветхий ядерний горщик.

  Поки що - без вибуху.

  Чому потух - нам не відомо: чи "птах перемкнув ЛЕП"; чи щось у реакторі заклинило при спробі примусити його працювати на американському паливі у маневренному режимі або при більшій потужності, ніж він розрахований; чи "кляті москалі" диверсію влаштували; чи щось не те не туди і не так вставили при ПТЕ,... Впевнений на 99%, що справжню причину ми так і не узнаємо.

  Сховали аесівці табло потужності он-лайн. Щоб ми не знали, що у них там робиться на злоякісній АЕС..

  Не вірю офіційним показникам радіації на сайті южки - там у них завжди менше, ніж до пуску. Дивлюся на свій дозиметр - 10. Дивлюся радіацію на сайті http://vozmeteo.com.ua/city/yuznoukrainsk - у Южноукраїнську - "інформація не доступна". у Олександрівці-11, у Вознесенську - 7. Дивлюся на Гісметео - там вже також прибрали радіацію. На сайті Гідрометеоцентру знайшов тільки температуру.

  Готуються аесівці до чергової катастрофи- і табло он-лайн сховали, і ""інформація не доступна", і про рак інформація або підроблена, або засекречена.

  Коли бабахне - самі хутко зникнуть у невідомому напрямку. А ми будемо хапати дозу, навіть не підозрюючи про аварію.

  Третй енергоблок ЮУ АЕС продовжили експлуатувати понад проектні 30 років безпечної роботи тому, що :

  - Україною керують (читай – Україну грабують) кілька олігархічних кланів, які приходять до влади з метою накрасти та втекти.

  - В державі не працює Закон а силові структури "приватизовані" олігархами

  - Місцеві чиновники отримують хабара від аесівців у вигляді можливості "освоювати" наші "гробові"

  - В державі зруйновано санітарну та природоохоронну системи

  - Фактично відсутня незалежна ядерна інспекція

  А, ГОЛОВНЕ, - населення України (вища конституційна влада у державі) майже 100% пасивне. А ще Платон казав : «В покарання за громадянську пасивність люди отримують владу злодіїв»

  Будьте активними, щоб не стати радіоактивними.
  04.01.20
   
  Последнее редактирование: 4 янв 2020
 5. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  900
  Симпатии:
  804
  Пол:
  Мужской
  [QUOTE="Колесников, post: 18496, member: 19
  Чому потух - нам не відомо: чи "птах перемкнув ЛЕП"; чи щось у реакторі заклинило при спробі примусити його працювати на американському паливі у маневренному режимі або при більшій потужності, ніж він розрахований; чи "кляті москалі" диверсію влаштували; чи щось не те не туди і не так вставили при ПТЕ,...[/QUOTE]
  Спроба достукатися до здорового глузду:

  Директору ЮУ АЕС

  Володимиру Лисниченко

  office@sunpp.atom.gov.ua


  ВЕА «Зелений світ»,

  ................

  звернення


  Одним з основних принципів державної політики у сфері використання ядерної енергії та радіаційного захисту є відкритість і доступність інформації, пов'язаної з використанням ядерної енергії .

  ЮУ АЕС порушила цей принцип, видаливши з офіційного сайту он-лайн інформацію про стан енергоблоків. Це сприяє розповсюдженню негативних чуток та надає підстави для паніки.

  Заміна он-лайн інформації на середньодобові виробничі показники, які можуть не оновлюватися кілька діб, не є адекватною. Вони можуть тільки доповнювати он-лайн інформацію про стан енергоблоків.

  Під час громадського обговорення ПТЕ 3ЮУ АЕС населення зони спостереження проінформували про роботу системи АСКРО, яка у автоматичному режимі здійснює моніторинг радіаційної ситуації у зоні спостереження ЮУ АЕС.

  На виконання ст.5 ЗУ «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку»

  з метою забезпечення відкритості і доступності інформації, пов'язаної з використанням ядерної енергії та

  запобіганню виникненню негативних чуток та паніки серед населення


  просимо:


  1. Повернути на офіційний сайт ЮУ АЕС он-лайн інформацію про стан енергоблоків.

  2. Вивести на офіційний сайт он-лайн інформацію з постів контролю системи АСКРО.

  3. При суттєвій зміні потужності енергоблоків та їх підключеннях після аварійних відключень оприлюднювати на сайті причини.


  Відповідь прошу надати в паперовому та електронному варіантах.


  З повагою - Сергій Колєсніков, Голова ВЕА «Зелений світ»,


  08.01.2020 року

  Сподіваюся, що незабаром опублікую позитивну відповідь.
   
 6. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  900
  Симпатии:
  804
  Пол:
  Мужской
  https://www.sunpp.mk.ua/uk/ltoe/8418 Постанова колегії ДІЯРУ "Про продовження експлуатації енергоблока №3 ВП ЮУАЕС у понадпроектний термін за результатами періодичної переоцінки безпеки"
  ДІЯРУ не мала права затверджувати ЗППБ, отримавши незаперечні докази негативного впливу на здоров`я людей і довкілля, порушення конкретних Законів України. Нема на Україні незалежного ДІЯРУ, нема державної системи охорони здоров`я, нема державної санітарної та природоохоронної служби, нема місцевого самоврядування, не виконується Конституція, ... нема громадянського суспільства - тільки ніяке хворе покірне вимираюче населення,
  Це справді пародоксально, що ми охороняємо природу від самих себе і для себе.
  Екологічний парадокс: людина бореться з людиною за збереження Природи для людини.
   
 7. Колесников

  Колесников Форумчанин

  Сообщения:
  900
  Симпатии:
  804
  Пол:
  Мужской
  Южный поток 2 .https://www.sunpp.mk.ua/uk/publications/8426

  Стаття – заказуха на офсайті ЮУ АЕС (стаття того, хто викопує уран про тих, хто цей уран спалює).

  « От стабильной работы станции зависит город, поэтому выступающие практически единогласно поддержали проект решения о продлении лицензии на право эксплуатации ядерной установки ЮУ АЭС. В этом не было сомнения и до начала слушаний, поэтому было интересно услышать и альтернативную точку зрения. Ее высказал экологический общественник из Вознесенска, который регулярно выступает на всех слушаниях, к нему привыкли, но самая жесткая аргументация против АЭС сводилась к слову «некорректно», и понять, о чем он говорит, было сложно».

  Не є коректним – це значить, є брехливим.

  На слуханнях ДІЯРУ щодо ПТЕ 3ЮУ АЕС у Южноукраїську було зареєстровано 874 учасника. Тільки одна людина виступила проти. Тому треба враховувати атмосферу, у якій довелося виступати. Більше одного разу замість «не є коректним» сказати «є брехливим» мені б просто не дали. А керівники ДІЯРУ та судді чудово розуміють зміст фрази «не є коректним»: Якщо доведено, що Звіт, на підставі якого ДІЯРУ приймає рішення ПТЕ, не є коректним, тоді і саме рішення не є коректним. Саме цим і буде займатися ВСУ.

  А «понять, о чем он говорит» можна спробувати, прослухавши офіційний аудиозапис

  Мій виступ з 39.50

  873 учасників слухань впевнено марширують у напрямку самоліквідації і тільки один пішов у протилежному напрямку. При такому співвідношенні у нашої цивілізації майже нема шансів.

  «Остановите Землю – я сойду!»
  --- Добавлено, 16 янв 2020 ---
  [QUOTE="


  « От стабильной работы станции зависит город, поэтому выступающие практически единогласно поддержали проект решения о продлении лицензии на право эксплуатации ядерной установки ЮУ АЭС. В этом не было сомнения и до начала слушаний, [/QUOTE]

  "...о таком социальном пакете можно только мечтать – средняя заработная плата составляет 25 тысяч гривен, за год выплачивается несколько поощрений в размере месячного оклада, матерям – дополнительные декретные, детям – подарки, городу – спортивный и культурный комплексы «за счет заведения», надежная система социального и медицинского страхования, позволяющая при серьезной болезни любого сотрудника рассчитывать тысяч на двести гривен помощи, и другие «мелочи».
   

Загрузка...