Соц. сети ПРО ТИСК ВОДИ У ВОДОПРОВОДІ

Тема в разделе "Міська влада Вознесенська", создана пользователем Міська влада, 17 авг 2015.

 1. Міська влада

  Міська влада Группа ВКонтакте

  Сообщения:
  73
  Симпатии:
  39
  [​IMG]
  ПРО ТИСК ВОДИ У ВОДОПРОВОДІ

  Стійка висока температура повітря (більше 30°С протягом липня-серпня) та відсутність опадів призвели до максимального розбору води по місту на межі технічних характеристик і можливостей насосних станцій. Інфільтраційний водозабір (свердловини), потужність якого залежить від рівня води в басейнах, потребує постійного поповнення води з річки Південний Буг. Рівень води в річці знаходиться на нижній відмітці, що ускладнює цілодобове поповнення інфільтраційних басейнів. В даний час «закачка» басейнів проводиться вночі з 23.00 до 5.00. В цей період тиск води у водопроводі в деяких районах міста зменшується. Крім того, після спекотного дня, у вечірній час (близько 23 годин) ми майже всі одночасно включаємо воду, що ще ускладнює процес рівномірної подачі води.
  Просимо жителів міста з порозумінням сприйняти цю обставину, яка викликана природним явищем. Рекомендуємо всі необхідні заходи, такі як прання, прийняття душу і т.п., проводити до 23.00, так як в нічний час тиск води в мережах обмежений.
  Просимо вибачення за тимчасові незручності.

  АДМІНІСТРАЦІЯ КП «ВОДОПОСТАЧАННЯ М. ВОЗНЕСЕНСЬКА»

  Читать в группе Міська влада Вознесенська.
   
 2. Георгiй

  Георгiй Moderator Команда форума

  Сообщения:
  829
  Симпатии:
  999
  Пол:
  Мужской
  Яким чином усе зробити до 23.00, якщо вчора,17.08.2015, на 3-му мiкрорайони вдень вода була вiсутня у мережi водопостачення?
   
  Последнее редактирование модератором: 18 авг 2015
 3. MeowMeow

  MeowMeow Форумчанин Команда форума КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  272
  Симпатии:
  189
  Пол:
  Мужской
  Лето же, в речке купаться судя по всему предлагают(( Кстати, третий день сегодня, как стоит такая уже осенняя вполне погода. ЧТо и куда испаряется теперь?
   

Загрузка...