Привітання з Днем святого Валентина.

Тема в разделе "ПОЗДРАВЛЕНИЯ И ПОЖЕЛАНИЯ", создана пользователем Admin, 14 фев 2015.

 1. Admin

  Admin ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ

  Сообщения:
  211
  Симпатии:
  135
  Пол:
  Мужской
  Хлопці і дівчатка, вітаю з Днем Всіх Закоханих!

  B9yLIxcCMAAjUPS.jpg
   
 2. Legioner

  Legioner Новичок

  Сообщения:
  13
  Симпатии:
  17
  Пол:
  Мужской
  Присоединяюсь к поздравлениям!

  B9zjd1_IcAAnRzt.jpg
   
 3. Legioner

  Legioner Новичок

  Сообщения:
  13
  Симпатии:
  17
  Пол:
  Мужской
  Живая валентинка!

  B90GMM3CYAEIO9r.jpg
   
 4. Есенин Сергей

  Есенин Сергей Гражданский активист КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.461
  Симпатии:
  1.862
  Пол:
  Мужской
  Мощі святого Валентина зберігаються в Україні


  Сьогодні в багатьох країнах світу, люди святкують день св. Валентина, але мало хто знає, що мощі цього святого, який поплатився життям за проведення таємних вінчань, зберігаються в Україні.


  Вже 250 років зберігаються мощі покровителя закоханих святого Валентина в головному храмі Самбора — церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Автентичність реліквії підтверджує документ Папи Римського від 1759 року.

  Ці мощі, як пише Франс Арабіяса, що був довший час парохом і деканом Самбірським на початку 20 століття, викопані на кладовищі святої Прісцили в Римі, де святий був священиком і близько 270 року загинув мученицькою смертю. У Римі в архівах Папського інституту є скупий запис про те, що священномученик Валентин є покровителем Перемишльсько-Самбірської Єпархії. Грамоти з печатями, які були передані сюди разом з мощами, були знищені в часи ліквідації церкви.

  Чим зумовлена передача мощей святого Валентина саме в цей храм, важко сказати. Напевно, щоб підсилити велич храму, в якому вже перебувала чудотворна ікона. У 1728 році в Самборі була об’явлена чудотворна ікона, а в 1736-му посвятили новозбудовану церкву, в якій встановили цю ікону. Біля неї відбувалися численні чуда, які визнала Апостольська столиця, і, щоб винагородити містечко, яке обрала Божа Матір, з Риму привезли мощі святого мученика.

  Недавно труну з останками вирішили оглянути, але не змогли відкрити замок. Не дав ради навіть спеціаліст, якого запросили до церкви. А зламувати не захотіли. На думку священиків, відкривати мощі нема великої потреби. Через скло можна побачити частину черепа, окремі кістки та предмет, схожий на камінь (можливо, з гробу святого в Римі), а також капсулу з миром.

  [​IMG]

  Хто він, святий Валентин? За одною з легенд – це християнський проповідник, якого посадили у Римську в’язницю за віру і невдовзі засудили на страту. Сидячи під вартою, Валентин закохався у сліпу дівчину, дочку в’язничного наглядача. Завдяки своїм медичним знанням зцілив дівчину від сліпоти. За іншою версією, сліпа дочка тюремника сама закохалася у Валентина. Той як священик, що дав обітницю безшлюбності, не міг відповісти на її почуття, але в ніч перед стратою (ніч проти 14 лютого) прислав їй зворушливий лист, який підписав «Твій Валентин».

  За церковною легендою, християнський священик Валентин, жив у римському місті Терні за часів імператора Клавдія II Готського. Є відомості, що, поруч з основним покликанням, Валентин займався природничими науками та медициною. Войовничий імператор Клавдій нібито вважав, що сім’я заважає солдатам воювати за імперію і видав закон, яким забороняв воїнам одружуватися. Валентин, незважаючи на цей указ, продовжував таємно вінчати всіх охочих. За це наприкінці 269 року його заарештували, перевезли до Риму й ув’язнили під охороною офіцера, прийомна донька якого була сліпою. Священик оздоровив її, а опісля навернув до християнства батька й цілу родину. Довідавшись про це, імператор наказав відтяти йому голову, що й сталося 14 лютого 273 року.

  Мощі святого Валентина – це не амулет, це набагато глибше. Це вміння вчитися в інших у того ж святого Валентина, який захищав права подружжя і намагався привести чоловіка і жінку до спільного життя згідно законів Христа.

  За словами настоятеля церкви Різдва Пресвятої Богородиці отця Богдана Добрянського, за поміччю до святого Валентина приходять як і молодь, так і старші люди, приходять ті, що мають негаразди в сім’ї, де немає злагоди і взаєморозуміння. Оскільки просьби у святого Валентина є особистими, інтимними, немає розголосу і афішування подяк святому. Окрім того, вважається, що святий Валентин є заступником хворих на епілепсію, так звану «чорну хворобу».

   
  Tamara нравится это.
 5. Admin

  Admin ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ

  Сообщения:
  211
  Симпатии:
  135
  Пол:
  Мужской
  Ещё такая валентинка.

  ZWSMuk1G0aY.jpg
   
 6. MeowMeow

  MeowMeow Форумчанин Команда форума КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  272
  Симпатии:
  189
  Пол:
  Мужской
  У меня "валентинка" попроще) Не люблю все эти розовые сопли..
  [​IMG]
   
  Есенин Сергей нравится это.

Загрузка...