ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ «ЗЕЛЕНОЇ» ЕНЕРГЕТИКИ

Тема в разделе "ВОЗНЕСЕНСК ЗЕЛЁНЫЙ", создана пользователем NewsMaker, 25 апр 2017.

 1. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  Кондратенков - це те саме "нове ім’я", яке дехто хоче пропхати на мера? От уже ж воітину - ліворуч - жахливий кошмар, праворуч - кошмарний жах.
   
  Галина нравится это.
 2. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Нове ім'я повинне бути гідним серед гідних в конкурентній і чесній боротьбі. На даному історичному етапі далеко не кожен здатний на подвиг Данко.

  upload_2017-5-7_9-53-29.jpeg

  Пам'ятник Данко в Кривому Розі
   
 3. vasya-serega

  vasya-serega ADMINISTRATOR Команда форума АДМИНИСТРАЦИЯ КЛУБ VOZFOR.NET

  Сообщения:
  1.034
  Симпатии:
  664
  Пол:
  Мужской
  Ага. А ви про нього багато знаєте?
   
 4. Депутат

  Депутат Форумчанин

  Сообщения:
  190
  Симпатии:
  227
  Кондратєнков мером не був, ми його не бачили у цієї іпостасі. Зато зрозуміло, що Лукова не можна не тільки допускати до цієї посади, а й з міста Вознесенська вигнати подалі! Працюйте на благо міста - впровадьте тенденцію по збору підписів для відзиву таких ганебних міських голів, які не тільки не вміють керувати містом, не виправдали довіру мешканців, а й завдають місту та мешканцям шалених збитків! Нехай хоч кожен день відбуваються вибори міського голови, поки не прийде порядна людина, істенний патріот міста! Подайте свою кандидатуру, будему голосувати за мера Artura! (наче за короля...)
   
  Александр Соя нравится это.
 5. Artur

  Artur Форумчанин Команда форума

  Сообщения:
  918
  Симпатии:
  891
  Пол:
  Мужской
  Як на мене, мер нічого не здатен зробити без команди. і мало що - без більшости в місцевій раді. Тому претендент на цю посаду має мати за собою якусь сталу політичну силу. Це я не про себе. взагалі то
   
  ивахненко и Александр Соя нравится это.
 6. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Мер должен иметь порох в пороховницах, ягоды в ягодицах, с заботой о народе, а не козлом в огороде.
   
  Ніка нравится это.
 7. ивахненко

  ивахненко Житель

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  1.431
  Пол:
  Мужской
  :):):) ;):eek::eek::eek:
   
 8. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Последнее редактирование: 14 май 2017
 9. Ніка

  Ніка Форумчанин

  Сообщения:
  978
  Симпатии:
  1.019
  Пол:
  Женский
  Відбулося перше засідання Тимчасової робочої групи щодо сприяння впровадженню проекту «Стратегія розвитку «зеленої» енергетики в місті Вознесенську» за ініціативою народного депутата Лівіка О.П.

  11 травня 2017 року відбулося перше засідання Тимчасової робочої групи щодо сприяння впровадженню проекту «Стратегія розвитку «зеленої» енергетики в місті Вознесенську» за ініціативою народного депутата Лівіка О.П.

  Головою Тимчасової робочої групи обраний Вдовіченко Олексій Григорович, директор комунального підприємства «Водопостачання міста Вознесенська, голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємництва, бюджету та залучення інвестицій, секретарем – Зелінська Тетяна Леонідівна, помічник депутата міської ради, голова громадської організації «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії».

  Члени Тимчасової робочої групи після обговорення погодили питання впровадження проекту «Стратегія розвитку «зеленої» енергетики в місті Вознесенську» за ініціативою народного депутата Лівіка О.П.

  Були прийняті відповідні протокольні доручення. Одним із них було – звернення до міського голови Лукова В.Д. про проведення позачергової сесії Вознесенської міської ради 24 травня 2017 року, на якій погодити цей проект, створити комунальне підприємство, яке буде займатися реалізацією цього проекту та виділити із бюджету міста 1,5 млн. грн.для спів фінансування державної субвенції в розмірі 35 млн.грн. Загальна вартість проекту – 60 млн.грн. 25 млн.грн. – кошти, залучені народними депутатами Лівіком О.П. та Давидом Макар’яном.

  Детальніше – в протоколі засідання.

  П Р О Т О К О Л № 1


  засідання тимчасової робочої групи з питань економічної обґрунтованості будівництва сонячної електростанції потужністю 2 МВТ на території, прилеглої до Комунальної установи «Вознесенська центральна районна лікарня»

  ( далі – Тимчасової робочої групи)


  Від 11 квітня 2017 року

  Початок об11.00

  Сесійна зала Виконавчого комітету Вознесенської міської ради

  Всього членів постійної комісії: 11

  Присутні на засіданні члени постійної комісії: Кондратєнков Ю.М.,Івахненко В.М., Вдовіченко О.Г., Зелінська Т.Л., Франк Л.І., Богомольна Н.П.

  Відсутні: - Вуїв О.В., Заїка О.А., Міняйло В.П., Москаленко В.В., Плохотний О.М.

  Запрошені: Представники комунального підприємства «Водопостачання міста Вознесенська», ТОВ «БОС», представники громадських організацій – 7 осіб..

  Головуючий: Вдовіченко О.Г.


  Порядок денний:  1. Організаційні питання – обрання голови та секретаря Тимчасової робочої групи.

  2. Інформація голови постійної комісії з питань соціально-екномічного розвитку міста, підприємництва, бюджету та залучення інвестицій Вдовіченка О.Г. про проект «Стратегія

  розвитку «зеленої енергетики в місті Вознесенську» за ініціативою народного депутата України Лівіка Олександра Петровича.

  3. Розгляд алгоритму запровадження цього проекту у 2017 році.

  4.Про зміну назви Тимчасової робочої групи.

  5.Про включення до Тимчасової робочої групи нових членів.
  1.СЛУХАЛИ: Вдовіченка О.Г., голову постійної комісії з питань соціально-екномічного розвитку міста, підприємництва, бюджету та залучення інвестицій, який надав інформацію про повноваження та завдання Тимчасової робочої групи . з питань економічної обґрунтованості будівництва сонячної електростанції потужністю 2 МВТ на території, прилеглої до Комунальної установи «Вознесенська центральна районна лікарня».

  Вдовіченко О.Г. запропонував прийняти рішення про обрання голови та секретаря цієї Тимчасової робочої групи.

  Виступили Івахненко В.М, Кондратєнков Ю.М., які запропонували головою Тимчасової робочої групи обрати Вдовіченка О.Г., секретарем – Зелінську Тетяну Леонідівну, помічника депутата міської ради.

  Проведено голосування.

  Підсумки голосування: «за» - 6, «проти» – 0, «утримався» – 0.


  ВИРІШИЛИ:

  1.Обрати головою Тимчасової робочої групи обрати Вдовіченка О.Г., секретарем – Зелінську Тетяну Леонідівну, помічника депутата міської ради.


  2.СЛУХАЛИ:

  1. Вдовіченка О.Г., голову Тимчасової робочої групи про проект «Стратегія

  розвитку «зеленої енергетики в місті Вознесенську» за ініціативою народного депутата України Лівіка Олександра Петровича, який зупинився на питання банківського кредиту, процедури його оформлення, процедури підключення до системи державного енергозабезпечення сонячних батарей за «зеленим» тарифом, фінансування новоствореного комунального підприємства, яке буде займатися «зеленою» енергетикою.  ВИСТУПИЛИ:

  1).Івахненко В.Н.,щодо включення до складу Тимчасової робочої групи Москаленко Михайла Миколайовича та Кістечка Івана Миколайовича та розробки алгоритму впровадження проекту «Стратегія розвитку «зеленої» енергетики в місті Вознесенську» .

  2).Кондратєнков Ю.М., щодо внесення змін до програми Соціально-економічного розвитку міста Вознесенська по спів фінансуванню з міського бюджету 1,5 млн.грн. для отримання державної субвенції в 35 млн.грн.для реалізації цього проекту.

  3).Богомольна Н.П., внесла пропозицію включити до складу Тимчасової робочої групи досвідченого енергетика.

  4) Єрастов Ю.П., який запропонував підтримати цей проект, враховуючи, що розрахунки та презентацію цього проекту робили кваліфіковані спеціалісти з міста Київ.. А остаточні цифри витрат та доходів можна буде побачити тільки після закінчення проектних робіт.

  5). Мамонов О.В., висловив занепокоєння тим, хто буде контролювати цей проект, чи корисно це для міста, чи не прийде приватна фірма, яка буде заробляти на цьому кошти?

  6).Франк Л.І. запропонувала вияснити позицію міського голови щодо цього проекту.

  7).Волков О.В. запропонував доручити працівникам виконавчого комітету вивчити досвід подібних проектів в Україні.

  8).Івахненко В.І. наголосив на тому, що цей проект пілотний, перший в Україні, і підтримка державного бюджету повинна бути.


  ВИРІШИЛИ:

  1.Підтримати проект «Стратегія розвитку «зеленої енергетики в місті Вознесенську» за ініціативою народного депутата України Лівіка Олександра Петровича.

  2.Провести зустріч членів Тимчасової робочої групи з міським головою Луковим В.Д. щодо процедури запровадження цього проекту.

  3.Голові Тимчасової робочої групи Вдовіченко О.Г. внести пропозицію щодо проведення позачергової сесії для надання згоди на впровадження цього проекту.

  Проведено голосування.

  Підсумки голосування: «за» - 6 «проти» – 0, «утримався» – 0

  3.СЛУХАЛИ: Івахненко В.М.,члена Тимчасової робочої групи щодо алгоритму впровадження проекту «Стратегія розвитку «зеленої» енергетики в місті Вознесенську» за ініціативою народного депутата України Лівіка Олександра Петровича.


  ВИСТУПИЛИ:

  Кондратєнков Ю.М., Вдовіченко О.Г., Єрастов Ю.П., Франк Л.І.,Зелінська Т.Л.,Соя О.М., Мамонов О.В.

  ВИРІШИЛИ:

  Рекомендувати Вознесенській міський раді наступний алгоритм впровадження проекту «Стратегія розвитку «зеленої енергетики в місті Вознесенську» за ініціативою народного депутата України Лівіка Олександра Петровича:

  1. Секретарю Тимчасової робочої групи Зелінській Т.Л. спільно з Управлінням комунальної власності розробити проекти рішень міської ради:

  - про схвалення проекту «Стратегія розвитку «зеленої» енергетики в місті Вознесенську» за ініціативою народного депутата України Лівіка Олександра Петровича;

  - про створення Комунального підприємства, яке буде займатися питаннями «зеленої» енергетики в місті Вознесенську;

  - про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку міста Вознесенська на 2017 рік щодо спів фінансування цього проекту в розмірі 1,5 млн.грн.

  2. Оприлюднити протокол засідання Тимчасової робочої групи в засобах масової інформації: в газетах «Новини Вознесенська: день за днем» та «Вознесенськ-онлайн», на Вознесенському форумі протягом 5 робочих днів.

  3. Направити протокол Тимчасової робочої групи міському голові, Управлінню комунальної власності, членам Тимчасової робочої групи протягом 5 робочих днів.

  Проведено голосування.

  Підсумки голосування: «за» - 6 «проти» – 0, «утримався» – 0

  4.СЛУХАЛИ: Зелінську Тетяну Леонідівну, секретаря Тимчасової робочої групи, яка внесла пропозицію щодо зміни назви Тимчасової робочої групи.

  Враховуючи те, що проектом «Стратегія розвитку «зеленої енергетики в місті Вознесенську» за ініціативою народного депутата України Лівіка Олександра Петровича передбачено будівництво сонячних електростанцій не тільки на території Центральної районної лікарні, а й на даху загально-освітніх шкіл № 7 та № 8 перейменувати назву комісії в «Тимчасову робочу групу щодо сприяння впровадженню проекту «Стратегія розвитку «зеленої» енергетики в місті Вознесенську»

  . ВИРІШИЛИ:

  1. Перейменувати назву робочої групи в «Тимчасову робочу групу щодо сприяння впровадженню проекту «Стратегія розвитку «зеленої» енергетики в місті Вознесенську»

  Проведено голосування.

  Підсумки голосування: «за» - 6 «проти» – 0, «утримався» – 0


  5.СЛУХАЛИ: Вдовіченка О.Г., голову Тимчасової робочої групи про включення до Тимчасової робочої групи нових членів, який запропонував ввести до складу комісії Москаленка Михайла Миколайовича та Кістечка Івана Миколайовича, підготувати звернення до Вознесенської філії «Миколаївобленерго» щодо делегування до складу Тимчасової робочої групи кваліфікованого енергетика.


  ВИРІШИЛИ:

  1) Включити до Тимчасової робочої групи нових членів, який запропонував ввести до складу комісії Москаленка Михайла Миколайовича та Кістечка Івана Миколайовича.

  2) Секретарю Тимчасової робочої групи підготувати звернення до Вознесенської філії «Миколаївобленерго» щодо делегування до складу Тимчасової робочої групи кваліфікованого енергетика ( за узгодженням).

  Проведено голосування.

  Підсумки голосування: «за» -6 «проти» – 0, «утримався» – 0.  Голова Тимчасової робочої групи

  О.Г.Вдовіченко


  Секретар Тимчасової робочої групи Т.Л.Зелінська
   

  Вложения:

  Александр Соя нравится это.
 10. Александр Соя

  Александр Соя Житель

  Сообщения:
  1.250
  Симпатии:
  1.137
  Пол:
  Мужской
  Последнее редактирование: 18 май 2017